Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic
IDENTICO dental clinic

Лікування карієсу

Карієс – це вкрай розповсюджене захворювання, яке спричиняє руйнування  зубної тканини. Карієсом називають  патологічний процес , при якому пошкоджується зубна емаль та  дентин. Зубний наліт найбільш розповсюджена причина виникнення карієсу, бо він є сприятливим середовищем  для життєдіяльності  бактерій,  які виділяють органічні кислоти. Це приводить до руйнування зубної тканини. Тому найкращим способом профілактики карієсу є позбавлення зубного нальоту.

 

Серед багатьох  причин, що провокують виникнення карієсу, можна виділити наступні:

 

– порушення  гігієни ротової порожнини ;

– недотримання  принципів правильного  харчування; 

– порушення мікрофлори ротової порожнини;

– спадкова схильність і системні захворювання;

– механічні пошкодження зубної тканини;

– негативна дія зовнішніх факторів (прийом лікарських засобів, несприятлива екологія);

– порушення формування емалі в період закладання або протезування зубів;

– недостатнє виділення слини та її підвищена  в’язкість;

– часто – вагітність і  лактація;

– проблеми з обміном речовин та гормональні  порушення.

 

Симптоми захворювання дуже різноманітні. На ранніх етапах можуть бути помітні  невеличкі плями на емалі. Пацієнт   не відчуває ніякого дискомфорту і може не помітити  та пропустити початок розвитку карієсу. Тому дуже важливо відвідувати стоматолога  1 раз  на  шість місяців. При огляді  наші спеціалісти  за допомогою  сучасних технологій,  не пропустять  навіть  мікроскопічних пошкоджень.  Якщо карієс не лікувати  на ранній стадії, він проникає  глибше і наступною стадією може стати  запалення пульпи – пульпіт, можливо з гострим болем.  Якщо   на цій стадії  не звернутись до лікаря, то запалення  прогресує, зубний нерв відмирає. Врешті  решт, все це може привести до втрати зуба. 

 

Від стадії захворювання залежить , який метод лікування необхідно застосувати. Якщо на ранній стадії має місце поверхневе пошкодження шару емалі, то  застосовується відновлення та  зміцнення емалі. Для цього використовуються медичні препарати, що містять кальцій, фосфор, фтор. Якщо карієс  середній  або  глибокий,  то необхідно видалити пошкоджені тканини,  після чого здійснити  пломбування або реставрацію зубів.

 

В нашій  клініці  лікування карієсу  безболісне  і комфортне. Наші  лікарі  – спеціалісти  з адаптації. Ми  вміємо   спілкуватися і  виявляти прихильність до себе навіть у самих наляканих пацієнтів. Ми лікуємо лише з адекватним знеболенням. Це сучасна місцева анестезія, седація. При лікуванні  множинного карієсу або пульпіту, може застосовуватись  тривала седація.

 

Не відкладайте лікування, карієс нікуди не дінеться сам по собі. Чим пізніше буде візит до лікаря, тим триваліше і   дорожче  буде лікування (коли мова буде про імплантацію або протезування).

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic