замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Відгуки пацієнтів про нашу стоматологію

Всі відгуки на
Ви завжди можете розраховувати на увагу нашого персоналу на всіх етапах лікування. Турбота про Вас – основна частина роботи насправді професійної стоматологічної клініки!
Залишити відгук через Фейсбук Залишити відгук через Google Залишити відгук на сайті відгуків
N
21.03.2020
Nina Pavlion
Удаляла зуб мудрости в этой клинике. Готовилась к чему-то страшному, а выходила с улыбкой на лице! Большое спасибо Валентину Сергеевичу и Константину! Нашли подход и правильные слова к такому трусливому пациенту как я! Сделали все оперативно, безболезненно и на высшем уровне! Теперь только к Вам!
Розгорнути
A
17.05.2023
Arina Segalova
На днях звернулася до клініки IDENTICO з приводу складного видаленням нижнього зуба мудрості. Переживала, що видалення буде дуже травматичним та болючим. Але лікар-хірург Очеретний Ігор Григорович разом з асистентом Карабановим Константином Ігоревичем впоралися зі складною задачею на всі 100 відсотків. Для видалення зуба використовували лазер та ультразвук. Я була приємно вражена таким сучасним підходом до лікування. Загалом процедура пройшла максимально безболісно і досить швидко. Після мені надали повноцінну консультацію щодо постоперативного догляду та відповіли на всі запитання. З радістю порекомендую клініку IDENTICO усім знайомий!
Розгорнути
А
01.05.2023
Alexey Shashko
Вітаю тих, кого цікавлять відгуки про клініку. До сучасних технологій та обладнання, додати професіоналізм колективу, то це буде клініка IDENTICO. Подяка Ігорю Григоровичу, Дмитру Володимировичу та всьому персоналу клініки. Зі мною була виконана дійсно величезна робота, видаляли, лікували, вкручували, викручували, різали, шили, пиляли, точили, і результат перевершив мої сподівання, тепер маю красиві й міцні зуби. Впевнений що не кожна клініка змогла б впоратись з таким завданням. Тому рекомендую, хто вирішив лікуватись та невизначився до кого звертатись, вам сюди, якість гарантована. Стосовно оплати, не маю з чим порівняти, не знаю де, що, скільки коштує. Думаю ціни середні, можливо трохи вищі середніх, але для клініки такого рівня так і повинно бути, хороше дешевим не буває. Сучасне, якісне обладнання, якісні матеріали, якісно зроблена робота, тому повинна бути якісна оплата. І ще, хто має панічний страх перед стоматологами, вам теж сюди, після декількох відвідувань воно якось саме виліковується, зі мною так було. Мабуть це завдяки досвіду лікарів в поєднанні з новітнім обладнанням. Всім здоров'я та миру!
Розгорнути
V
24.04.2023
vald hob
Нещодавно відвідав клініку Identico. В клініку записувався вперше. Коли я зайшов, то мене дуже вразив стильний та приємний інтер'єр. Дуже чисто та світло. Приємні та ввічливі адміністратори, які відразу допомогли повішати одяг в шафу, запропонували чай/каву та відповіли на всі мої запитання. Ще мені дуже сподобалося, що зі мною вітався інший персонал, який проходив повз. Це було дуже класно. Був на прийомі у лікаря-терапевта Зубенко Лілії Михайлівни. Лікар дуже ввічлива, уважна. Вислухала скарги, детально оглянула всі зуби та той, що турбував. Потім пояснила, що буде робити, що потрібно ще зробити та вартість лікування. Мені все підійшло, тому ми почали лікування. Прийом пройшов безболісно, лікар пояснювала всі свої дії. Я задоволений результатом на всі 100 %. Дуже вдячний Лілії Михайлівні! Справжній професіонал своєї справи!!! Обов'язково буду звертатися ще. Тому щиро рекомендую клініку Identico!
Розгорнути
B
22.04.2023
Boitsovy Photo
Щіро і сміливо рекомендую клініку. Проходила там видалення, чистку, ортодонтичне лікування, пломбування, всі послуги на максимальному рівні. Дуже важливе ставлення до пацієнтів, з повагою і увагою до всіх симптомів. До Identico в мене прям максимальний рівень довіри і, що важливо, до всіх лікарів, які там процюють, кого б мені не порекомендували для прийому, я буду впевнена в його/її кваліфікації. Випадково потрапила в цю клініку, бо вони одні з небагатьох працювали з самого початку великої війни, в березні 2022 врятували мій зуб:), і от вже більше ніж за рік багато з моїх постіних питань із зубами вирішені або на шляху до вирішення. Рада, що знайшла свою клініку:) Лікарям та співробітникам клініки повага та подяка.
Розгорнути
p
19.04.2023
p “&” ol
Чудова клініка, рекомендую. Дуже вдячний Катерині Сліпачук за проведене ортодонтичне лікування. Дуже сподобалось, що вона запропонувала мені кілька варіантів лікування, включаючи сучасні методики, котрі мені не пропонували в інших клініках. Загалом, вирівнювання прикусу та брекет-система зайняли менше двох років. Результатом я дуже задоволений. Дякую ;)
Розгорнути
H
10.05.2022
Halyna Zakrevska
Раніше дуже боялася стоматологів і все, що з цим пов'язано, тому дуже запустила ситуацію з зубами. Знайома порадила стоматологію IDENTICO. Як тільки зайшла до клініки, одразу ж відчула теплий прийом від привітних адміністраторів Ірини та Марії! Завжди пропонують каву/чай, допомагають з верхнім одягом, зорієнтують в будь-якому питанні. За період лікування в цій клініці відвідала не одного лікаря, а саме: Чорнобиль Оксану Володимирівну - вправний гігієніст, Зубенко Лілію Михайлівну - чудовий ніжний терапевт, Глущенко Олександра Петровича - професійний молодий хірург. А особливо хочеться виразити подяку ортопеду - Блаженець Богдану Олеговичу, за чуйність, професійність, терпіння та диво, яке зробив з моїми зубами! Велика подяка Очеретному Ігорю Григоровичу, за чудово підібраний молодий, але високопрофесійний колектив! Буду всім рекомендувати стоматологічну клініку IDENTICO. Низький уклін всьому колективу за вашу працю та уважний індивідуальний підхід.
Розгорнути
R
18.05.2023
Roniq S
Була на операції по видаленню зубу мудрості під седацією. Попередньо чудовий лікар - Дарія Геннадіївна, розробила план лікування і відповіла на всі запитання. Перший раз лягала під седацію, трохи хвилювалася, але все пройшло чудово, лікар дуже легко і швидко вколола препарат і наступні 2 години пройшли чудово і безболісно. Після операції кілька днів відходила, пила обезболююче, щока майже не опухла. Задоволена, а персоналу велике дякую)
Розгорнути
Y
18.04.2020
Yanifly K.
Хочу выразить огромную благодарность клинике “IDENTICO”, а так же отдельное спасибо Игорю Григорьевичу и врачу Валентину Сергеевичу за высокий профессионализм, внимание, доброе и трепетное отношение к пенсионерам! Очень внимательно относятся к старикам, к своему приему! Держат связь с пациентом даже после окончания процедуры, интересовались, всё ли хорошо, ничего ли не беспокоит. Валентин Сергеевич сделал мне ровную красивую улыбку с помощью протезирования, да еще и прикус исправил неправильный. Огромное Вам спасибо за работу. Также хочется отметить хорошую работу сотрудников на ресепшене. Общее впечатление о клинике: высокое качество работы и вполне приемлемые цены. Буду рекомендовать друзьям и знакомым. Спасибо и удачи! С уважением, Пелагея Владимировна.
Розгорнути
Н
11.07.2020
Helia Представительство в г. Киеве
Была на приеме у ортопеда и хирурга Очеретного Игоря Григорьевича. Очень опытный врач, к тому же приятный человек. Тут же в клинике сделали подробное диагностирование на новейшем рентгенаппарате. Возникла необходимость лечения у терапевта – тут же прекрасный стоматолог- терапевт Зубенко Лилия Михайловна. Все очень организованно и все направлено для удобства, комфорта пациента и качественного лечения! Спасибо Игорю Григорьевичу Очеретному огромное!
Розгорнути
М
20.04.2021
Маргарита Тарганчук
Безумно довольна! Как только зашла в клинику – встретила приветливый администратор, я заполнила анкету и подождала совсем ничего (хотя, в силу обстоятельств, пришла раньше на пол часа). Была на консультации и ставила пломбу у доктора Бровчук Натальи Николаевны. И знаете что? Я в восторге! До этого была у стоматологов, да, но ни один из них мне столько не рассказал о моих зубах, о уходе за ними, что нужно делать, а чего не стоит. Врач разложила все по полочкам и посоветовала приобрести продукты, которые помогут в уходе (не просто, как говориться “от фонаря”, а проверенную на собственном опыте и которую использует даже сейчас). На приеме постоянно интересовалась самочувствием, не испытываю ли я дискомфорт и так далее. В общем расхваливать могу еще долго, но лучше проверить самим. Определенно рекомендую IDENTICO и отдельное спасибо Наталье Николаевне!
Розгорнути
О
18.03.2021
Olha
Дарья Агафонова прекрасный специалист и профессионал своего дела . Эндодонтия -это очень важный и необходимый процесс сохранения и восстановления нашего стоматологического здоровья. Спасибо, Дарья, теперь мои корни имеют право на продолжительную жизнь! И всё благодаря Вам!
Розгорнути
Н
23.04.2021
Наталья Горбасенко
Замечательная, современная клиника, оснащенная современным оборудованием. И самое главное – здесь искренне хотят помочь и помогают. Мне решили проблему, которую никто до этого не осиливал, а я уже и разуверилась и почти махнула на нее рукой. Игорь Григорьевич – вдохновитель, организатор и мозговой центр, стоит на страже интересов пациента и, мне кажется, душой переживает за каждого. А это ведь дорогого стоит! Клиника стала нашей семейной, с удовольствием советую и рекомендую всем – вы не ошибетесь, если доверите решение своих проблем специалистам этой клиники!
Розгорнути
K
11.06.2021
Kirill K
В клинике мне поставили импланты и коронки. Я очень доволен результатом. Очень бережное отншение к пациентам. Виден высокий профессионализм и опыт врачей.
Розгорнути
J
14.05.2021
Julia Julia
Добрый день, в течение двух месяцев (декабрь 20 – февраль 21) проходила лечение у доктора Зубенко Лилии Михайловны, ей ассистировала Мельник Алина Сергеевна, провели полную санацию ротовой полости. Это команда профессианалов, очень внимательны к пациенту (а я чувствительный персонаж), все было на высоком уровне: работа, комментарии к процессу,оборудование, материалы. Однако для меня, помимо самой работы, очень важным было внимание ко мне как к клиенту и нацеленность на результат. Очень рекомендую клинику Identico и эту команду врачей.
Розгорнути
Є
03.09.2021
Євгенія Дика
Делала здесь комплексную чистку зубов! Чистая, уютная, современная клиника с хорошим обслуживанием. Специалист Кристина Александровна замечательная! Симпатичная, внимательная, интеллигентная. Когда делала все манипуляции – предупреждала что именно р как она будет делать, все время спрашивала как я себя чувствую и не больно ли??? Рекомендую киевлянам и гостям столицы)
Розгорнути
Ю
02.04.2021
Юлія Алєксєєва
Теперь я улыбаюсь уверенно и красиво, потому что ортодонт Екатерина Слипачук выровняла мои зубы с помощью брекет-системы😘👍 Результатом очень довольна! Спасибо за профессионализм!
Розгорнути
Н
05.08.2021
Наталья Бригадир
Мой страх докторов с детства исчез после похода к Слипачук Катерине Виталевне, она расположила к себе с первой секунды. Каждую секунду я боялась что вот вот и будет больно, но нет) Профессионализм ее виден во всем, советы по ведению лечения были очень понятны и все проф термины она пыталась донести простыми словами, что очень обрадовало, так как зачастую выходя за дверь я все забываю. И отдельное спасибо комфорту который создается во время приема, в конце рабочего дня, это было очень ощутимо.
Розгорнути
A
12.03.2020
Алина Васельцова
Благодарю всех работников этой клиники, в особенности врача Игоря Григорьевича, который сумел собрать команду, не только хороших профессионалов, но и людей с чистой совестью, золотыми руками и безупречным умом! Эти люди никогда не подведут, в каких бы условиях они не работали! Так же хочется отметить врачей Козачишина Виталия Андреевича, Глущенко Александра Петровича и ассистента Константина, которые сделали мой сегодняшний визит легким, непредвзятым и безболезненным! И ещё хотелось бы поблагодарить администраторов, которые с уважением и очень добродушно принимают гостей! Хочу пожелать всему персоналу, всегда оставаться с молодым чистым сердцем, светлым умом и что бы им всегда сопутствовала удача!
Розгорнути
Всі відгуки на
Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям