Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Імплантація зубів

Імплантація зубів це наша найулюбленіша справа та наша спеціалізація. Чому? Бо робимо найкраще за усіх. І знаємо про неї майже все. Отже, розповімо Вам докладніше:

Імплантація зубів – це такий метод лікування, при якому відновлюються відсутні або втрачені зуби штучними. Більшість людей вважає, що імплантат – це сам штучний зуб. Це правда лише частково, так як видима частина, яку ви бачите – це коронка, а сам імплантат – це штучний корінь зуба на який, за допомогою проміжного елемента (абатмента), одягається коронка.

 

Ці моменти слід розуміти хоча б для створення уявлення про фінансову складову питання. Зазвичай, клініки в прайсах вказують вартість цих трьох складових окремо і щоб розуміти повну вартість, потрібно їх скласти, а ще додати інші речі.

Ми радимо перед початком лікування зробити декілька важливих кроків:

Познайомитися з клінікою та лікарем-імплантологом

Це можна зробити на консультації. Лікар не лише огляне вас, він ще призначить, за потреби, додаткові дослідження чи аналізи, можливо, знадобиться і консультація анестезіолога, якщо ви захочете лікуватися в медичному сні.

Отримати план лікування

Після огляду, результатів діагностики та аналізів лікар складає план лікування. План лікування важливий документ у стосунках лікаря та пацієнта. Адже саме в плані лікування прописані всі необхідні процедури, маніпуляції та матеріали, їх вартість, кількість візитів, терміни лікування. Лікар докладно розповідає Вам, що саме входить до плану і чому потрібно робити ту чи іншу процедуру.

Ознайомитися з прогнозом результату лікування

Якщо є план лікування, то може бути і прогноз результату лікування.

Сама імплантація зубів складається з декількох етапів:

 
1
Підготовчий етап

Сюди може входити гігієнічна чистка зубів, додаткове лікування, аналізи та додаткові консультації з іншими спеціалістами. Зазвичай, на цей період йде 1-2 тижні, інколи більше.

 
2
Хірургічний етап

Безпосередньо вживлення імплантата в кісткову тканину зуба. Часто, якщо дозволяє клінічна ситуація, лікар може одночасно видалили зуб чи його рештки і відразу вживити імплантат. Сама операція з імплантації одного імплантата триває 30-40 хвилин. Далі в лікуванні йде перерва на 3-6 місяців. За цей час загоюється десна в місці операції та імплантат приживлюється в кістку. Пацієнт може відчувати певний дискомфорт лише декілька днів після операції.

 
3
Протезування. Етап створення краси

Саме на цьому етапі пацієнту ставляться штучні зуби – коронки. Зазвичай, цей етап включає декілька візитів: вживлення абатменту, виготовлення тимчасової коронки, примірки та виготовлення постійної коронки. І все – одягли і на фотосесію. Бо саме з цього дня ваше життя змінюється – ви починаєте посміхатися, їсти повноцінну їжу. Звичайно, що коли мова йде про 1 зуб, то глобальних змін можна і не відчути, але коли мова йде про 3-5… 10 зубів, то повірте, саме в цей час ми бачимо сльози радості у наших пацієнтів.

В своїй роботі ми використовуємо певні системи імплантації. Це саме ті імплантати, яким ми довіряємо, бо багато років їх використовуємо, слідкуємо за нашими пацієнтами, постійно навчаємося в освітніх центрах, час від часу відвідуємо виробництво, щоб на власні очі побачити те, що радимо своїм пацієнтам. Ми рекомендуємо лише те, що поставили б собі.

На сьогодні ми ставимо такі імплантати:

Імплантат Osstem (Корея)

Систему імплантації Osstem відносять до преміального сегменту. Імплантат Остем – надійний, безпечний, добре показав себе на практиці.

 

Переваги імплантатів Osstem:

 

● співвідношення ціни і якості, мабуть, краще серед європейських аналогів;

 

● швидке приживлення в порівнянні з іншими системами;

 

● широкий асортимент – дозволяє підібрати імплантати для різних ситуацій;

 

● довговічні;

 

● зменшена навантаження на кісткову тканину і, як наслідок, запобігання її руйнування.

Імплантат Straumann (Швейцарія)

Система імплантації зубів Straumann – найпопулярніша і одна з кращих систем преміального сегмента імплантації зубів в світі.

 

Переваги імплантатів Straumann:

 

● рекомендовані пацієнтам похилого віку, з цукровим діабетом, які пройшли променеву терапію, оскільки мають високу ступінь приживлюваності;

 

● довговічні, приживаються швидше аналогічних конструкції;

 

● мінімально впливають на втрату кісткової тканини.

Імплантат Nobel BioCare (США)

Система імплантації зубів Nobel Biocare – належить одному з найдавнейшіх і найдосвідченіших виробників зубних імплантатів в світі.

 

Переваги імплантатів Nobel Biocare:

 

● 40 річний досвід виробника;

 

● запатентоване покриття Ti Unit прискорює регенерацію тканин і підвищує до 98,5% приживлення імплантату;

 

● рекомендований при мінімальному обсязі кісткової тканини без додаткового її нарощування.

Важливо додати, що в нашій клініці широко застосовується процедура лікування зубів під час сну (медичний сон, або ще його називають седація). Ви засинаєте, а лікар “чаклує”. Протягом лікування за вами стежить анестезіолог, він потім вас будить. Через півгодини ви вже можете їхати додому відпочивати.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic