Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic
IDENTICO dental clinic

Ортодонтичне лікування

Ортодонтичне лікування направлено на виправлення неправильного прикусу або прикусу з патологіями, але у деяких випадках хірургічного ортодонтичного лікування (також відоме як виправлення операції на щелепі або ортогнатична операція) необхідно для виправлення аномалій щелепи та лицевих костей. Ці аномалії скелета часто викликають труднощі, пов’язані з жеванням, розмовою. Хірургічне ортодонтичне лікування усуває ці проблеми з скелетом і в поєднанні з носінням скоби для усунення зміщення зубів покращує видимий вид обличчя та функцію прикусу.

 

Для деяких пацієнтів із серйозними проблемами прикуса (неправильним прикусом) та аномаліями кісток, що супроводжують поєднання ортодонтії та хірургії щелепи, даються найкращі результати, крім тих, які можуть забезпечувати лише брекети чи елайнери. У відношенні цих пацієнтів наша стоматологічна клініка IDENTICO співпрацює з висококваліфікованими хірургами-стоматологами щоб разом формувати план лікування та координувати заходи для досягнення найкращих результатів лікування.

 

Як дізнатися, чи потрібно мені лікування?

 

Пацієнтам, у яких спостерігається серйозна невідповідність розміру або форми щелеп, часто проводять операції. Приклади включають пацієнтів, у яких зазначається асиметрична нижня частина обличчя, не обов’язково більша нижня челюсть, яка викликає серйозні проблеми прикусу, або пацієнти з дуже маленькою нижньою щелепою – усі вони є відмінними кандидатами для хірургічної ортодонтії. Наші стоматологи в стоматологічній клініці IDENTICO зазвичай представляють як хірургічні, так і нехірургічні варіанти лікування, пояснюючи плюси та мінуси кожного  з них. Багато невідповідностей щелепи піддаються лікуванню тільки за допомогою ортодонтії, тому рекомендуємо обговорювати всі можливі варіанти лікування під час безкоштовної консультації.

 

Як працює ортогнатична хірургія в стоматологічній клініці IDENTICO?

 

Після консультацій з ортодонтом вас направлять до хірургічної консультації щелепно-лицьового хірурга. Цей візит стане для вас простою можливістю вивчати варіанти лікування та задавати будь-які питання. Далі ви повернетесь на передопераційне ортодонтичне лікування, під час якого ми підготуємо ваші зуби за 6-12 місяців до операції. Коли ваші зуби будуть готові, у вас буде ще одна консультація хірурга для остаточного планування. У важливий день вам буде назначена операція у лікарні або хірургічному центрі, а також у залежності від процедури, ви повернетесь домову в той день, або залишають на ніч. Почнеться харчування з рідкої дієти і поступово перейде до більш м’якої та все більш твердої їжі. Після загоєння щелеп наш ортодонт ще на кілька місяців відкоригує ваш прикус та завершить лікування.

 

Які ризики пов’язані з ортодонтичною хірургією?

 

Оскільки операція на щелепі – це хірургічна процедура, вона пов’язана з ризиками, як і будь-яка хірургічна операція. Перед тим, як пройти лікування, важливо обговорити з хірургом усі подробиці. Наш ортодонт у стоматологічній клініці IDENTICO проведе вас упродовж усього процесу, щоб ви могли зрозуміти, чого очікувати і направить вас до досвідченого хірурга.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic