Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Видалення зубів

Видалення зубів – це часто вимушена процедура, коли іншого виходу немає і все можливе для збереження зубів вже зроблено.

Пам’ятайте, що навіть якщо вас і не турбує естетична сторона питання, залишати місце вільним після видалення не бажано, так як можуть постраждати сусідні зуби:

 

● вони можуть зміщуватися в бік вільного місця і стати рухомими, з часом це може загрожувати випаданням;

 

● зуб навпроти вільного місця не отримує необхідного навантаження і може висуватися вперед, що теж згодом загрожує випаданням;

 

● страждають ясна, зменшується обсяг кісткової тканини і в майбутньому може бути утруднена імплантація зуба;

 

● страждає весь зубний ряд, тому що з’явилося вільне місце і зуби можуть викривитись і стати як їм заманеться.

А чи справді треба намагатися зберегти зуби і чи можливо уникнути видалення?

Розглянемо найтиповіші ситуації видалення зубів:

Видалення молочного зуба

Більшість батьків вважають, що якщо зуб молочний, то немає чого зволікати і можна його видалити, якщо є така потреба. Це стереотип. Молочний зуб потрібно зберігати до останнього, бо він тримає місце для постійного зуба і бере участь у формуванні правильного прикусу. Видаляти молочний зуб лише за крайньої потреби і коли він справді вже заважає.

Причини видалення молочного зуба:

Він стає рухливим і заважає. Якщо дитина не впорається сама, то такий зуб варто видалити, бо він заважає, може відпасти під час їжі або сну і потрапити в дихальні шляхи.

Постійний зуб вже виріс, а молочний ще на місці. Формується, так званий другий ряд і присутність молочного зуба заважає формуванню правильного ряду і прикусу.

Молочний зуб зазнав великих уражень карієсом і лікування його ускладнене.

Видалення зубів мудрості

Найбільш примхливі і проблемні зуби у людини - це зуби мудрості або, так звані, "вісімки". Вони вже давно перестали відігравати важливу роль у жувальному процесі і формуванні правильного прикусу. Це рудименти і більшість лікарів вважають, що їх потрібно видаляти. Але не все так просто і не у всіх випадках їх потрібно видаляти.

Причини видалення зубів мудрості:

Атипове розміщення, що спричиняє дискомфорт. Ці зуби можуть рости куди завгодно і як завгодно і навіть в свого "сусіда". Звичайно, це спричиняє дискомфорт і може навіть стати причиною втрати сусіднього зуба. Такі зуби можуть заважати навіть не прорізавшись.

Зазвичай, зуби мудрості не лікують, бо їх розташування недозволяє зробити це добре.

Зуби мудрості, частіше за все, не приймають участі у жувальному процесі, через це мають досить крихку і слабку структуру.

Зуби мудрості перші в черзі на видалення, коли мова йде про ортодонтичне лікування і потрібне вільне місце для вирівнювання зубів чи їх переміщення.

Видалення постійних зубів

Видалення постійних зубів може відбуватися лише через те, що лікування їх вже неможливе і варіантів їх збереження немає. Видалення зубів може бути простим і атиповим, коли зуб розташований нестандартно і його видалення потребує певних навичок.

Лікують відсутні зуби або імплантацією, або протезуванням.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic