замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Ендодонтія

Якщо вам потрібне ендодонтичне лікування, важливо зробити правильний вибір. Наші дбайливі, чуйні та досвідчені лікарі та персонал допоможуть вам отримати необхідне лікування у розслабленій та вільній від стресу атмосфері.

Наша основна мета – наскільки можна зберегти ваші природні зуби. Наша практика спеціалізується на ендодонтії, яку часто називають терапією кореневих каналів. Ендодонтія – це лікування пульпи та навколишніх тканин зуба. Коли проводиться терапія кореневих каналів, пульпова камера зуба видаляється і потім заповнюється відповідним пломбувальним матеріалом. Лікування кореневих каналів найчастіше необхідне, коли карієс досягнув нерва зуба або зуб інфікований. Люди мають від одного до чотирьох і більше каналів у зубі. Додаткові канали можуть розгалужуватись і називаються “додатковими каналами”. Кількість каналів та анатомія зуба можуть бути різними. Слово “ендо-” походить з грецької мови і означає “всередині” або “всередині”. Ендодонтисти працюють із внутрішньою частиною зуба.

¦Ендодонтичне повторне лікування

Іноді зуб, який лікувався кілька місяців чи років тому, може мати нові проблеми. У деяких випадках зуб, який зазнав ендодонтичного лікування, не гоїться або продовжує хворіти. У вас може бути другий шанс врятувати зуб за допомогою другої ендодонтичної процедури.

Особливості ендодонтичного лікування

У деяких випадках може знадобитися видалення інфікованих верхівок або верхівок коріння та прилеглих тканин. Це називається апікальною операцією або апікоектомією. Область навколо верхівки інфікованого зуба очищається, а верхівка кореня резецируется і запаюється. Накладається шви, що розсмоктують, і надається пакет з льодом. Для полегшення болю чи дискомфорту прописуються ліки та найкраще запланувати відпочинок на решту дня. У більшості пацієнтів спостерігаються незначні набряки та синці з можливим онімінням.

Стоматологічні мікроскопи

Використання спеціалізованих мікроскопів Leica означає, що лікар може детально вивчити роботу, яку він виконує на всіх етапах ендодонтичного лікування. Додаткове збільшення та освітлення дозволяють їм працювати з великою точністю та бачити найдрібніші деталі, такі як кальциновані канали та переломи. Ендодонтист може більш точно діагностувати та лікувати пацієнта за допомогою стоматологічного хірургічного мікроскопа, щоб покращити потенційний результат лікування з «хорошого» до «відмінного». Крім того, деякі мікроскопи можуть бути оснащені відео- та цифровою фотографією з високою роздільною здатністю, що дозволяє лікарю покращити спілкування з пацієнтом та документувати лікування.

Цифрові рентгенограми (прицільні знімки)

Ви помітите, що всі ваші рентгенівські знімки в IDENTICO dental clinic будуть зроблені в цифровому вигляді, що гарантує, що ми зможемо дослідити ваші зуби та щелепи з високою роздільною здатністю та зі зменшенням випромінювання на 50-80% порівняно зі звичайними плівковими рентгенограмами.

Сучасні технології для точної діагностики, лікування та результатів.

Наша мета – надати вам найкраще лікування, а для цього нам необхідно постійно прагнути професійного та технологічного вдосконалення. Як і у всіх аспектах життя, технології в ендодонтії постійно змінюються, і наше завдання – науково дослідити нові технології, щоб з’ясувати, які з них покращують лікування, а які ні. Будьте впевнені, лікарі IDENTICO dental clinic в курсі останніх досягнень науки та технологій, доступних вам, і ви отримаєте найкраще.

Скільки коштує Ендодонтія

  • Анестезія  250 грн.
  • Надання швидкої допомоги (без анестезії та діагностики)  1 000 грн.
  • Пломбування зуба  1350 грн.
  • Лікування 1 каналу зуба  від 850 грн.
  • Використання мікроскопа при лікуванні зубів, 1 година  1000 грн.

Лікарі котрі проводять Ендодонтія

Зубенко Лілія Михайлівна
переглянути профіль
Агафонова Дар`я Геннадіївна
переглянути профіль