Центр імплантації зубів
Графік роботи: понеділок-неділя, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
DC.identico@gmail.com
Ru
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
DC.identico@gmail.com
IDENTICO dental clinic


Імплантація буває різною

Коли для порятунку зубу не лишається шансів, на допомогу приходить затребувана та ефективна стоматологічна процедура - імплантація. Які види імплантації пропонує стоматологічний рітейл та за яким принципом лікар обирає стратегію відновлення зубного ряду? Розбираємо ці питання разом з фахівцями Identico.

Що таке імплантація і коли час скористатись нею?

Процедура імплантації зубів передбачає вживлення спеціального титанового імплантату в щелепну порожнину. Далі в нього вставляється абатмент і за потреби формувач ясен. І вуаля - останній штрих: коронка та оновлена посмішка.

Імплантат досконало імітує натуральний зуб. Та це не єдина його перевага. Довговічність виробу, адаптивність до решти зубів, естетика та різноманіття методів вживлення конструкцій - ось чому пацієнти обирають імплантацію серед інших можливих способів відновлення втрачених зубів.

Показанням до імплантації можуть бути:

● відсутність одного зубу за наявності сусідніх зубів;

● відсутність кількох зубів, розміщених поряд;

● відсутність останніх зубів в ряду;

● повна відсутність зубів або непереносимість знімних протезів.


В останньому випадку до імплантації прибігають як до альтернативного методу протезування, коли використання знімних протезів протипоказані або сам пацієнт не бажає щоденно витрачати час на зняття та встановлення знімного протезу.

Види імплантатів та способів встановлення

Як і в будь-якій справі: щораніше звернеш увагу на проблему, тим дешевше і з меншими втратами її буде усунено. Імплантати не виключення. Одразу після втрати зубу кісткова тканина починає тоншати і з часом може унеможливити встановлення імплантату. Тож, зволікати - не краща ідея.

Розрізняють наступні типи імплантатів:

● прикореневі - встановлюються, при відсутності паталогій та за умови наявності хорошого стану кісткової тканини;

● пластинчаті - якщо потрібно відновити передні зуби;

● комбіновані - для реставрації зубів після травми;

● субперіостальні - за незадовільного стану кістки;

● міні-імпланти - для відновлення малофункціональних зубів або для ортодонтичного лікування.


Основною відмінністю імплантаційних процедур виступає тривалість втручання та загоєння. Операція може бути одноетапною - з використанням цільних нерозбірних конструкцій. Класичною багатоетапною - з вживленням корньового стрижня та подальшим встановленням в нього абатменту. А також довготривалою - з видаленням кореню та відтермінованим проведенням операції через тривале лікування. Термін виконання такої імплантації може сягати 9 місяців +.

Відверто кажучи, естетична стоматологія сягнула неймовірного прориву в розвитку. Ще якихось 10-15 років тому про технології за якими сьогодні встановлюють імплантати можна було лише мріяти. Сьогодні ж, незважаючи на відносну молодість напрямку, імплантація може похизуватись різноманіттям способів відновлення зубів. А саме:

1. Внутрішньослизовий - суть технології у вшиванні металевої основи в м'які тканини ясен в яку згодом кріпиться друга частина конструкції. Такий метод характеризується надійністю та високим рівнем зручності.

2. Субперіостальний - передбачає введення імплантатів під надкісницю. Використовується доволі рідко.

3. Ендодонто-ендоосальний - метод, що дозволяє обійтись без розрізу ясен, оскільки штифт встановлюється на збережений зубний корінь. Успіх процедури залежить від високого професіоналізму фахівця та ретельної підготовки зубного кореня.

4. Ендоосальний - найпрогресивніший спосіб імплантації. Імплантат з цирконію чи титану вживлюється безпосердньо в кістку. Цей підхід вважається кращою пропозицією сучасної стоматології, адже відрізняється надійністю та практичністю.

Звісно, завданням кожного стоматолога є збереження власних зубів пацієнта. Проте часто самі пацієнти не лишають спеціалістам такої можливості. Відкладений на завтра похід до стоматолога часто закінчується втратою зубів, в той час як вчасне звернення в клініку забезпечує легкий перебіг лікування. Не гайте часу марно - запишіться на огляд чи імплантацію зубів одразу по закінченню карантину.
Контакти:
Адреса: м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2020, IDENTICO dental clinic