Центр імплантації зубів
Графік роботи: понеділок-неділя, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
DC.identico@gmail.com
Ru
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
DC.identico@gmail.com
IDENTICO dental clinic


Вітаємо вас в стоматології IDENTICO dental clinic!

Наша клініка вперше відкрила свої двері в квітні 2019 для того, щоб надавати якісні стоматологічні послуги. Наша мета - здоров'я ваших зубів.

Ми розуміємо, що на сьогодні просто якісного лікування недостатньо, бо ми маємо справу з вами, наш вибагливий пацієнте. Ваша вибагливість - це наш розвиток і вдосконалення.

Ми знаємо, що для ефективної співпраці з вами ми маємо створити чарівну магію контакту лікаря та пацієнта. Адже між нами має бути повна довіра і ми дуже цінуємо цей зв'язок.
Стоматологія IDENTICO, dental clinic. Наші переваги:

● комплексний підхід до вирішення проблем;
● сучасна і точна діагностика;
● комфортне лікування без стресу та болю.

Наша спеціалізація - це повне відновлення відсутніх зубів з максимальним рівнем якості та комфорту за допомогою імплантації та протезування.

Ми маємо безліч схвальних відгуків від задовлених пацієнтів, і ми зробимо все можливе, щоб серед них були і ви. Ласкаво просимо до IDENTICO dental clinic, центру імплантації зубів!
Наша філософія - це вирішення комплексних проблем, щоб раз і назавжди вирішити для вас стоматологічні питання, бо ви заслуговуєте на гарну та здорову посмішку та якісний рівень життя.
Наша команда - це ретельно підібрані професіонали своєї справи, що постійно вдосконалюють свої навички, навчаються та відносяться до вас з максимальним рівнем уваги.
Ми маємо найкраще та найновіше обладнання, що дасть вам: якісну діагностику для точного діагнозу, комфортний процес лікування, новітні методики збереження зубів та ощадливого їх лікування.

Наше основне обладнання та матеріали

Ефективне сучасне лікування складається з трьох основних компонентів: вміння лікаря, контакта з пацієнтом та сучасного обладнання і матеріалів. Щодо останніх, ми використовуємо лише сертифіковані офіційно ввезені в Україну матеріали від перевірених дистриб'юторів. Бо це ваша безпека та наша репутація.
Основне обладнання, яке ми використовуємо: томограф Vatech, візіограф, стоматологічну установку (крісло), мікроскопи, лампи для відбілювання зубів, цифровий сканер, автоклави тощо.
Томограф Vatech
Зірка нашої клініки і основа якісної діагностики - томограф Vatech.

Його вміння важко переоцінити: пацієнту він дає мінімальне променеве навантаження, мабуть, найменше серед сучасних апаратів. А лікарю він дає широкі можливості різних видів діагностики: від простого рентгену одного зуба до комп'ютерної томографії з рентгенконтрастним шаблоном. Найбільш часто використовуємо цей томограф для 3D діагностики, ще її називають комп'ютерна томографія. ЇЇ особливість в тому, що знімок робиться в 3D проекції і лікар має змогу побачити зуби та тканини з різних боків. На сьогоднішній день це найбільш інформативне та точне дослідження ротової порожнини.
Візіограф Vatech
Візіограф - це портативний апарат для отримання візіографії під час лікування зубів. Ви оцінете цього красеня, коли не встаючи з свого місця лікар зробить прицільні знімки вашого зуба. Він безпечний, дає гарне чітке зображення, ще й зручний у користуванні. За допомогою візіографа контролюється хід лікування та його завершення безпосередньо у стоматологічному кріслі.
Стоматологічна установка (крісло) Stern Weber
Яким має бути стоматологічне крісло? Для пацієнта зручним та комфортним, бо лікування процес не швидкий. А для стоматолога важливо, щоб крісло було ергономічним, щоб всі необхідні інструменти бути під рукою, щоб було гарне освітлення і функціональність. І саме таким є стоматологічна установка ТМ Stern Weber (Швейцарія). Доречі, ця ж марка виготовляє і швейцарські годинники, а отже точність і якість гарантовані!
Мікроскоп
Мікроскоп - це очі стоматолога в лікуванні зубів. Загалом його використовують для діагностики, для лікування кореневих каналів та в ортопедії.
Ми використовуємо мікроскопи ТМ Leica. Безперечно - це один з найкращих мікроскопів для стоматологів. Він ергономічний, що важливо для довготривалого лікування, має чітке зображення, глибину та яскравість. Дозволяє робити запис та фотофіксафію процесу лікування. Незамінний помічник стоматолога, що важко переоцінити.
Лампи для відбілювання зубів
В стоматологічній клініці IDENTICO dental clinic використовуються три системи відбілювання зубів: Beyond, ZOOM, Schultz dental mani. Вони були підібрані відповідно до їх характеристик та добре зарекомендували себе в роботі.
Цифровий сканер
Неймовірно легкий в роботі стоматологічний цифровий сканер 3shape. Він призначений для сканування зубів та дозволяє отримати точний цифровий їх відбиток. Це важливо, тому що чим точніше відбиток, тим кращі та точні за розміром і формою будуть майбутні коронки, вініри, протези. А ще це зручніть та комфорт для пацієнта, адже тепер не потрібно використовувати спеціальні суміші, тримати їх в роті, чекаючи на застигання.
Автоклави
Автоклав - це гарантія вашої безпеки. Він призначений для стерилізації стоматологічних інструментів багаторазового використання. Сучасні автоклави повністю автоматизовані і виключають людський фактор: програми стерилізації мають певні налаштування і не можуть бути вимкнені раніше чи змінені в процесі, тому інструменти стерилізуються саме стільки часу, скільки потрібно.

Безпека лікування та гарантія на наші роботи

Ми турбуємося про вашу безпеку та здоров'я, тому ретельно дотримуємося всіх необхідних санітарно гігієнічних норм.

Ми користуємося одноразовими та багаторазовими інструментами. Одноразові інструменти після використання утилізуються відповідно до вимог СЕС.

Інструменти багаторазового використання оброблюються відповідним чином: миються, дезинфікуються, проходять стерилізаційну обробку в автоклаві. Обов'язково використовуємо тест на стерильність.

Після кожного пацієнта кабінет проходить спеціальну обробку, раз на місяць у клініці проходить генеральне прибирання.

Кожен член нашої команди раз на три місяці проходить профілактичний медичний огляд, лікарі мають необхідні щеплення та відпрацьовують інструктаж з дотримання санітарно гігієнічних норм.

Ваша безпека - це наша репутація.
Ми даємо гарантії на певні види послуг. Види гарантії та умови можете дізнатися безпосередньо на прийомі.
Наразі ми не співпрацюємо з конкретними страховими компаніями, але за потреби надамо весь пакет документів за вашим зверненням. Також ми співпрацюємо з МЦ Добробут.
Контакти:
Адреса: м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2020, IDENTICO dental clinic