замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Де зробити імплант зуба? – ціна в Києві в 2024 році

Ціна імплантації зубів – важливий фактор для кожної людини, яка зіткнулася з необхідністю звернутися за такою послугою. На цій сторінці ми докладніше розповімо від чого залежить вартість зубного імпланта.

Де зробити імплант зуба? – ціна в Києві в 2024 році

Багато хто задається питанням про те, що рано чи пізно доведеться лікувати свої зуби, а в деяких моментах і відновлювати втрачені зуби. В даному випадку, імплантація зубів в Києві, також, як і ціна на такі послуги, грають істотну роль. Перш за все важливо вибрати якісну і перевірену стоматологію, де вартість імплантації 1 зуба під ключ в Києві буде знаходиться на прийнятному рівні, а саму процедуру зроблять не тільки швидко, але і професійно, підтверджуючи заплачену вартість імпланта зуба. Київ досить велике місто, і тут, людині, яка вирішила встановити імплант – ціна може бути не настільки важливим критерієм при виборі, ніж якість.

Як вибрати зубний імплант? Ціна у Києві сьогодні

Слід пам’ятати, що перед тим, як дивитись на вартість імплантації 1 зуба під ключ, слід звернутися за консультацією до досвідченого лікаря, який проведе повну діагностику та зможе призначити весь процес лікування пацієнта, адже на імплант зуба ціна відрізняється. з огляду на широкий спектр компаній виробників імплантів, а також клінічних випадків.

Після невеликої консультації пацієнт зможе отримати для себе важливу інформацію, яка включатиме не лише вартість імпланту зуба, а й детальний план подальшого лікування. Будь-які проблеми, пов’язані із зубами, важливо озвучити консультацію лікаря, адже це може суттєво вплинути на здоров’я під час процесу лікування.

Якісні імпланти зубів ціна Київ

Після визначення потрібного методу лікування, насамперед лікар зробить комп’ютерну томографію зубів, яка допоможе надалі визначити, які будуть потрібні імпланти, і, відповідно, ціну. Найчастіше трапляється так, коли обсяг робіт невеликий і цілком достатньо поміняти один-два зуби. У таких випадках цілком достатньо буде прицільного знімка, який покаже потрібний імплант зуба – ціна буде підібрана на цій підставі. Київ налічує досить багато приватних стоматологій, але не скрізь можна отримати якісні послуги, адже деякі лікарі, через недосвідченість, можуть лікувати цілком здорові зуби, тим самим збільшуючи вартість усієї процедури, і наближаючи той день, коли пацієнту знадобляться імпланти.

Реальна ціна імпланту в Києві на сьогоднішній день

У цій таблиці можна переглянути ціни на імпланти зубів, які пропонуються в стоматологічній клініці IDENTICO

  1. Osstem, Корея – від 12 800 грн.
  2. Straumann, Швейцарія – від 19 800 грн.
  3. Nobel Biocare, США – від 27 900 грн.
  4. Сінус ліфтинг закритий (нарощування кісткової тканини) – від 5 900 грн.

Як стає зрозуміло з вищевказаної таблиці, на імплантацію зубів у Києві ціна досить різна, адже все залежить від тих технологій, які пропонують виробники. Окрім цього, кожен індивідуальний випадок може мати різні варіанти вирішення проблеми, а це, відповідно, також впливає на кінцеву вартість.

Тут важливо наголосити, що всі ціни на популярні імпланти можуть відрізнятися залежно від цінової політики стоматології. Такі послуги не відображають додатково.

Пацієнту слід розуміти, що та чи інша процедура може трохи відрізнятися за вартістю, адже завжди на імпланті під ключ ціна однакова. Київ – найкраще місце, де можна лікувати свої зуби, адже у столиці завжди працюють найкваліфікованіші стоматологи з багаторічним досвідом.

Що впливає на вартість імпланту?

Пацієнт повинен розуміти, що на імплантах у Києві ціна може бути різною і далеко не все залежить від самої продукції. Такий імплант потрібно не тільки вміти якісно поставити, адже важливо мати безпечне і максимально нове обладнання, тому що несучасні моделі рентген-апаратів мають велику частку опромінення для пацієнтів і менш точними знімками. Також такі апарати не можуть робити деякі види діагностичних знімків, тому на зубний імплант ціна в Києві може відрізнятися через необхідність закупівлі якісного обладнання.

Слід зазначити, що важливою складовою будь-якого успішного лікування є дотримання всіх рекомендацій лікаря, адже лише правильне ставлення пацієнта до всього процесу до встановлення імпланту і зможе вберегти від непередбачених негативних наслідків.

Скільки коштує Де зробити імплант зуба? – ціна в Києві в 2024 році

  • Спеціальна ціна на імплантат ТМ Osstem 9000 грн.
  • Встановлення імплантату системи Osstem, Корея  від 12 800 грн.
  • Встановлення імплантату системи Straumann, Швейцарія  від 19 800 грн.
  • Встановлення імплантату системи Nobel Biocare, США  від 27 900 грн.
  • Синус ліфтинг закритий (нарощування кісткової тканини)   від 5 900 грн.

Лікарі котрі проводять Де зробити імплант зуба? – ціна в Києві в 2024 році

Очеретний Ігор Григорович
переглянути профіль
Глущенко Олександр Петрович
переглянути профіль
Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям