замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Лазерна імплантація зубів

Донедавна імплантація здавалася чимось фантастичним. Сьогодні це досить поширена стоматологічна процедура, яку стоматологи проводять щодня. Багато стоматологів вважають, що майбутнє стоматології – за лазерами. Лазер забезпечує кращий результат, найкраще та швидке загоєння, а також абсолютне безпліддя та відсутність крові.

Сама процедура лазерної імплантації зубів займає від 15 до 30 хвилин. Під місцевою анестезією імплантолог розрізає слизову оболонку за допомогою лазера, що забезпечує кращий результат, краще і швидке загоєння, а також абсолютну стерильність і відсутність крові, а потім вживлює дентальний імплантат за допомогою спеціального пристрою.

Сам дентальний імплантат є циліндричний стрижень з титану. Потім імплант покривається зверху слизом і закривається швами.

Після процедури імплантації зубів доведеться чекати від трьох до шести місяців. У цей період імплантати інтегруються з кісткою щелепи та повністю приживаються.

Переваги процедури лазерної імплантації зубів

На II етапі дентальної лазерної імплантації, коли необхідно повторно відкрити імплант для встановлення абатменту, немає необхідності використовувати скальпель, який виготовлений з нержавіючої сталі, оскільки його частинки можуть залишатися на поверхні імплантату. Що надалі може призвести до появи гальванічних струмів між різнорідними металами (титановий імплантат та скальпель із нержавіючої сталі).

Вартість лазерної хірургії зубного імплантату

Таким чином, використання лазера в імплантаційній стоматології дозволяє зробити імплантацію більш комфортною для пацієнта та мати кращий ефект. Вартість лазерної імплантації залежить від системи імплантатів та досвіду імплантологи. Стоматологи IDENTICO dental clinic використовують різні дентальні імплантати, що дозволяє пропонувати лазерну процедуру пацієнтам із різними матеріальними можливостями. Протипоказаннями до процедури імплантації є тяжкі порушення обміну речовин та деякі хронічні захворювання на стадії декомпенсації.

Раніше протипоказанням була відсутність кістки у сфері імплантації. Але тепер завдяки новим методам дентальної імплантації мінеральної кістки з використанням стовбурових клітин це не є протипоказанням. Після процедури імплантації зубів протягом 3 днів може з’явитися невелика припухлість у ділянці операції та дискомфорт, тому уникати переохолодження та сильних фізичних навантажень. Через 3 дні пацієнт забуває про операцію.

Процедура імплантації зубів дозволяє пацієнтам відмовитися від незручних протезів та не шліфувати сусідні здорові зуби для відновлення втрачених.

Скільки коштує Лазерна імплантація зубів

  • Спеціальна ціна на імплантат ТМ Osstem 9000 грн.
  • Встановлення імплантату системи Osstem, Корея  від 12 800 грн.
  • Встановлення імплантату системи Straumann, Швейцарія  від 19 800 грн.
  • Встановлення імплантату системи Nobel Biocare, США  від 27 900 грн.
  • Синус ліфтинг закритий (нарощування кісткової тканини)   від 5 900 грн.

Лікарі котрі проводять Лазерна імплантація зубів

Очеретний Ігор Григорович
переглянути профіль
Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям