Центр імплантації зубів
Графік роботи: понеділок-неділя, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
Ru
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic


Етапи імплантації зубів

Незграбно, але кумедно виглядала без зубу Проня Прокопівна в легендарному фільмі "За двома зайцями". Втім, чи може бути доречний подібний дефект поза екраном, в реальному житті? Навряд. Добре, що сьогодні відсутність одного чи навіть кількох зубів – не вирок, а встановлення імплантів більше не розкіш. Процедура доступна кожному.

Як же відбувається процедура імплантації? Ділимось в цьому матеріалі.

Етапи встановлення імплантів

Відновлення втраченого зубу за допомогою надсучасного та супернадійного методу – імплантації – процедура відповідальна та трудоємна. Та "гра варта свічок", адже штучні зуби: а) ідентичні натуральним; б) мають високий відсоток приживлюваності (95-98%); в) довговічні та міцні.

Попри те, що імплантація сьогодні проводиться чи не в кожній клініці – результат залежить від професіоналізму хірурга та наявності спеціального профільного обладнання. Основними етапами імплантації є:

● Діагностика загального стану ротової порожнини;

● Підготовка до операції;

● Хірургічна процедура;

● Кріплення абатменту;

● Кріплення коронки.

Що передбачає кожен з цих етапів? Відповідаємо залюбки.

1. Діагностика та аналізи.

Щоб процедура пройшла успішно, варто з'ясувати ще "на березі" чи готовий організм до зустрічі з інородними для нього елементами. Для цього, якщо лікарю потрібна буде додаткова інформація, пацієнт здає аналіз крові, сечі, аналізи на відсутність ВІЧ, раку, гепатиту, тощо. Вставлення імплантів неможливе за наявності онкозахворювань, хвороб ендокринної чи кісткової системи та за поганої згортуваності крові.

2. Підготовка порожнини рота.

В першу чергу лікар усуває всі наявні зубні вади: карієс, старі пломби, проблеми з яснами тощо. Далі проводиться комп'ютерна томографія і робиться 3D-знімок щелепи. Це дозволяє виявити наявність кіст, гранулем, а також визначити розмір кісткової тканини та зорієнтуватись чи потрібно додатково нарощувати її. На цьому етапі визначається метод імплантації.

3. Хірургічний етап.

Саме тут починається момент "до справи", який викликає занепокоєння та мурашки шкірою у багатьох пацієнтів. Можливо ви сильно здивуєтесь, проте зараз імплантація відбувається за максимально короткий час (в межах 15-30 хвилин) та фактично без болю. Неприємні відчуття ефективно знімаються за допомогою локального знеболювання.

Що саме робить стоматолог, коли анестезія вступає в дію?

● просвердлює невеликий отвір в десні - місце для майбутнього зубу;

● встановлює в підготовлену лунку імплант;

● одягає на виступаючу частину спеціальну заглушку;

● за необхідності накладає шви на ясна;

● інструктує пацієнта по догляду за ротовою порожниною у період приживлення імлантата.

4. Встановлення абатмента.

На цю процедуру пацієнт приходить через 10-14 днів при одноетапному методі імплантації, через 3+ місяці при двоетапному. Після приживлення штучної частини зубу, встановлюється абатмент – спеціальний проміжний елемент для подальшого встановлення на нього протезу. Стоматолог робить зліпок щелепи для виготовлення коронки. Це буквально 10-15 хвилин часу.

5. Ортопедичний етап.

Момент істини, так би мовити та фінального штриху. Пацієнт приходить в стоматологію для монтажу коронки чи мостовидної конструкції. Протез виготовляється з максимальною тотожністю до рідних зубів пацієнта і відрізнити його за кольором та функціями від справжніх зубів майже неможливо.

Та-дам! Буквально за кілька хвилин людина зможе побачити в дзеркалі нову, ідеальну посмішку. Фантастично і просто. Чи не так?! :)
Контакти:
Адреса: м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2020, IDENTICO dental clinic