Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
IDENTICO dental clinic
IDENTICO dental clinic

Де зробити імплант зуба? - ціна в Києві в 2021 році

Ціна імплантації зубів – важливий фактор для кожної людини, яка зіткнулася з необхідністю звернутися за такою послугою. На цій сторінці ми докладніше розповімо від чого залежить вартість зубного імпланта.

Де зробити імплант зуба? - ціна в Києві в 2021 році IDENTICO 0

Багато хто задається питанням про те, що рано чи пізно доведеться лікувати свої зуби, а в деяких моментах і відновлювати втрачені зуби. В даному випадку, імплантація зубів в Києві, також, як і ціна на такі послуги, грають істотну роль. Перш за все важливо вибрати якісну і перевірену стоматологію, де вартість імплантації 1 зуба під ключ в Києві буде знаходиться на прийнятному рівні, а саму процедуру зроблять не тільки швидко, але і професійно, підтверджуючи заплачену вартість імпланта зуба. Київ досить велике місто, і тут, людині, яка вирішила встановити імплант – ціна може бути не настільки важливим критерієм при виборі, ніж якість.

Як вибрати зубний імплант? Ціна в Києві сьогодні

Слід пам’ятати, що перед тим, як дивитися на вартість імплантації 1 зуба під ключ в Києві, варто звернутися за консультацією до досвідченого лікаря, який проведе повну діагностику і зможе призначити весь процес лікування пацієнта, адже на імплант зуба ціна в Києві відрізняється, зважаючи на широке діапазону компаній виробників імплантів, а також клінічних випадків.

 

Після невеликої консультації, пацієнт зможе отримати для себе важливу інформацію, яка буде включати не тільки вартість імпланта зуба, але і детальний план подальшого лікування. Будь-які проблеми, пов’язані з зубами важливо озвучити надає консультацію лікаря, адже це може суттєво вплинути на здоров’я під час всього процесу лікування.

Якісні імпланти зубів ціна Київ

Після визначення потрібного методу лікування, в першу чергу лікар зробить комп’ютерну томографію зубів, яка допоможе в подальшому визначити, які будуть потрібні імпланти в Києві, і, відповідно, ціну. Найчастіше трапляється так, коли обсяг робіт невеликий і цілком достатньо поміняти один-два зуба. У таких випадках цілком достатньо буде прицільного знімка, який покаже який потрібен імплант зуба – ціна буде підібрана на цій же підставі. Київ нараховує досить багато приватних стоматологий, але не скрізь можна отримати якісні послуги, адже деякі лікарі, через недосвідченість, можуть лікувати цілком здорові зуби, тим самим збільшуючи вартість всієї процедури, і, наближаючи той день, коли пацієнтові знадобляться імпланти.

Реальна ціна імпланта в Києві на сьогоднішній день

В даній таблиці можна подивитися ціни на імпланти зубів в Києві, які пропонуються в стоматологічній клініці IDENTICO

Назва імпланта Вартість
Osstem, Корея
від 10 800 грн.
Straumann ТЕ, Швейцарія
від 17 200 грн.
Nobel Biocare, США
від 27 900 грн.
Синус ліфтинг закритий (нарощування кісткової тканини)
від 4 900 грн.

Як стає зрозуміло з вищевказаної таблиці, на імплантацію зубів в Києві ціна досить різна, адже все залежить від тих технологій, які пропонують виробники. Крім цього, кожен індивідуальний випадок може мати різні варіанти вирішення проблеми, а це, відповідно, також впливає на кінцеву вартість.

Тут важливо підкреслити, що всі ціни на популярні імпланти можуть відрізнятися, в залежності від цінової політики стоматології. Такі послуги не відображають додатково необхідні процедури, серед яких найчастіше зустрічається:

 

  • анестезія;
  • зашивання рани;
  • шліфування;
  • полірування пломб і т.д.

 

Пацієнту варто розуміти, що та чи інша процедура може трохи відрізнятися за вартістю, адже не завжди на імплант під ключ ціна однакова. Київ – це найкраще місце, де можна лікувати свої зуби, адже в столиці завжди працюють найкваліфікованіші стоматологи з багаторічним досвідом.

Що впливає на ціну імпланта?

Пацієнт повинен розуміти, що на імпланти в Києві ціна може бути різна і далеко не все залежить від самої продукції. Такий імплант потрібно не тільки вміти якісно поставити, адже важливо володіти безпечним і максимально новим обладнанням, так як несучасні моделі рентген-апаратів мають великою часткою опромінення для пацієнтів і менш точними знімками. Також такі апарати не можуть робити деякі види діагностичних знімків, тому-то, на зубний імплант ціна в Києві може відрізнятися, через необхідність закупівлі якісного обладнання.

 

Слід зазначити, що важливою складовою будь-якого успішного лікування, є дотримання всіх рекомендацій лікаря, адже тільки правильне ставлення пацієнта до всього процесу до установки імпланта і після, зможе вберегти від непередбачених негативних наслідків.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic