Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic
IDENTICO dental clinic

Експрес імплантація зубів за один день

Процедура складається з трьох частин, які стоматологи IDENTICO dental clinic повинні враховувати для успішного лікування, включно з тим, як ви будете виглядати з новим зубом на ранній стадії загоєння.

 

  1. Видалення існуючого зуба або кореня;
  2. Одночасна установка імплантату, який стане кореневої частиною нового зуба;
  3. Установка коронки, яка стане частиною нового зуба, який ви бачите в роті, який встановлюється зверху і з’єднується з імплантатом.

 

Необхідно розглянути ряд питань і кроків. Перш за все, дуже важливо, щоб ваш зламаний зуб був видалений дуже обережно, щоб не пошкодити лунку зуба – кістка, яка підтримує зуб. Він стане місцем розташування зубного імплантату. Якщо будь-яка кістка зі стінок лунки пошкоджена або втрачена, це може привести до непривабливої ​​рецесії ясен або до можливості припинити процедуру, а не ризикувати поганим результатом.

 

По-друге, дуже важливо розмістити імплантат так, щоб він був стійким і нерухомим в кістки. Кость навколо імплантату заживає шляхом злиття зі спеціальною титанової поверхнею імплантату в процесі, званому Остеоінтеграції («остео» – кістка; «інтегрувати» – злиття з). Гніздо верхнього переднього зуба має форму конуса, і, як правило, єдиний спосіб стабілізувати імплант – це проникнути в вершину (загострений кінець) лунки і прикріпити його до кістки в цій області.

 

Це майже те ж саме, що вставити гвинт в попередньо просвердлений дерев’яне отвір, яке занадто велике; єдиний спосіб стабілізувати шуруп – це зачепити деревину за межі вихідної довжини і ширини шурупа. Однак при правильній і обережною установці імплантату кістка буде рости, долаючи залишилася щілину, і заживе, зростися з імплантатом.

 

Щоб імплантат, встановлений відразу ж, залишався стабільним, важливо, щоб знову прикріплена тимчасова коронка була зроблена так, щоб на неї не впливали сили прикусу, які можуть змістити імплантат.

 

Положення імплантату також важливо для того, щоб можна було прикріпити до нього коронку, щоб він виглядав реалістично і забезпечував правильну форму і шаблон, навколо якого тканини ясен можуть гоїтися без усадки. Імплант повинен бути розміщений так, щоб він був точно занурений в потрібну кількість під тканинами ясна і під поверхнею кістки для правильного проходження коронки через тканини ясен, щоб він виглядав як цілком природний зуб.

 

Коронка буде прикріплена до імплантату одним з двох способів: безпосередньо або побічно через абатмент – проміжну частину, до якої прикріпляється коронка. Абатмент також можна використовувати для зміни кута нахилу (положення) коронки, щоб вона виглядала крізь тканину ясна і виглядала більш природно. Щоб імплантат, встановлений відразу ж після установки, залишався стабільним, важливо, щоб на недавно прикріплену тимчасову коронку не виникало затискають сил, які могли б змістити імплантат. Навіть мікропереміщеннях протягом перших двох місяців установки може призвести до незрощення і неможливості прикріплення імплантату до навколишнього кістки. Коронка зазвичай носить тимчасовий характер і виготовляється з композитної пластмаси, яку можна легко переробити або модифікувати, щоб зробити її функціональної і косметичної.

 

Якщо вас цікавить новий, свіжий підхід до догляду за зубами, розгляньте можливість лазерної імплантації. У IDENTICO dental clinic ми можемо використовувати лазерну стоматологію для лікування проблем зі здоров’ям порожнини рота наших пацієнтів зручним і ефективним способом. Якщо ви живете в Києві або його околицях і шукаєте сучасну стоматологічну допомогу, зателефонуйте нам.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic