замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Лікування у медичному сні та закис азоту

Лікування зубів у медичному сні, або седація – це штучне введення пацієнта в глибокий сон. Відбувається за рахунок використання медичних препаратів.

Лікування у медичному сні та закис азоту

Медичний сон абсолютно безпечна процедура, обов’язково виконується під наглядом анестезіолога, який стежить за пацієнтом і його пробудженням. Багато людей плутають медичний сон з медичним наркозом, але це трохи різні речі.

Відмінності наркозу від медичного сну:

● Наркоз це “відключення” больових відчуттів людини, свідомості і рефлексів.

● Медичний сон – це занурення пацієнта в сон, і при медичному сні додатково використовують анестезію, тому що сам сон больових відчуттів не відключає.

Ми хочемо, щоб пацієнти відчували комфорт при лікуванні і мали лише приємні спогади про нас, тож для цього проводимо лікування зубів у медичному сні (седація) або ж з використанням закис азоту.

Медичний сон використовують і дітям, і дорослим коли:

Вік не дозволяє лікувати зуби ефективно, наприклад, зовсім маленьким діткам.

Великі об’єми роботи. І дітям і дорослим важко висидіти в кріслі у стоматолога більше 1-2 годин і простіше за 2-4 години сну зробити весь об’єм лікування ,який міг би розтягнутися на багато візитів. А це додатковий стрес і незручність.

Страх лікування зубів. Часто це негативний досвід попереднього лікування або справжня психологічна проблема – дентофобія.

Алергія на традиційні анестетики. На препарати, що використовують для медичної седації – алергія зустрічається вкрай рідко.

Певні види захворювань, що не дозволяють пацієнтам ефективно витримати лікування, наприклад, епілепсія, ДЦП, вади серця, ураження печінки та нирок.

Який би вид седації ви не обрали, існують певні правила їх використання:

1

Обов’язкова консультація з анестезіологом. Він розпитає про ваше здоров’я, хвороби, спосіб життя.

2

Після консультації анестезіолог може направити вас на певні види аналізів, найчастіше, загальний аналіз крові.

3

Після отримання і аналізу результатів досліджень анестезіолог приймає рішення щодо допуску вас до седації. Дає рекомендації,яких необхідно обов’язково дотримуватися.

4

Під час седації анестезіолог слідкує за основними показниками життєдіяльності пацієнта та виводить його зі стану седації. Знаходиться з пацієнтом до повного просипання. Загалом, вже через 15-30 хвилин пацієнт може самостійно покинути клініку. Ми рекомендуємо попросити рідних чи близьких супроводжувати пацієнтів після седації, бо окрім самої процедури було ще лікування і пацієнту дискомфортно самостійно дістатися домівки.

Лікування з використанням закису азоту. Це теж один з видів седації, використовується для розслаблення пацієнта і виведення його зі стану стресу. Відмінність від медичного сну полягає в тому, що при використанні закису азоту (Закс) пацієнт знаходиться в свідомості, може розмовляти, рухатися. Це як прийняти седативний препарат трохи більше, ніж потрібно. Рекомендується пацієнтам, які бояться, відчувають сильний стрес, нервове збудження.

Обидва ці методу безпечні для здоров’я, давно зарекомендували себе в світі і активно використовуються в розвинених країнах. Використовувані препарати не накопичуються в організмі і швидко виводяться. Ми купуємо препарати тільки високої якості, обов’язково сертифіковані і у перевірених офіційних дистриб’юторів.

У медикаментозного сну є ряд показань, які чітко сформульовані. Цю процедуру проводять не тому, що лікарям зручніше лікувати пацієнта не домовляючись, а тому, що є конкретна необхідність.

По-перше, одне з ключових показань — вік до трьох років, якщо говорити про лікування зубів у дітей.

По-друге, показанням є ситуації, коли кількість зубів, які потребують лікування, перевищує чотири-п’ять штук. Взагалі, у пацієнта не повинно бути багато карієсу одночасно, якщо його зуби регулярно оглядає стоматолог. Але бувають різні ситуації і трапляється так, що приходять пацієнти яким потрібно вилікувати більше ніж кілька зубів одночасно.

Медикаментозний сон також застосовується, якщо у пацієнта або дитини є явно сильний негативний досвід взаємодії зі стоматологом. Наприклад, дитину вже водили до лікаря і намагалися надати допомогу, але комунікація була побудована неправильно, дитина позбулася довіри і відмовляється підпускати до себе стоматолога. А лікувати зуби треба, наприклад, є біль. І виходить, що єдиний спосіб надати допомогу в такому випадку — це лікування в умовах сну. Тому що якщо у дитини вже є стійке негативне ставлення до втручання, домовитися досить складно — особливо з маленькими дітьми.

Крім того, показанням до лікування уві сні є захворювання, при яких неможливо надати стоматологічну допомогу амбулаторно. Наприклад, важкі форми аутизму, ДЦП, неврологічні розлади, коли пацієнт не комунікує в належній мірі з навколишнім світом і йому просто небезпечно надавати амбулаторну допомогу — лікар не розуміє і не знає, як пацієнт відреагує на його дії.

Якщо у Вас ще залишились питання, чи бажаєте розгорнуту консультацію щодо седації, будь-ласка, звертайтеся до нас за контактами, вказаними на сайті.

Скільки коштує Лікування у медичному сні та закис азоту

  • 1 година лікування в медичному сні  3 500 грн.

Лікарі котрі проводять Лікування у медичному сні та закис азоту

Очеретний Ігор Григорович
переглянути профіль
Веха Наталія Юріївна
переглянути профіль