замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Тотальне протезування

Тотальне протезування – це повне відновлення жувальної та естетичної функції зубів. Зазвичай, воно використовується в разі повної відсутності зубів, чи такого стану зубів, коли окрім як видалити їх залишки більш нічого не зостається.

Тотальне протезування

Якщо ви зайшли в цей розділ і читаєте його, то чи ви, чи ваші рідні втратили зуби і ви знаєте, що через це тепер маєте проблеми з вживанням їжі, з шлунково-кишковим трактом і тому подібне. Бо відсутність зубів призводить, банально, до фізичної неможливості приймати їжу або якість такого вживання недостатньо для нормального функціонування шлунка. Ми вже мовчимо про естетичний вигляд і психологічний стан людини, у якого відсутні зуби.

Повна втрата всіх зубів призводить до деформації щелеп, черепа, овалу обличчя, з’являються додаткові зморшки, “зникають” губи, щоки.

Ситуації, коли потрібно повне протезування виникають внаслідок:

● втрати всіх зубів внаслідок їх своєчасного нелікування;

● травми зубів, коли неможливо відновити окремі зуби;

● рідко, але бувають вроджені ситуації відсутності зубів.

Існує декілька методів повного відновлення зубного ряду і повернення до нормального звичного життя:

Знімний протез

Так, це та сама вставна щелепа. Вона частково вирішує ситуацію і на перший погляд, зовнішній вигляд людини відновлюється. Але є ряд певних недоліків: це кріплення такого протезу. Часто вони можуть випасти навіть під час розмови, тож ви щоразу будете думати про це і невпевнено почуватися. Через це і є обмеження і у вживанні певних видів продуктів. І щовечора знімати протез і щоранку одягати теж не зручно. Але все ж таки для більшості людей такі протези є тимчасовим виходом з ситуації. Це відносно дешевий спосіб відновлення зубів, але ніхто чомусь не рахує дискомфорт при використанні протезів і необхідність його заміни.

Детальніше
Локальна імплантація

Це той випадок, коли відновлюється кожен зуб через встановлення імплантатів. Окрім фінансової частини є і недоліки такого методу: всередині рота навантаження не рівномірне, тож пацієнт час від часу буде відчувати дискомфорт.

Детальніше
Балкова фіксація

Цей метод тотального протезування полягає в тому, що зуби відновлюються на спеціальній балці, яка за допомогою 4 або 6 імплантів кріпиться до щелепи. Такий метод ще називають all-on-4 або all-on-6 (дослівно: всі на 4, всі на 6 – від кількості імплантатів, на які кріпиться балка). Такий метод тотального протезування на сьогодні вважається найбільш оптимальним для пацієнта з точки зору комфорту: відновлюється жувальна та естетична функції, людина повністю повертається до нормального життя, вживає ті продукти, які бажає, відновлюється психологічний стан. І, доречі, декілька десятків років точно “зникають”.

Детальніше

Скільки коштує Тотальне протезування

  • Виготовлення повного знімного протезу  від 21 900 грн.
  • Виготовлення повного знімного протезу з фіксацією на балках  від 57 000 грн.
  • Виготовлення незнімної ортопедичної конструкції  89 000 грн.

Лікарі котрі проводять Тотальне протезування

Очеретний Ігор Григорович
переглянути профіль
Сєдих Дмитро Володимирович
переглянути профіль
Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям