Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Лікування зубів у медичному сні (седація) с закисом азоту

Лікування зубів у медичному сні, або седація – це штучне введення пацієнта в глибокий сон. Відбувається за рахунок використання медичних препаратів.

Медичний сон абсолютно безпечна процедура, обов’язково виконується під наглядом анестезіолога, який стежить за пацієнтом і його пробудженням. Багато людей плутають медичний сон з медичним наркозом, але це трохи різні речі.

 

Відмінності наркозу від медичного сну:

 

● Наркоз це “відключення” больових відчуттів людини, свідомості і рефлексів.

 

● Медичний сон – це занурення пацієнта в сон, і при медичному сні додатково використовують анестезію, тому що сам сон больових відчуттів не відключає.

Ми хочемо, щоб пацієнти відчували комфорт при лікуванні і мали лише приємні спогади про нас, тож для цього проводимо лікування зубів у медичному сні (седація) або ж з використанням закис азоту.

Медичний сон використовують і дітям, і дорослим коли:

Вік не дозволяє лікувати зуби ефективно, наприклад, зовсім маленьким діткам.

Великі об'єми роботи. І дітям і дорослим важко висидіти в кріслі у стоматолога більше 1-2 годин і простіше за 2-4 години сну зробити весь об'єм лікування ,який міг би розтягнутися на багато візитів. А це додатковий стрес і незручність.

Страх лікування зубів. Часто це негативний досвід попереднього лікування або справжня психологічна проблема - дентофобія.

Алергія на традиційні анестетики. На препарати, що використовують для медичної седації - алергія зустрічається вкрай рідко.

Певні види захворювань, що не дозволяють пацієнтам ефективно витримати лікування, наприклад, епілепсія, ДЦП, вади серця, ураження печінки та нирок.

Лікування з використанням закису азоту. Це теж один з видів седації, використовується для розслаблення пацієнта і виведення його зі стану стресу. Відмінність від медичного сну полягає в тому, що при використанні закису азоту (Закс) пацієнт знаходиться в свідомості, може розмовляти, рухатися. Це як прийняти седативний препарат трохи більше, ніж потрібно. Рекомендується пацієнтам, які бояться, відчувають сильний стрес, нервове збудження.

 

Обидва ці методу безпечні для здоров’я, давно зарекомендували себе в світі і активно використовуються в розвинених країнах. Використовувані препарати не накопичуються в організмі і швидко виводяться. Ми купуємо препарати тільки високої якості, обов’язково сертифіковані і у перевірених офіційних дистриб’юторів.

Який би вид седації ви не обрали, існують певні правила їх використання:

 
1
 

Обов’язкова консультація з анестезіологом. Він розпитає про ваше здоров’я, хвороби, спосіб життя.

 
2
 

Після консультації анестезіолог може направити вас на певні види аналізів, найчастіше, загальний аналіз крові.

 
3
 

Після отримання і аналізу результатів досліджень анестезіолог приймає рішення щодо допуску вас до седації. Дає рекомендації,яких необхідно обов’язково дотримуватися.

 
4
 

Під час седації анестезіолог слідкує за основними показниками життєдіяльності пацієнта та виводить його зі стану седації. Знаходиться з пацієнтом до повного просипання. Загалом, вже через 15-30 хвилин пацієнт може самостійно покинути клініку. Ми рекомендуємо попросити рідних чи близьких супроводжувати пацієнтів після седації, бо окрім самої процедури було ще лікування і пацієнту дискомфортно самостійно дістатися домівки.

Якщо у Вас ще залишились питання, чи бажаєте розгорнуту консультацію щодо седації, будь-ласка, звертайтеся до нас за контактами, вказаними на сайті.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic