Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic
IDENTICO dental clinic

Тотальне протезування

Тотальне протезування – це повне відновлення жувальної та естетичної функції зубів. Зазвичай, воно використовується в разі повної відсутності зубів, чи такого стану зубів, коли окрім як видалити їх залишки більш нічого не зостається.

Тотальне протезування IDENTICO 0

Якщо ви зайшли в цей розділ і читаєте його, то чи ви, чи ваші рідні втратили зуби і ви знаєте, що через це тепер маєте проблеми з вживанням їжі, з шлунково-кишковим трактом і тому подібне. Бо відсутність зубів призводить, банально, до фізичної неможливості приймати їжу або якість такого вживання недостатньо для нормального функціонування шлунка. Ми вже мовчимо про естетичний вигляд і психологічний стан людини, у якого відсутні зуби.

 

Повна втрата всіх зубів призводить до деформації щелеп, черепа, овалу обличчя, з’являються додаткові зморшки, “зникають” губи, щоки.

Ситуації, коли потрібно повне протезування виникають внаслідок:

● втрати всіх зубів внаслідок їх своєчасного нелікування;

● травми зубів, коли неможливо відновити окремі зуби;

● рідко, але бувають вроджені ситуації відсутності зубів.

Існує декілька методів повного відновлення зубного ряду і повернення до нормального звичного життя:

Тотальне протезування IDENTICO 1
Знімний протез
Так, це та сама вставна щелепа. Вона частково вирішує ситуацію і на перший погляд, зовнішній вигляд людини відновлюється. Але є ряд певних недоліків: це кріплення такого протезу. Часто вони можуть випасти навіть під час розмови, тож ви щоразу будете думати про це і невпевнено почуватися. Через це і є обмеження і у вживанні певних видів продуктів. І щовечора знімати протез і щоранку одягати теж не зручно. Але все ж таки для більшості людей такі протези є тимчасовим виходом з ситуації. Це відносно дешевий спосіб відновлення зубів, але ніхто чомусь не рахує дискомфорт при використанні протезів і необхідність його заміни.
Тотальне протезування IDENTICO 2
Локальна імплантація
Це той випадок, коли відновлюється кожен зуб через встановлення імплантатів. Окрім фінансової частини є і недоліки такого методу: всередині рота навантаження не рівномірне, тож пацієнт час від часу буде відчувати дискомфорт.
Тотальне протезування IDENTICO 3
Балкова фіксація
Цей метод тотального протезування полягає в тому, що зуби відновлюються на спеціальній балці, яка за допомогою 4 або 6 імплантів кріпиться до щелепи. Такий метод ще називають all-on-4 або all-on-6 (дослівно: всі на 4, всі на 6 – від кількості імплантатів, на які кріпиться балка). Такий метод тотального протезування на сьогодні вважається найбільш оптимальним для пацієнта з точки зору комфорту: відновлюється жувальна та естетична функції, людина повністю повертається до нормального життя, вживає ті продукти, які бажає, відновлюється психологічний стан. І, доречі, декілька десятків років точно “зникають”.
Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic