замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Протезування зубів

Протезування – це спеціальна стоматологічна область, яка спрямована на відновлення жувальної функції зубів і їх зовнішнього вигляду. Протезист IDENTICO dental clinic виконає процедури по відновленню ваших зубів, якщо вони були пошкоджені або втрачені, і допоможе з будь-якими проблемами, пов’язаними з вашим загальним станом порожнини рота. Протезист огляне і діагностує ваші зуби і навколишні тканини, щоб скласти оцінку і скласти найкращий план лікування, заснований на ваші потреби. Спеціаліст також допоможуть вам згодом зберегти здоров’я зубів.

Які процедури протезування найбільш поширені?

Протезисти застосовують у своїй роботі вже створені коронки, ставлять імплантати, мости і зубні протези. Вони також можуть застосовувати зубні вініри і реставрації, щоб поліпшити колір зубів і виправити будь-які тріщини і плями. Коронки – це протези, які можуть відновити або замінити пошкоджені або втрачені зуби, і вони часто йдуть рука об руку з зубними імплантами, які заміняють корінь зуба. Мостовидні протези і протези – це частини штучних зубів, які діють аналогічно коронкам, але часто є знімними і замінюють великі частини зубів.

Скільки коштує протезування?

Ортопедичні процедури розрізняються за ціною і розрізняються залежно від обсягу необхідної роботи. Ситуація у кожної людини різна, тому важко визначити точну вартість. Хоча в окремих випадках складно визначити точну вартість, ми знаємо, що протезування може бути дорогим. Тим не менш, ви можете розраховувати на адекватну вартість наших послуг – так як ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам. Визначити кращу вартість протезування не так просто, як вартість самої процедури.

Деякі ситуації вимагають спеціалізованої допомоги, крім лікування у стоматолога. У світі стоматології стоматолог-ортопед надає спеціалізовану допомогу при станах, що не лікував би стоматолог загального профілю.

Ці випадки можуть включати:

Протезисти можуть допомогти пацієнтам з безліччю складних стоматологічних станів, пов’язаних з відсутністю або ушкодженням зубів, включаючи відколи або тріщини на зубах, зруйнований прикус, відсутні зуби і зуби з захворюванням або карієсом. Крім того, ортопеди мають глибокі знання про структуру кісток порожнини рота і використовують передові стоматологічні технології для надання спеціалізованого лікування, недоступного для стоматологів загального профілю або будь-якого іншого стоматолога, наприклад, щелепно-лицьової реконструкції.

IDENTICO dental clinic має новітнім обладнанням і технологіями для лікування своїх пацієнтів в області протезування зубів. Це включає використання сучасних мікроскопів, які дозволяють нам максимально точно встановити коронки та інші протези, які підганяються індивідуально до мікроскопічного рівня, гарантуючи, що вони краще підходять, служать довше і більш зручні. Якість лікування ще більше підвищується завдяки цифровим технологіям, таким як наші сучасні сканери та програмне забезпечення для обробки зображень. Технології CAD/CAM використовуються для виготовлення високоточних і естетичних реставрацій.

Скільки коштує Протезування зубів

  • Виготовлення повного знімного протезу  від 14 900 грн.
  • Виготовлення повного знімного протезу за методом BPS  від 18 600 грн.
  • Виготовлення незнімної ортопедичної конструкції  69 000 грн.

Лікарі котрі проводять Протезування зубів

Очеретний Ігор Григорович
переглянути профіль
Сєдих Дмитро Володимирович
переглянути профіль
Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям