замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
АКЦІЯ
Умови акції

Наша клініка Identico dental clinic пропонує спеціальну ціну 9000 грн на встановлення імплантатів ТМ Osstem.
У вартість акційної пропозиції входить імплант та його встановлення.

Зверніть увагу, до спеціальної ціни не входить:

 • абатмент та коронка;
 • додаткова діагностика чи лабораторні аналізи;
 • додаткове лікування.

Необхідність у додаткових обстеженнях або додатковому лікуванні може виникнути у випадку, якщо під час першої консультації наш стоматолог побачить та вважатиме за потрібне проведення цих додаткових маніпуляцій.
Також у акційну вартість не входить вартість додаткового лікування інших зубів чи ротової порожнини.

Термін дії акції: до 01.05.2024

Вартість консультації та КТ (необхідного для діагностики) – 1600 грн.

Запис на консультацію
імплантація зубів
Показання/протипоказання імплантації зубів
Як і будь-яке інше хірургічне втручання, імплантація зубів має свої певні покази та протипокази
Показання
 • Відсутність одного чи кількох зубів
 • Відсутність зубного ряду повністю
 • Необхідність відновлення жувальної функції
 • Відновлення естетичної привабливості зубів
Протипоказання
 • СНІД
 • Онкологічні захворювання
 • Порушення згортання крові
Якщо існує ризик появи алергічних реакцій, стоматолог може порекомендувати проводити лікування під седацією, в медичному сні
імплантація зубів
Етапи імплантації зубів
Запис на консультацію
Хірургічна процедура імплантації включає три етапи:
1
Підготовчий етап
 • Повна діагностика ротової порожнини, виконана за допомогою ЗD діагностики – комп’ютерної томограми. Сьогодні цей метод, який демонструє практично всі процеси, що відбуваються в ротовій порожнині, вважається найінформативнішим.
 • Професійне гігієнічне чищення зубів. Усі без винятку стоматологи сходяться на думці, що робоча поверхня має бути перед початком імплантації максимально якісно очищена. Наявність зубного нальоту чи каміння може завадити стоматологу виявити на зубах карієс. Ця інфекція може впливати на якість результату роботи медиків та стати причиною відторгнення імплантату.
  • Лікування захворювань або запалень ясен та зубів, якщо вони були виявлені під час проведення діагностики. Вирішення можливих проблем обов’язково необхідно закінчити перед імплантацією.
  • Здача всіх необхідних аналізів, призначених стоматологом.
 • Для того, щоб наш лікар зміг гарантувати вам якісну імплантацію та знизити до мінімуму можливі ризики відторгнення імплантату, ви обов’язково повинні надати повну інформацію:
  • дані про перенесені або наявні хронічні захворювання;
  • наявність шкідливих звичок;
  • прийом медикаментів, вітамінних комплексів чи біологічно активних добавок.

Тільки отримавши повну інформацію про ваш спосіб життя, наш лікар зможе врахувати всі фактори та підготувати максимально ефективну схему лікування та реабілітаційного періоду. Також для успішної імплантації необхідно, щоб ротова порожнина була повністю санована. Обов’язково повинні бути попередньо проліковані всі захворювання та запалення в ротовій порожнині та виконано гігієнічне чищення зубів.

Не можна забувати про те, що стоматологічна імплантація є серйозне хірургічне втручання. Тому і під час виконання імплантації, і після хірургічного втручання надзвичайно важливо, щоб у вашій ротовій порожнині не було жодних патогенних мікробів, інфекцій та запальних процесів. Їх потрапляння у відкриту ранову поверхню може призвести до неприємних та небезпечних для організму наслідків.

Також на попередньому етапі лікар може призначити вам додаткові аналізи. Найчастіше це відбувається, якщо у вас в анамнезі є хронічні захворювання. Крім цього, під час підготовчого періоду ви маєте можливість обговорити з лікарем виконання процедури з використанням седації – медичного сну.

Розгорнути
2
Хірургічний етап

Безпосередньо процес імплантації виконується досить швидко. Процедура проводиться під анестезією та абсолютно безболісна для вас. На впровадження в ротову порожнину імплантату хірургу знадобиться трохи більше півгодини. Після закінчення процедури область вживлення зашивають. Усі маніпуляції виконуються за один візит. Чутливим пацієнтам, які психологічно бояться будь-яких хірургічних втручань стоматолог може запропонувати використання імплантатів з седацією. Це особливо зручно для тих, хто психологічно боїться і самих походів до стоматолога, і хірургічних маніпуляцій.

Незважаючи на те, що сама по собі імплантація виконується під анестезією і ви не відчуваєте біль, не всім людям хочеться спостерігати за діями хірурга. Більшість віддає перевагу медичному сну, прокинувшись після якого з уже встановленими імплантатами не потрібно перенапружуватися психологічно.

Через кілька днів ви повинні знову відвідати клініку для лікарського огляду, під час якого стоматолог зніме шви та оцінить швидкість загоєння області хірургічного втручання. До остаточного вживлення імплантату знадобиться в середньому від 3-х до 6-ти місяців, точний час безпосередньо залежить від конкретної клінічної ситуації, загального стану вашого здоров’я і того, наскільки якісно ви дотримуватиметеся рекомендацій лікаря щодо реабілітаційного періоду та догляду за імплантатами.

3
Ортопедичний етап

Цей етап складається з одного – двох візитів. До нього входить установка спеціального штифта – абатменту. Він вставляється з одного боку в імплантат, а з іншого боку встановлюється коронка. Виконується він після інтеграції імплантату і загоєння ранової поверхні. На цьому етапі зуб вже може витримувати навантаження і можливе відновлення функції жування та естетики зубощелепної системи.

Запис на консультацію
імплантація зубів
Догляд за імплантатами

 Сам імплантат, по суті, є штучним коренем зуба та догляд за ним нічим не відрізняється від догляду за своїми зубами. Обов’язково потрібно стежити за тим, щоб не запалювалися ясна. Якщо ви помічаєте, що в ротовій порожнині починаються якісь незрозумілі запальні процеси, помітні набряки або роздратування – відразу ж звертайтеся до лікаря. Двічі на рік обов’язкове комплексне професійне чищення зубів, яке здатне значно збільшити термін експлуатації імплантату.

Штучний корінь сам собою має довічну гарантію. І, якщо все добре, а це 99.9% всіх імплантацій, ні заміна, на якісь інші маніпуляції з імплантатом вам не знадобляться. Заміна буде потрібна виключно коронкам, що встановлюються зверху на імплантати. Час виконання заміни коронок залежить від певних супутніх факторів. З часом змінює свої форми ясна, це пов’язано з віковими змінами та іншими супутніми факторами.

Також насамперед значення мають матеріали, з яких виготовлена ​​коронка. Вони багато в чому визначають терміни, після яких коронка приходить у непридатність. У середньому термін служби коронки складає від 10 до 15 років. Після закінчення цього часу коронки у будь-якому випадку доведеться змінити. Звичайно ж, для збільшення термінів експлуатації коронок слід дбайливо ставитись до них – не використовувати для відкривання пляшок, не гризти щодня у величезних кількостях горіхи та іншу тверду їжу.

Що стосується самих імплантатів, то вони встановлюються назавжди і не вимагають жодних додаткових маніпуляцій, а тим більше заміни. Але, цілком природно, що ротова порожнина, враховуючи і встановлені імплантати, потребує гігієнічного догляду. Також обов’язково потрібні періодичні профогляди у стоматолога. В ідеалі якщо ви відвідуватимете стоматологічну клініку кожні півроку, тоді у вас точно все буде добре.

Щодо догляду за імплантатами в домашніх умовах, то сюди входить:

 • щоденне ретельне та правильне чищення зубів;
 • використання ополіскувача та зубної нитки.

Крім цього імплантати не дуже добре реагують на ваші шкідливі звички – вживання алкоголю і куріння. Обидва ці фактори погіршують і відтягують моменти вживлення імплантатів та загоєння. Особливо небезпечний прийом алкоголю перед хірургічним втручанням. Якщо ви вживали спиртне за кілька днів до операції високий ризик того, що при взаємодії з алкоголем, що залишився в організмі, анестезія не подіє або подіє не на повну силу.

Запис на консультацію
часті запитання
Питання про імплантацію
Відповіді на часті запитання про імплантацію
Яка ймовірність того, що імплантат не приживеться?
Ризик відторгнення будь-якого виду імплантату не більше 3-х відсотків. При цьому навіть ці три відсотки безпосередньо залежать від:
 • професійного рівня та досвіду стоматолога;
 • наявності хронічних захворювань чи хвороб, про які пацієнт «забув» попередити лікаря;
 • від гормонального фону пацієнта, який також не був попередньо відстежений.
При зверненні до досвідченого висококласного лікаря професійного рівня, який вже встановив величезну кількість імплантатів, відторгнення відбувається вкрай рідко. Звичайно ж обов'язковою умовою для того, щоб звести ризик відторгнення до мінімуму, є суворе дотримання всіх рекомендацій стоматолога, що відносяться як до періоду загоєння так і до реабілітаційного періоду. Уважно поставтеся до того, що відразу після вживлення:
 • протягом двох годин заборонено вживати їжу та пити будь-які напої, крім прохолодної води;
 • через дві години можна вживати м'яку і ледь теплу їжу – в оптимальному варіанті це супи;
 • для виключення опіків та кровотеч у першу добу після імплантації вживайте лише охолоджені напої та їжу
 • спочатку потрібно виключити з раціону тверду і гарячу їжу, гострі страви.
Чи багато протипоказань до встановлення імплантатів?
Незважаючи на те, що в інтернеті можна знайти багато «страшних казок» щодо протипоказань до імплантації, насправді медичних заборон не так і багато. Мало того, багато котрі з них мають тимчасовий характер. Наприклад, не варто вдаватися до виконання процедури вагітним жінкам, краще запланувати впровадження імплантатів після народження дитини. Забороною до оперативного втручання можуть стати деякі захворювання – СНІД, онкологія та серйозні порушення у серцево-судинній системі. Загалом кожен окремий випадок вимагає індивідуального рішення та визначити, чи можна встановлювати імплантат зможе лише лікар – стоматолог на етапі огляду та діагностики.
Чи можна з імплантатами робити КТ чи МРТ?
Імплантат абсолютно ніяким чином не заважає проведенню КТ або МРТ- діагностики. Ви можете проходити обстеження, без жодних проблем. Для виготовлення імплантатів найчастіше використовується титан, дещо рідше – циркон. В обох випадках це парамагнетики - метали, які не взаємодіють з магнітним полем і не реагують на нього, не викликаючи відповідно і зворотної реакції. Під час проведення процедури імплантати не нагріваються і не викликають у роті почуття дискомфорту. Жорстка фіксація зубного імплантату в навколишніх тканинах, що не допускає їх зрушень і пошкоджень. До того ж МРТ- апарати нового покоління мають функціональну особливість відфільтровувати всі сигнали та прибирати фони, що створюються імплантатами, спіралями, ендопротезами та іншими впровадженими в організм людини чужорідними елементами.
Чи дзвенять імплантати на рамках в аеропорту?
Складнощів при проходженні контролю в аеропорту не буде. Металошукачі на імплантати, виготовлені із золота чи титану, не реагують. Тому ви спокійно зможете літати як на внутрішніх, так і на міжнародних рейсах.
Як довго служать імплантати?
Перевстановлення імплантатів за умови правильного поводження з ними не знадобиться. Згодом буде потрібна лише заміна встановлених на них коронок. Час експлуатації коронок приблизно 10 років Якщо зубів немає взагалі, імплантати встановлюються по протоколу “All on 4” чи “All on 6”. Звичайно ж, у стоматології можливе й встановлення на місце кожного втраченого зуба окремого імплантату. Але більшість стоматологічних клінік вважають за краще використовувати у своїй роботі техніку під назвою "All-on-4" або "All-on-6". Суть полягає у вживленні 4-х або 6-ти імплантатів. Вони встановлюються з певними інтервалами та стають опорою для встановлення майбутніх зубів. Встановлюється незнімна конструкція на легкій титановій балці, що є золотим стандартом даного типу реабілітації. Такий метод установки імплантатів використовується також при недостатньому об'ємі кісткової тканини або занадто близькому до гайморової пазухи розташуванню.
Скільки часу займає процес імплантації і чи доведеться цей час ходити без зубів?
Імплантація «під ключ» може тривати кілька місяців. Щоправда, таке трапляється вкрай рідко. Якщо для вас важливі терміни, ви можете скористатися експрес методом. Під час проведення імплантації та очікування імплантатів стоматолог може порекомендувати пацієнтові встановлення тимчасових пластмасових протезів, вони «зливаються» з рідними зубами і зовсім не відрізняються від них.
Чи можна ставити імплантати людям похилого віку?
Обмежень за віком для встановлення імплантату немає. Мало того, саме люди в середніх роках або люди похилого віку найчастіше потребують імплантації. Обмеженнями можуть бути зміни гормонального фону, обміну речовин, порушеннями стану кісток чи наявністю певних захворювань.
Чи можуть імплантати спровокувати виникнення хвороб?
Титан, з якого виготовляються імплантати, не вступає у взаємодію з організмом і, відповідно, ніяк не може впливати на появу будь-яких захворювань.
Чи може встановлення імплантатів допомогти людям із пародонтозом у крайній стадії?
При розвитку пародонтиту до останньої стадії стоматологи рекомендують повне видалення зубного ряду та встановлення імплантатів. Це допомагає запобігти атрофії кісткових тканин, що прогресує при пародонтозі. Також у цьому випадку саме імплантати сприяють відновленню колишніх функцій зубо-щелепної системи та візуальної привабливості обличчя.
Чи можна встановлювати імплантати після видалення зуба?
Так, встановлення імплантатів безпосередньо після видалення зубів можливе. Цю методику імплантації стоматологи називають одномоментною - відразу після видалення власного зуба виконується вживлення титанового кореня. Єдиною умовою для проведення цієї стоматологічної процедури є достатня кількість кісткової тканини в пацієнта. За її відсутності стоматолог буде змушений спочатку нарощувати кісткову тканину і лише після цього встановлювати імплантати за класичною схемою. Також неможливе одномоментне вживлення у разі, якщо на місці видаленого зуба є запальні процеси. В цьому випадку знадобиться попереднє лікування.
Чи заважатимуть імплантати в роті і чи викликатимуть вони почуття дискомфорту?
Самі собою імплантати зовсім не заважають. Єдиним винятком можуть стати пацієнти, які жили без зубів упродовж багатьох років. Для них почуття дискомфорту може бути викликане саме відвиканням від того, що в роті знову з'явилися зуби, проте зникає почуття незручності досить швидко.
Усі імплантати однакові, чи бувають різні варіанти?
На сьогодні у нашому стоматологічному центрі вам можуть запропонувати понад 5 різновидів імплантатів. Питання, який із них найкраще використовувати пацієнту, можна вирішити разом із стоматологом. Огляд кісткових тканин, прикусу та загального стану ротової порожнини та консультація допоможуть стоматологу-ортопеду та стоматологу-хірургу визначитися з оптимально підходящим для вас видом імплантату.
Чи можна одразу після імплантації подорожувати літаком?
Стоматологи рекомендують протягом першого місяця після імплантації утриматися від авіаперельотів. Якщо і летіти то в день чи максимум наступний після операціі.Особливо цієї рекомендації важливо дотримуватись після вживлення імплантатів в область верхньої щелепи.
Чи може виконуватися імплантація затятим курцям?
Сам собою факт куріння може призвести до виникнення пародонтиту, погіршується кровопостачання ясен і починається дисфункція імунних клітин. Затяті курці можуть зіткнутися з більш тривалим загоєнням ранової поверхні. У них високі ризики післяопераційних ускладнень. Що стосується впровадження імплантатів, то у курців на 10% вища ймовірність відторгнення та розвитку периімплантиту. Категоричних протипоказань щодо встановлення імплантатів для курців немає. Проте, стоматологи рекомендують знизити кількість сигарет до мінімуму за два тижні до проведення втручання та протягом місяця після виконання процедури.
імплантація зубів
Різновиди імплантації зубів
Запис на консультацію

У нашій клініці ви можете обирати серед таких видів імплантації:

 • одномоментна відразу після видалення зуба особливо в лінії посмішки;
 • класична, традиційна;
 • на один зуб;
 • на всі зуби (all-on-4, all-on-6).

Але, вибір залежить не тільки від ваших особистих уподобань, а й від рекомендацій нашого стоматолога, які він зможе надати вам після професійного огляду та діагностики. Самі види імплантації дещо відрізняються між собою, розглянемо кожен із них докладніше.

Одномоментна імплантація

Ця експрес процедура виконується лише за один візит до нашого фахівця. Технологія виконання процедури має одну особливість – імплантат встановлюється в ясна через невеликий, практично мікроскопічний прокол, що практично повністю виключає можливість кровотечі. Процедура виконується під місцевою анестезією і ніколи не забирає більше кількох годин.

Класична імплантація

Перевірена часом класична методика, яку ще називають двоетапною, виконується, як випливає з назви, двома етапами. Спочатку стоматолог вживляє імплантати в кісткову тканину, закриваючи їх після застосування спеціальною заглушкою. Потім, після повного загоєння ранової поверхні починається другий етап – лікар знімає заглушки та встановлює на імплантати абатмент та зубні протези. При цьому протези можуть бути як знімними, так і незнімними.

Імплантація на один зуб

Протезування одного зуба передбачає обробку сусідніх із ним зубів. Поступово розподіл жувального навантаження на протез, що спирається на імплантат і на ваші власні зуби, навантажують кісткову тканину, тим самим сприяючи збереженню її обсягу. Коронка, яка встановлюється на імплантат, виглядає природно та дуже красиво.

Імплантація на всі зуби – технології all-on-4, all-on-6

У разі відсутності у ротовій порожнині всіх зубів у нашій стоматологічній клініці використовуються методики all-on-4 або all-on-6. Вони передбачають вживлення у вашу щелепу з певними інтервалами 4-х або 6-ти імплантатів, які згодом стають опорою для зубного протеза. У нас можливе встановлення незнімної мостоподібної конструкції або знімного протезу. Також ми використовуємо ці різновиди імплантації зубів у випадках, коли у пацієнта діагностовано нестачу кісткової тканини чи надто близько до вашої гайморової пазухи.

Запис на консультацію
надання сервісу найвищого класу
Чому обирають стоматологію IDENTICO dental clinic
№1 по рейтингу Google в районі
20+ років досвіду
Більше 5200 встановлених імплантаів
5000 щасливих пацієнтів

Лікарі котрі проводять імплантацію зубів

Очеретний Ігор Григорович
переглянути профіль
Красновид Владислав Петрович
переглянути профіль
Глущенко Олександр Петрович
переглянути профіль

Наша клініка є привабливою для пацієнтів численними очевидними перевагами. Багато про що говорить мега професіоналізм та величезний досвід роботи нашого лікаря імплантолога Очеретного Ігоря Григоровича. Двадцятирічний досвід роботи дозволяє нам братися за найскладніші випадки та виконувати різні види імплантації. Досвід роботи Ігоря Григоровича сприяв тому, що його обрали лектором торгової марки Osstem у їхньому власному навчальному центрі.

Паралельно зі своєю основною діяльністю – виконанням імплантацій, він займається підготовкою та навчанням молодих спеціалістів. Не забуває він і про вдосконалення власних професійних навичок, продовжуючи навчання у найвідоміших, найдосвідченіших і найпоширеніших імплантологів світового рівня. Його навчання здебільшого проходить у США, Італії та Іспанії. Не дивно, що команда лікаря Очеретного також дуже потужна, адже сам підбирав до неї кожного спеціаліста.

Протезування, яке виконують у нашій клініці, проводиться з використанням високоточних цифрових технологій, 3Д сканування, 3Д моделювання відрізняється відмінною якістю. 3Д коронки виготовляються у високотехнічних 3Д лабораторіях, вони зовсім не заважають у роті, а зовні зовсім не відрізняються від «рідних» зубів. Це безпосередньо відображає у собі саму філософію нашої компанії – ідентичність та натуральність, це те, на що насамперед акцентують увагу наші фахівці. Все має бути максимально наближеним до природного стану здорових, красивих зубів.

Ще трохи тому однією з головних ознак достатку і солідного рівня забезпеченості вважалася наявність у роті штучних, вставних зубів. Особливо популярними були золоті коронки. Часи змінилися і зараз, наявність помітних у роті вставних зубів зовсім не популярна. У моді природна максимальна натуральність. Протези та імплантати мають бути абсолютно непомітними. Ця тенденція настільки стрімко втілюється в наше життя, що деякі стоматологи спеціально наносять на імплантати ледь помітні вади для того, щоб зуби не відрізняються від своїх, натуральних. У клініці IDENTICO ви гарантовано отримаєте зуби, які нічим не відрізнятимуться від природних.

Розгорнути
Запис на консультацію

  Повне ім’я*

  Номер телефону*

  Залиште коментар

  Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям