Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic
IDENTICO dental clinic

Лазерна імплантація зубів

До недавнього часу імплантація здавалася чимось фантастичним. Сьогодні це досить поширена стоматологічна процедура, яку стоматологи проводять щодня. Багато стоматологи вважають, що майбутнє стоматології – за лазерами. Лазер забезпечує кращий результат, краще і швидке загоєння, а також абсолютне безпліддя і відсутність крові.

 

Сама процедура лазерної імплантації зубів займає від 15 до 30 хвилин. Під місцевою анестезією имплантолог розрізає слизову оболонку за допомогою лазера, що забезпечує кращий результат, краще і швидке загоєння, а також абсолютну стерильність і відсутність крові, а потім вживляет дентальний імплантат за допомогою спеціального пристрою.

 

Сам дентальний імплантат являє собою циліндричний стержень з титану. Потім імплант покривається зверху слизом і закривається швами.

 

Після процедури імплантації зубів доведеться чекати від 3 до 6 місяців. Протягом цього періоду імплантати інтегруються з кісткою щелепи і повністю приживаються.

 

Переваги процедури лазерної імплантації зубів

 

  • Використання лазера в імплантології дає значні переваги під час процедури імплантації.

 

  • Використання лазера в імплантології менш травматично, оскільки не супроводжується кровотечею.

 

  • Після лазерної імплантації зубів виготовляється фотокоагуляційний чохол, який захищає рану від проникнення мікроорганізмів в якості біологічної пов’язки.

 

На II етапі лазерної дентальної імплантації, коли необхідно повторно відкрити імплант для установки абатмента, немає необхідності використовувати скальпель, який виготовлений з нержавіючої сталі, так як його частинки можуть залишатися на поверхні імплантату. Що в подальшому може призвести до появи гальванічних струмів між різнорідними металами (титановий імплантат і скальпель з нержавіючої сталі).

 

 Вартість лазерної хірургії зубного імплантату

 

Таким чином, використання лазера в имплантационной стоматології дозволяє зробити імплантацію більш комфортною для пацієнта і мати кращий ефект. Вартість лазерної імплантації залежить від системи імплантатів і досвіду імплантолога. Стоматологи IDENTICO dental clinic використовують різні дентальні імплантати, що дозволяє пропонувати лазерну процедуру пацієнтам з різними матеріальними можливостями. Протипоказаннями до процедури імплантації є важкі порушення обміну речовин і деякі хронічні захворювання в стадії декомпенсації.

 

Раніше протипоказанням була відсутність кістки в області імплантації. Але тепер, завдяки новим методам дентальної імплантації мінеральної кістки з використанням стовбурових клітин, це більше не є протипоказанням. Після процедури імплантації зубів протягом 3 днів може з’явитися невелика припухлість в області операції і дискомфорт, тому слід уникати переохолодження і сильних фізичних навантажень. Через 3 дні пацієнт забуває про операцію.

 

Процедура імплантації зубів дозволяє пацієнтам відмовитися від незручних протезів і не шліфувати сусідні здорові зуби для відновлення втрачених.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic