заказать звонок
пн-сб, 9:00-21:00
г. Киев, ул. Соломенская, 20-В

Протезування зубів при повній їх відсутності

Відсутність зубів – це шкоди не тільки щелепи, а й організму в цілому. Коли немає жодного зуба, розподіл навантаження порушується, а якщо всі зуби відсутні, ротовій порожнині та яснам наноситься велика шкода. У зв’язку з цим багатьом рекомендується негайно звернутися до стоматолога для відновлення зубів. При відсутності повноцінної допомоги приходить протезування. Всі варіанти протезування зубів при відсутності і умовах дивіться нижче.

Процес протезування зубів

При повній відсутності зубів у пацієнтів може бути запропоновано кілька варіантів протезування. Варіанти протезування можуть бути різними. Все залежить від якості виготовлення, використовуваного матеріалу і бюджету. Ми рекомендуємо розглянути кожен варіант і вибрати той, який вважається найбільш підходящим для вашого профілю. Все починається з економічних варіантів, а закінчується дорогими.

Цілісний знімний протез

Цей варіант найбільш економічний. Виготовлений з більш дешевих матеріалів: нейлону або акрилового пластика. Він отримав популярність через простоту використання.

Безсумнівним плюсом такого протеза є його вартість.

Цілісний знімний протез з фіксацією сферичних абатментів

Цей варіант більш вдосконалений. Основна його відмінність від першого варіанту – фіксація. Кріпиться до ясен спеціальними елементами. Така фіксація дозволяє перебувати на одному місці. Елементи кріплення:

Переваги

Повний протез з балкою на імплантатах

З усього перерахованого вище цей варіант протезування при їх повній відсутності є найбільш підходящим. Це пов’язано з підвищенням надійності та зручності. Для виготовлення використовується тільки якісне обладнання. Фіксація балки складається з 2 частин:

Балка, яка фіксується на імплантатах;

Матриці із пластику, які встановлюються в самому протезі.

Для якісної фіксації рекомендується використовувати не менше чотирьох або шести імплантатів, в залежності від ситуації. При тотальному протезуванні використовуються методи all-on-4 або all-on-6. Детальніше про них можна прочитати в нашому блозі.

Переваги

 Незнімний протез з металокераміки з опорою на імплант

При протезуванні в разі повної відсутності зубів в обов’язковому порядку встановлюється не менше 4 імплантатів. Вони опора. Такий протез, який не потрібно знімати, дуже зручний і комфортний за рахунок якісної імітації справжніх зубів. Незнімний протез виготовлений з металокераміки. Пластика тут ви точно не знайдете. Таким чином, він виходить максимально компактним і зручним. При відсутності власної десни встановлюється кераміка і перефарбовується в бажаний натуральний колір.

Переваги

Зручність. Зручність і комфорт полягає в тому, що цей протез незнімний. В результаті не порушується дикція, правильно працюють смакові рецептори, а небо і ясна повністю відкриваються;

Краса. Незнімний протез з металокераміки дозволяє наблизитися до природного відчуття зубів. Досвідчений і кваліфікований професіонал зробить «голлівудську посмішку», яку не зможе розпізнати звичайна людина. Зуби подібні зубам;

Якість. Рама виготовлена ​​з хром-кобальтового каркаса, що дозволяє йому бути якісним, міцним і довговічним. Таке протезування буде радувати вас довгий час. Переломи і тріщини не притаманні.

 Незнімний протез на основі цирконієвих імплантатів

При повній відсутності зубів цей варіант протезування найкрасивіший, зручний, інноваційний, прогресивний і біосумісний. По міцності діоксид цирконію перевершує навіть метал, а значить, ніякого смаку бути не повинно.

Крім того, що він міцний, практично невагомий, носити його буде зручніше і простіше. Такий протез максимально наближений до природних зубів. Також зуби з діоксиду цирконію мають невелику прозорість і глибину. Кріплення незнімного протеза на основі діоксиду цирконію аналогічно незнімних протезів з металокераміки. А в іншому в рази краще. Він дійсно по всім відчуттям, зручності і природності вигідно відрізняється від інших протези.

Сколько стоит Протезування зубів при повній їх відсутності

Доктора которые проводят Протезування зубів при повній їх відсутності

Понравилось ли у нас? - Посоветуй страницу друзьям