Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Лікування ясен

Ясна відіграють важливу роль як у здоров’ї ротової порожнини так і у здоров’ї зубів. Адже вони утримують зуби на їх місці, живлять їх і здоров’я зубів напряму залежить від здоров’я ясен.

80% людей мають ті чи інші проблеми з яснами і більшість з них не звертають на них уваги.

 

Найчастіше, проблеми з яснами виникають через бактерій, що живуть в порожнині рота. Ускладнити ситуацію може не дуже хороша гігієна або неправильний вибір засобів гігієни.

 

● Під час чищення зубів ваші ясна кровоточать?

 

● Часто відчуваєте запалення ясен?

 

● Може, відчуваєте біль або дискомфорт при чищенні?

 

Все це ознаки хвороби ясен. І її потрібно лікувати.

Найбільш розповсюджені захворювання ясен:

Пародонтоз
При пародонтозі порушується кровопостачання тканин ясен і виникає їх дистрофія: оголюються шийки зубів, збільшуються щілини. Ви можете навіть не звернути на ці речі увагу, тому що ясна не болять, не кровоточать, немає набряку, але є дуже повільне і необоротне їх руйнування. Пародонтоз поширюється на обидві щелепи. Він лікується, але локальних методів недостатньо і пародонтолог використовує комплексну терапію. А що буде, якщо не лікувати? Ясна стануть руйнуватися, для зубів не буде основи і вони поступово випадуть. Але якщо вчасно звертатися до стоматолога-пародонтолога – це лікар, який спеціалізується на лікуванні ясен, то неприємностей можна уникнути. Ще краще, раз на півроку проходити профілактичний огляд, тоді можна не тільки помітити початкову стадію пародонтозу, а й запобігти його появі.
Гінгівіт
Гінгівіт – це локальне запалення навколо зуба. Гінгівіт буває хронічним і гострим та буває різних видів. Але його особливість в тому, що він не впливає на тканини зуба, і не руйнує його. Але лікувати його потрібно, бо при хронічних випадках гінгівіт може перерости в пародонтит.
Пародонтит
При цьому захворюванні руйнується опорний апарат зуба, що зв’язує корінь зуба і кісткову тканину. Ясенний край поступово відступає і утворюється кишеня, де постійно накопичуються залишки їжі, які самостійно неможливо прибрати. Як наслідок, ясна набрякають, кровоточать, стають чутливими, в кишенях утворюється гній – наслідок бродіння залишків їжі. Зуби стають рухливими і з часом можуть випасти.

Що ж призводить до захворювань ясен? Причин виникнення захворювань ясен не так вже й багато, і якщо їх знати та вживати відповідних заходів, то можна ніколи не відвідувати пародонтолога.

Найпоширеніші причини захворювань ясен:

Неправильна або ж погана гігієна ротової порожнини.

Гормональні зміни в організмі (вагітні жінки, підлітки, люди з ендокринними проблемами та віковими змінами).

Дефіцит вітамінів D, C, A, E, Р, К, групи B.

Неправильний прикус, невірно встановлені протези, коронки, пломби.

Проблеми з ЖКТ, серцево судинні захворювання, цукровий діабет.

Лікування захворювань ясен

 
1
 
Навчитися догляду за зубами та яснами

Перше, що може зробити кожен пацієнт, щоб не чекати перших симптомів захворювання – це навчитися правильно доглядати за своїми зубами і яснами. У нашій клініці ви можете відвідати урок гігієни, де стоматолог огляне ваші зуби і ясна, зробить висновки про правильний догляд. Навчить правильному чищенню зубів, допоможе підібрати індивідуальні засоби догляду за порожниною рота.

 
2
 
Професійна гігієна зубів

Другий профілактичний крок – професійна гігієна зубів. Раз на півроку відвідуйте гігієніста, якщо потрібно, то можна і частіше. Гігієніст зніме м’який і твердий наліт, зубний камінь. Це найчастіші причини розвитку бактерій в роті.

Якщо вже з’явилися ознаки захворювань ясен – не відкладайте візит до пародонтолога. Він підбере оптимальний для вас метод лікування та профілактики захворювань ясен.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic