Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Вітаємо вас в стоматології IDENTICO dental clinic!

Наша клініка вперше відкрила свої двері в квітні 2019 для того, щоб надавати якісні стоматологічні послуги. Наша мета – здоров’я ваших зубів.

 

Ми розуміємо, що сьогодні просто якісного лікування недостатньо, так як маємо справу з вами, наш вимогливий пацієнте. Ваша вибагливість – це наш розвиток і вдосконалення.

 

Ми знаємо, що для ефективної співпраці з вами ми повинні створити чарівну магію контакту лікаря і пацієнта. Адже між нами повинно бути повна довіра і ми дуже цінуємо цей зв’язок.

Стоматологія IDENTICO, dental clinic. Наші переваги:

 

● комплексний підхід до вирішення проблем;

● сучасна і точна діагностика;

● комфортне лікування без стресу та болю.

 

Наша спеціалізація – це повне відновлення відсутніх зубів з максимальним рівнем якості і комфорту за допомогою імплантації та протезування.

 

Ми маємо безліч позитивних відгуків від задоволених пацієнтів, і ми зробимо все можливе, щоб серед них були і ви. Ласкаво просимо в IDENTICO dental clinic,  центру імплантації зубів!

Наша філософія – це вирішення комплексних проблем, щоб раз і назавжди вирішити для вас стоматологічні питання, тому що ви заслуговуєте гарну та здорову посмішку та якісний рівень життя.

Наша команда – це ретельно підібрані професіонали своєї справи, що постійно вдосконалюють свої навички, навчаються та відносяться до вас з максимальним рівнем уваги.

Ми маємо найкраще та нове обладнання, що дасть вам: якісну діагностику для точного діагнозу, комфортний процес лікування, новітні методики збереження зубів та ощадливого їх лікування.

Наше основне обладнання та матеріали

Ефективне сучасне лікування складається з трьох основних компонентів: уміння лікаря, контакта з пацієнтом і сучасного обладнання та матеріалів. Що стосується останніх, ми використовуємо тільки сертифіковані офіційно ввезені в Україну матеріали від перевірених дистриб’юторів. Тому що це ваша безпека і наша репутація.

 

Основне обладнання, яке ми використовуємо: томограф Vatech, візіограф, стоматологічну установку (крісло), мікроскопи, лампи для відбілювання зубів, цифровий сканер, автоклави і т.п.

IMG_7027 (1)

Томограф Vatech

Зірка нашої клініки і основа якісної діагностики – томограф Vatech.

 

Його вміння важко переоцінити: пацієнту він дає мінімальне променеве навантаження, мабуть, найменше серед сучасних апаратів. А лікарю він дає широкі можливості різних видів діагностики: від простого рентгену одного зуба до комп’ютерної томографії з рентгенконтрастним шаблоном. Найбільш часто використовуємо цей томограф для 3D діагностики, ще її називають комп’ютерна томографія. ЇЇ особливість в тому, що знімок робиться в 3D проекції і лікар має змогу побачити зуби та тканини з різних боків. На сьогоднішній день це найбільш інформативне та точне дослідження ротової порожнини.

IMG-7924e38279800a87

Візіограф Vatech

Візіограф – це портативний апарат для отримання візіографії під час лікування зубів. Ви оцінете цього красеня, коли не встаючи з свого місця лікар зробить прицільні знімки вашого зуба. Він безпечний, дає гарне чітке зображення, ще й зручний у користуванні. За допомогою візіографа контролюється хід лікування та його завершення безпосередньо у стоматологічному кріслі.

IMG_20190920_1144450

Стоматологічна установка (крісло) Stern Weber

Яким має бути стоматологічне крісло? Для пацієнта зручним та комфортним, бо лікування процес не швидкий. А для стоматолога важливо, щоб крісло було ергономічним, щоб всі необхідні інструменти бути під рукою, щоб було гарне освітлення і функціональність. І саме таким є стоматологічна установка ТМ Stern Weber (Швейцарія). Доречі, ця ж марка виготовляє і швейцарські годинники, а отже точність і якість гарантовані!

IMG_20191007_151250_

Мікроскоп

Мікроскоп – це очі стоматолога в лікуванні зубів. Загалом його використовують для діагностики, для лікування кореневих каналів та в ортопедії.

Ми використовуємо мікроскопи ТМ Leica. Безперечно – це один з найкращих мікроскопів для стоматологів. Він ергономічний, що важливо для довготривалого лікування, має чітке зображення, глибину та яскравість. Дозволяє робити запис та фотофіксафію процесу лікування. Незамінний помічник стоматолога, що важко переоцінити.

71709724_83606209012

Лампи для відбілювання зубів

В стоматологічній клініці IDENTICO dental clinic використовуються три системи відбілювання зубів: Beyond, ZOOM, Schultz dental mani. Вони були підібрані відповідно до їх характеристик та добре зарекомендували себе в роботі.

3shape-trios

Цифровий сканер

Неймовірно легкий в роботі стоматологічний цифровий сканер 3shape. Він призначений для сканування зубів та дозволяє отримати точний цифровий їх відбиток. Це важливо, тому що чим точніше відбиток, тим кращі та точні за розміром і формою будуть майбутні коронки, вініри, протези. А ще це зручніть та комфорт для пацієнта, адже тепер не потрібно використовувати спеціальні суміші, тримати їх в роті, чекаючи на застигання.

IMG_20191007_151212_

Автоклави

Автоклав – це гарантія вашої безпеки. Він призначений для стерилізації стоматологічних інструментів багаторазового використання. Сучасні автоклави повністю автоматизовані і виключають людський фактор: програми стерилізації мають певні налаштування і не можуть бути вимкнені раніше чи змінені в процесі, тому інструменти стерилізуються саме стільки часу, скільки потрібно.

Безпека лікування і гарантія на наші роботи

Ми дбаємо про вашу безпеку і здоров’я, тому ретельно дотримуємося всіх необхідних санітарно-гігієнічних норм.

 

Ми користуємося одноразовими і багаторазовими інструментами. Одноразові інструменти після використання утилізуються відповідно до вимог СЕС.

 

Інструменти багаторазового використання обробляються відповідним чином: миються, дезінфікуються, проходять стерилізаційну обробку в автоклаві. Обов’язково використовуємо тест на стерильність.

 

Після кожного пацієнта кабінет проходить спеціальну обробку, раз на місяць в клініці проходить генеральне прибирання.

 

Кожен член нашої команди раз в три місяці проходить профілактичний медичний огляд, лікарі мають необхідні щеплення і відпрацьовують інструктаж щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм.

 

Ваша безпека – це наша репутація.
Ми даємо гарантії на певні види послуг. Види гарантії і умови можна дізнатися безпосередньо на прийомі.

Наразі ми не співпрацюємо з конкретними страховими компаніями, але за потреби надамо весь пакет документів за вашим зверненням. Також ми співпрацюємо з МЦ Добробут.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic