Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Все про запалення ясен

___-1680

Тренд на здоров’я і красу продовжує крокувати по планеті. Але поки вся увага сфокусована на естетиці та функціональності зубощелепної системи, захворювання ясен відсиджуються в тіні, чекаючи хоч трохи уваги. І це сумно. Адже саме патології ясен часто стають причиною передчасної втрати зубів.

 

Ми вирішили нарешті присвятити матеріал цій важливій ​​темі та зібрали всю ключову інформацію по симптомам, лікуванню та профілактиці хвороб ясен в одній статті. Читайте і запам’ятовуйте.

 

Підступність хвороби ясен

 

Нема-нема, але є. Підступність і небезпека захворювань ясен складається в їх … ем … таємничості. Патологія може розвиватися повільно, безболісно і непомітно. Як правило, це відбувається під впливом мікроорганізмів зубного нальоту, порушення гормонального фону або зниження імунітету.

 

Серед явних ознак біди, які точно сигналізують про необхідність консультації у фахівця, виділимо:

 

Кровоточивість ясен (бактерії зубного нальоту проникають під ясна, викликаючи запалення навколишніх тканин).

 

Рухливість зубів (результат несвоєчасного видалення зубного нальоту і каменю).

 

Підвищена чутливість ясен (причиною можуть бути: рецесія ясен, неправильна гігієна, неякісно проведені ортопедичні роботи і т.п.).

 

Сверблячка в роті (може виникнути раптово і торкнутися не тільки слизової порожнини рота, але і мови, щік).

 

Хвороби ясен розрізняють по локалізації запального процесу, розділяючи на гінгівіт (запалення слизової навколо зуба) і пародонтит (руйнування зв’язку між коренем зуба і кісткою). Бажаємо вам ніколи не стикатися ні з першою історією, ні з другої. Зате, пропонуємо згадати про стару-добру профілактику. Попередити проблему легше, ніж від неї позбавлятися.

 

Профілактика захворювань ясен

 

В першу чергу, радимо подружитися з лікарем-гігієністом. Професійне чищення два рази в рік – must красивої посмішки. По-друге, розпитайте у стоматолога як правильно виконувати щоденні гігієнічні процедури з очищення зубів в домашніх умовах, підібрати щітку, скорегувати раціон харчування. Так, гостра і жирна їжа не додає вашим яснам сили.

 

Крім того, не зайвим буде зменшити споживання нікотину і алкоголю. Раптом ви прям любитель 🙂 Ну а що, і для загального здоров’я організму добре, і судини слизової в нормі.

 

Якщо “не вберегли” і уникнути запалення не вдалося, бігом до стоматолога. Лікар огляне порожнину рота, виявить джерело захворювання і порадить дієвий засіб, який не зашкодить. Звичайно, будь-яку проблему можна загуглити. І навіть рішення у вигляді чарівного зілля “за бабусиним рецептом” знайти. Але чи варто ризикувати? Ускладнення бувають непередбачуваними.

Клиновидний дефект

Клиновидний дефект Відчуваєте пронизливий біль на поверхні зубів, смакуючи улюбленою гарячою кавою? Не поспішайте закрити очі на це відчуття. Можливо це перший дзвіночок небезпечного ураження зубної емалі – клиновидного дефекту.   Мало хто знає, проте порушення, що донедавна вважалось паталогією “обраних”, сьогодні турбує все більшу кількість як дорослої, так і дитячої частини населення країни. Тож, […]

Вагітність та лактація: ТОП-5 порад по догляду за зубами

Вагітність та лактація: ТОП-5 порад по догляду за зубами Народження дитини — найбажаніша мить для жінки. Перша посмішка малюка, перше зворушливе мугикання. Здається ось-ось і у матусі виростуть крила. Чи ні?…   Будьмо реалістами: разом з ейфорійними емоціями у перші місяці життя разом з новонародженим мама відчуває колосальний стрес. Її життя ніколи не буде як […]

Вкладки чи пломби?

Вкладки чи пломби? ЗОЖ, саморозвиток, емоційний інтелект… Зізнавайтесь, чи таку ж кількість уваги ви приділяєте здоров’ю зубів? 🙂 Більшість українців, на жаль, набирають номер стоматології лише у випадку коли “життя не миле”. Гострий біль, ну й час від часу відновлення естетики.   Втім, якщо ви належите до тієї золотої когорти пацієнтів, що обирають попередити захворювання […]

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic