Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic
IDENTICO dental clinic

Протезування зубів при повній їх відсутності

Відсутність зубів – це шкоди не тільки щелепи, а й організму в цілому. Коли немає жодного зуба, розподіл навантаження порушується, а якщо всі зуби відсутні, ротовій порожнині та яснам наноситься велика шкода. У зв’язку з цим багатьом рекомендується негайно звернутися до стоматолога для відновлення зубів. При відсутності повноцінної допомоги приходить протезування. Всі варіанти протезування зубів при відсутності і умовах дивіться нижче.

 

Процес протезування зубів

 

При повній відсутності зубів у пацієнтів може бути запропоновано кілька варіантів протезування. Варіанти протезування можуть бути різними. Все залежить від якості виготовлення, використовуваного матеріалу і бюджету. Ми рекомендуємо розглянути кожен варіант і вибрати той, який вважається найбільш підходящим для вашого профілю. Все починається з економічних варіантів, а закінчується дорогими.

 

Цілісний знімний протез

 

Цей варіант найбільш економічний. Виготовлений з більш дешевих матеріалів: нейлону або акрилового пластика. Він отримав популярність через простоту використання.

 

Безсумнівним плюсом такого протеза є його вартість.

 

 • Протез спирається виключно на нижню частину щелепи і отже, при русі рота частинки повітря будуть потрапляти на протез, і протез може впасти;
 • За розмірами нероз’ємний протез досить великий. Через свій розмір викликає у пацієнта довгий період звикання. Дикція і смакові рецептори також можуть тимчасово порушуватися;
 • Через те, що протез виготовлений з таких матеріалів, як акриловий пластик, він часто руйнується. Через високі навантажень на протез з’являються тріщини, що призводять до поломки. Пластиковий протез просто не витримує великих навантажень, тому потрібно бути обережними.

 

Цілісний знімний протез з фіксацією сферичних абатментів

 

Цей варіант більш вдосконалений. Основна його відмінність від першого варіанту – фіксація. Кріпиться до ясен спеціальними елементами. Така фіксація дозволяє перебувати на одному місці. Елементи кріплення:

 

 • Локатор. Кріпиться до зубного імплантату;
 • Пластикова матриця. Він фіксується в самій конструкції протеза.
 • Матриця фіксується на сферичному абатменти, що дозволяє протезу тривалий час залишатися на одному місці. На 2 імплантату рекомендується не менше 2 локаторів.

 

Переваги

 

 • Надійне кріплення. За рахунок кріплення по локаторам здійснюється надійна фіксація, що дозволяє залишатися на місці і не з’їжджати;

 

 • Вартість. Незважаючи на те, що дана конструкція також отримала гарну фіксацію на щелепи, цінова політика зберігається. Цей варіант протезування самий бюджетний.

 

Сумний протез з балкою на імплантатах

 

З усього перерахованого вище цей варіант протезування при їх повній відсутності є найбільш підходящим. Це пов’язано з підвищенням надійності та зручності. Для виготовлення використовується тільки якісне обладнання. Фіксація балки складається з 2 частин:

Балка, яка фіксується на імплантатах;

Матриці із пластику, які встановлюються в самому протезі.

 

Для якісної фіксації рекомендується використовувати не менше чотирьох або шести імплантатів, в залежності від ситуації. При тотальному протезуванні використовуються методи all-on-4 або all-on-6. Детальніше про них можна прочитати в нашому блозі.

 

Переваги

 

 • Гарне кріплення. За рахунок використаної балки протез надійно фіксується, що дозволяє йому залишатися в нерухомому стані. Це кріплення дозволяє пацієнтові відчувати себе набагато комфортніше;
 • Почуття задоволення протезуванням. При виробництві балкових конструкцій потрібно набагато менше пластику, тому більша частина ясен і неба залишаються відкритими. Не спостерігається порушень дикції і смакових рецепторів;
 • Сила. Як каркас тут використовується метал, що в кінцевому підсумку свідчить про його довговічності і міцності;
 • Навантаження. У порожнині рота знаходяться 4 імпланти. На них спрямована вся жувальна навантаження, що підтверджує збереження кістки навколо протезного ділянки.

 

 Незнімний протез з металокераміки з опорою на імплант

 

При протезуванні в разі повної відсутності зубів в обов’язковому порядку встановлюється не менше 4 імплантатів. Вони опора. Такий протез, який не потрібно знімати, дуже зручний і комфортний за рахунок якісної імітації справжніх зубів. Незнімний протез виготовлений з металокераміки. Пластика тут ви точно не знайдете. Таким чином, він виходить максимально компактним і зручним. При відсутності власної десни встановлюється кераміка і перефарбовується в бажаний натуральний колір.

 

Переваги

 

Зручність. Зручність і комфорт полягає в тому, що цей протез незнімний. В результаті не порушується дикція, правильно працюють смакові рецептори, а небо і ясна повністю відкриваються;

 

Краса. Незнімний протез з металокераміки дозволяє наблизитися до природного відчуття зубів. Досвідчений і кваліфікований професіонал зробить «голлівудську посмішку», яку не зможе розпізнати звичайна людина. Зуби подібні зубам;

 

Якість. Рама виготовлена ​​з хром-кобальтового каркаса, що дозволяє йому бути якісним, міцним і довговічним. Таке протезування буде радувати вас довгий час. Переломи і тріщини не притаманні.

 

 Незнімний протез на основі цирконієвих імплантатів

 

При повній відсутності зубів цей варіант протезування найкрасивіший, зручний, інноваційний, прогресивний і біосумісний. По міцності діоксид цирконію перевершує навіть метал, а значить, ніякого смаку бути не повинно.

 

Крім того, що він міцний, практично невагомий, носити його буде зручніше і простіше. Такий протез максимально наближений до природних зубів. Також зуби з діоксиду цирконію мають невелику прозорість і глибину. Кріплення незнімного протеза на основі діоксиду цирконію аналогічно незнімних протезів з металокераміки. А в іншому в рази краще. Він дійсно по всім відчуттям, зручності і природності вигідно відрізняється від інших протези.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic