Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic
IDENTICO dental clinic

Ендодонтичне лікування зубів

Якщо вам потрібно ендодонтичне лікування, важливо зробити правильний вибір. Наші дбайливі, чуйні і досвідчені лікарі та персонал допоможуть вам отримати необхідне лікування в розслабленій і вільної від стресу атмосфері.

 

Наша основна мета – по можливості зберегти ваші природні зуби. Наша практика спеціалізується на ендодонтії, яку часто називають терапією кореневих каналів. Ендодонтія – це лікування пульпи і навколишніх тканин зуба. Коли проводиться терапія кореневих каналів, пульпова камера зуба видаляється і потім заповнюється відповідним пломбувальним матеріалом. Лікування кореневих каналів найчастіше необхідно, коли карієс досяг нерва зуба або зуб інфікований. Люди мають від одного до чотирьох і більше каналів в зубі. Додаткові канали можуть розгалужуватися і називаються «додатковими каналами». Кількість каналів і анатомія зуба можуть бути різними. Слово «ендо-» походить з грецької мови і означає «всередині» або «всередині». Ендодонтист працюють з внутрішньою частиною зуба.

 

 Ендодонтичне повторне лікування

 

Іноді зуб, який лікували кілька місяців або років тому, може мати нові проблеми. У деяких випадках зуб, що піддався ендодонтичного лікування, не загоюється або продовжує хворіти. У вас може бути другий шанс врятувати зуб за допомогою другої ендодонтичної процедури.

 

Особливості ендодонтичного лікування

 

У деяких випадках може знадобитися видалення інфікованих верхівок або верхівок коренів і прилеглих тканин. Це називається апікальной операцією або апікоектомією. Область навколо верхівки інфікованого зуба очищається, а верхівка кореня резецируєтся і запаюється. Накладається розсмоктувальні шви та надається пакет з льодом. Для полегшення болю або дискомфорту прописуються ліки, і краще за все запланувати відпочинок на решту дня. У більшості пацієнтів спостерігаються незначні набряки і синяки з можливим онімінням.

 

Стоматологічні мікроскопи

 

Використання спеціалізованих мікроскопів Leica означає, що лікар може детально вивчити роботу, яку він виконує на всіх етапах ендодонтичного лікування. Додаткове збільшення і освітлення дозволяють їм працювати з великою точністю і бачити дрібні деталі, такі як кальциновані канали та переломи. Ендодонтист може більш точно діагностувати і лікувати пацієнта за допомогою стоматологічного хірургічного мікроскопа, щоб поліпшити потенційний результат лікування з «доброго» до «відмінного». Крім того, деякі мікроскопи можуть бути оснащені відео- та цифровою фотографією з високою роздільною здатністю, що дозволяє лікарю поліпшити спілкування з пацієнтом і документувати лікування.

 

 Цифрові рентгенограми (прицільні знімки)

 

Ви помітите, що всі ваші рентгенівські знімки в IDENTICO dental clinic будуть зроблені в цифровому вигляді, що гарантує, що ми зможемо дослідити ваші зуби і щелепи з високою роздільною здатністю і зі зменшенням випромінювання на 50-80% в порівнянні зі звичайними плівковими рентгенограммами.

 

Сучасні технології для точної діагностики, лікування і результатів.

Наша мета – надати вам найкраще лікування, а для цього нам необхідно постійно прагнути до професійного і технологічного вдосконалення. Як і у всіх аспектах життя, технології в ендодонтії постійно змінюються, і наше завдання – науково досліджувати нові технології, щоб з’ясувати, які з них покращують лікування, а які ні. Будьте впевнені, лікарі IDENTICO dental clinic в курсі останніх досягнень науки і технологій, доступних вам, і ви отримаєте найкраще.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic