замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Експрес імплантація зубів за один день

Процедура складається з трьох частин, які стоматологи IDENTICO dental clinic повинні враховувати для успішного лікування, включаючи те, як ви виглядатимете з новим зубом на ранній стадії загоєння.

  1. Видалення існуючого зуба або кореня;
  2. Одночасна установка імплантату, який стане кореневою частиною нового зуба;
  3. Установка коронки, яка стане частиною нового зуба, який ви бачите у роті, який встановлюється зверху та з’єднується з імплантатом.

Необхідно розглянути низку питань та кроків. Насамперед дуже важливо, щоб ваш зламаний зуб був видалений дуже обережно, щоб не пошкодити лунку зуба – кістку, яка підтримує зуб. Він стане місцем розташування зубного імплантату. Якщо будь-яка кістка зі стінок лунки пошкоджена або втрачена, це може призвести до непривабливої ​​рецесії ясен або можливості припинити процедуру, а не ризикувати поганим результатом.

По-друге, дуже важливо розмістити імплантат так, щоб він був стійким та нерухомим у кістці. Кістка навколо імплантату гоїться шляхом злиття зі спеціальною поверхнею титанової імплантату в процесі, званому остеоінтеграцією («остео» – кістка; «інтегрувати» – злиття с). Гніздо верхнього переднього зуба має форму конуса, і, як правило, єдиний спосіб стабілізувати імплант – це проникнути у вершину (гострий кінець) лунки та прикріпити його до кістки у цій галузі.

Це майже те саме, що вставити гвинт у попередньо просвердлений дерев’яний отвір, який занадто великий; єдиний спосіб стабілізувати шуруп – це зачепити деревину за межі вихідної довжини та ширини шурупа. Однак при правильній і обережній установці імплантату кістка буде зростати, долаючи щілину, що залишилася, і заживе, зрістися з імплантатом.

Щоб встановлений імплантат відразу залишався стабільним, важливо, щоб знову прикріплена тимчасова коронка була зроблена так, щоб на неї не впливали сили прикусу, які можуть змістити імплантат.

Положення імплантату також важливо для того, щоб можна було прикріпити до нього коронку, щоб він виглядав реалістично і забезпечував правильну форму і шаблон, навколо якого тканини ясен можуть гоїтися без усадки. Імплант повинен бути розміщений так, щоб він був точно занурений у потрібну кількість під тканиною ясен та під поверхнею кістки для правильного проходження коронки через тканини ясен, щоб він виглядав як цілком природний зуб.

Коронка буде прикріплена до імплантату одним із двох способів: безпосередньо чи опосередковано через абатмент – проміжну частину, до якої прикріплюється коронка. Абатмент також можна використовувати для зміни кута нахилу коронки, щоб вона виглядала крізь ясна тканина і виглядала більш природно. Щоб імплантат, встановлений відразу ж після установки, залишався стабільним, важливо, щоб на нещодавно прикріплену тимчасову коронку не виникало сил, які могли б змістити імплантат. Навіть мікропереміщення протягом перших двох місяців установки може призвести до незрощування та неможливості прикріплення імплантату до навколишньої кістки. Коронка зазвичай носить тимчасовий характер і виготовляється з композитної пластмаси, яку можна легко переробити або модифікувати, щоб зробити її функціональною та косметичною.

Якщо вас цікавить новий, свіжий підхід догляду за зубами, розгляньте можливість лазерної імплантації. В IDENTICO dental clinic ми можемо використовувати лазерну стоматологію для лікування проблем зі здоров’ям ротової порожнини наших пацієнтів зручним та ефективним способом. Якщо ви живете у Києві чи його околицях та шукаєте сучасну стоматологічну допомогу, зателефонуйте нам по телефону.

Скільки коштує Експрес імплантація зубів за один день

  • Спеціальна ціна на імплантат ТМ Osstem 9000 грн.
  • Встановлення імплантату системи Osstem, Корея  від 12 800 грн.
  • Встановлення імплантату системи Straumann, Швейцарія  від 19 800 грн.
  • Встановлення імплантату системи Nobel Biocare, США  від 27 900 грн.
  • Синус ліфтинг закритий (нарощування кісткової тканини)   від 5 900 грн.

Лікарі котрі проводять Експрес імплантація зубів за один день

Очеретний Ігор Григорович
переглянути профіль
Красновид Владислав Петрович
переглянути профіль
Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям