Центр імплантації зубів
Графік роботи: понеділок-неділя, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
Ru
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic


Рекомендації перед процедурою медичного сну

Медичний сон — це фантастичний винахід людства для комфортного та безпечного лікування пацієнтів. За допомогою шприцьового дозатору, медичний препарат, який примушує людину спати передається через периферичну вену. Пацієнт засинає, мирно відпочиває і прокидається вже коли все зроблено. При цьому людина дихає самостійно, а тіло не позбавлене фізіологічних рефлексів.

Виконання трудоємних процедур відбувається без зайвого стресу для пацієнта, а підготовка до медичного сну не вимагає суттєвих обмежень. Втім, є ряд правил, які варто знати про підготовку до седації і слідувати їм.

Щоб підготуватись до седації необхідно:

  1. Консультація анестезіолога. В нашій клініці це можливо зробити в телефонному режимі: лікар зателефонує, розповість деталі процедури, дасть поради та запитає щодо стану здоров'я.

  2. В першу чергу, витримати голодну паузу. За 3 години до прийому не їсти та не пити.

  3. За необхідності, здати загальний аналіз крові та сечі, взяти виписку про перенесені захворювання (форма-1) у педіатра чи терапевта, зробити ЕКГ (особам старше 40 років) та за показаннями лікаря-анестезіолога, пройти додаткову діагностику у вигляді: біохімічного дослідження крові, коагулограми та алергопроби (за добу до лікування / видалення зубів під седацією).

Пацієнт має бути цілковито здоровим, без загострення хронічних хвороб.

Спостереження після процедури

Для оцінки ефективності та безпечності проведеної седації, а також повернення пацієнта до свідомості після стоматологічного лікування, в IDENTICO dental clinic здійснюють ряд обов'язкових маніпуляцій. А саме:

  • Пацієнта зручно розташовують на кушетці, спостерігають за самопочуттям людини;

  • В разі необхідності, за допомогою назальної канюлі підводять кисень;

  • Після уважного спостереження після седації, оцінки даних спеціальних приладів та клінічних показників, пацієнта відпускають додому.

Рекомендуємо в день лікування зменшити рівень рухової активності та дій, що вимагають високої концентрації. Від керування авто краще відмовитись. Домовтеся, щоб хтось супроводжував вас.
Контакти:
Адреса: м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2020, IDENTICO dental clinic