Центр імплантації зубів
Графік роботи: понеділок-неділя, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
Ru
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic


Підготовка до ортодонтичного лікування

Відомий факт: красива посмішка - це не лише ваш погляд на світ та відображення позитивної особистості. Красива посмішка - це ще й дзеркало здоров'я порожнини роту. Та й загального самопочуття також. Якщо ви нарешті зважились на виправлення дефектів прикусу та готуєтесь до ортодонтичного лікування - цей матеріал для вас.

Підготовка до ортодонтичної терапії: етапи та процедури

Ніхто не досконалий. Проте неправильний прикус давно не вважається суто косметичною проблемою. На ряду з викривленням посмішки, він може стати й причиною виникнення ряду неприємних захворювань. Навіть не хочемо про них тут згадувати.

Натомість, корекція положення зубів дозволяє: уникнути пошкоджень слизової роту та ясен, виправити порушення процесів жування та ковтання, сприяє правильному диханню і красивій дикції. Якби ж виправити неправильний прикус можна було за день…

До моменту виготовлення та встановлення ортодонтичного апарату, пацієнту слід пройти комплекс діагностичних та лікувально-профілактичних процедур, які дозволять досягти бажаного результату. Зазвичай підготовчий етап до лікування включає терапевтичний та діагностичний аспекти.

Терапевтичний аспект, як правило, складається з гігієни, профілактики та лікування:

  • Консультації у стоматолога-терапевта та попереднє обстеження стану твердих тканин зубів, слизової роту та ясен.

  • Професійна чистка порожнини роту (зняття нальоту, видалення над- та під'ясенного мінералізованого нальоту спеціальним ультразвуковим приладом - скейлером, полірування шийок зубів, обробка міжзубних проміжків стоматологічними полосками - штрипсами).

  • Кінцева діагностика стану тканин зубів після зняття нальоту з відміткою виявлених каріозних уражень.

  • Санація порожнини роту - консервативне чи оперативне лікування карієсу.

  • Ремінералізуюча терапія (використання гелю з вмістом кальцію в домашніх умовах) + фторопрофілактика для укріплення емалі.

  • Формування індивідуальної програми профілактичних заходів та призначення графіку оглядів (1 раз на 3 місяці), контролю гігієни та планових кабінетних процедур.

Відповідальне відношення лікаря та пацієнта до етапу підготовки дозволить максимально знизити ризик виникнення ускладнень в процесі використання брекет-системи. А сформовані в цей період правильні гігієнічні звички дозволять надовго забути про карієс, гінгівіт та сором'язливість під час спілкування :)
Контакти:
Адреса: м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2020, IDENTICO dental clinic