замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Імплантація зубів

Імплантація зубів це наша найулюбленіша справа та наша спеціалізація. Чому? Бо робимо найкраще за усіх. І знаємо про неї майже все. Отже, розповімо Вам докладніше:

Імплантація зубів

Імплантація зубів – це такий метод лікування, при якому відновлюються відсутні або втрачені зуби штучними. Більшість людей вважає, що імплантат – це сам штучний зуб. Це правда лише частково, так як видима частина, яку ви бачите – це коронка, а сам імплантат – це штучний корінь зуба на який, за допомогою проміжного елемента (абатмента), одягається коронка.

Ці моменти слід розуміти хоча б для створення уявлення про фінансову складову питання. Зазвичай, клініки в прайсах вказують вартість цих трьох складових окремо і щоб розуміти повну вартість, потрібно їх скласти, а ще додати інші речі.

В своїй роботі ми використовуємо певні системи імплантації. Це саме ті імплантати, яким ми довіряємо, бо багато років їх використовуємо, слідкуємо за нашими пацієнтами, постійно навчаємося в освітніх центрах, час від часу відвідуємо виробництво, щоб на власні очі побачити те, що радимо своїм пацієнтам. Ми рекомендуємо лише те, що поставили б собі.

Ми радимо перед початком лікування зробити кілька важливих кроків:

Сама імплантація зубів складається з кількох етапів:

1
Підготовчий етап

Сюди може входити гігієнічна чистка зубів, додаткове лікування, аналізи та додаткові консультації з іншими спеціалістами. Зазвичай, на цей період йде 1-2 тижні, інколи більше.

2
Хірургічний етап

Безпосередньо вживлення імплантата в кісткову тканину зуба. Часто, якщо дозволяє клінічна ситуація, лікар може одночасно видалили зуб чи його рештки і відразу вживити імплантат. Сама операція з імплантації одного імплантата триває 30-40 хвилин. Далі в лікуванні йде перерва на 3-6 місяців. За цей час загоюється десна в місці операції та імплантат приживлюється в кістку. Пацієнт може відчувати певний дискомфорт лише декілька днів після операції.

3
Протезування. Етап створення краси

Саме на цьому етапі пацієнту ставляться штучні зуби – коронки. Зазвичай, цей етап включає декілька візитів: вживлення абатменту, виготовлення тимчасової коронки, примірки та виготовлення постійної коронки. І все – одягли і на фотосесію. Бо саме з цього дня ваше життя змінюється – ви починаєте посміхатися, їсти повноцінну їжу. Звичайно, що коли мова йде про 1 зуб, то глобальних змін можна і не відчути, але коли мова йде про 3-5… 10 зубів, то повірте, саме в цей час ми бачимо сльози радості у наших пацієнтів.

На сьогоднішній день ми ставимо наступні імплантати:

Імплантат Osstem (Корея)

Систему імплантації Osstem належать до преміального сегменту. Імплантат Остем – надійний, безпечний, добре показав себе практично.

Переваги імплантатів Osstem:

● співвідношення ціни та якості, мабуть, краще серед європейських аналогів;

● швидке приживлення порівняно з іншими системами;

● широкий асортимент – дозволяє підібрати імплантати для різних ситуацій;

● довговічні;

● зменшено навантаження на кісткову тканину і, як наслідок, запобігання її руйнуванню.

Детальніше
Імплантат Straumann (Швейцарія)

Система імплантації зубів Straumann – найпопулярніша та одна з найкращих систем преміального сегменту імплантації зубів у світі.

Переваги імплантатів Straumann:

● рекомендовані літнім пацієнтам з цукровим діабетом, які пройшли променеву терапію, оскільки мають високий ступінь приживання;

● довговічні, приживаються швидше за аналогічні конструкції;

● мінімально впливають на втрату кісткової тканини.

Детальніше
Імплантат Nobel BioCare (США)

Система імплантації зубів Nobel Biocare – належить одному з найдавніших та найдосвідченіших виробників зубних імплантатів у світі.

Переваги імплантатів Nobel Biocare:

● 40-річний досвід виробника;

● запатентоване покриття Ti Unit прискорює регенерацію тканин та підвищує до 98,5% приживлення імплантату;

● рекомендований при мінімальному обсязі кісткової тканини без її додаткового нарощування.

Детальніше

Відсутність зубів може бентежити, змушуючи людей приховувати свою посмішку та втрачати самооцінку. Простір, який створюють зуби, може легко позначитися на психологічному стані людини і згодом, з кожним днем, цей “внутрішній дискомфорт” тільки зростатиме – якщо не почати вирішувати цю проблему. Команда IDENTICO dental clinic чуйно реагує на труднощі, які можуть спричинити відсутність зуба. Ми встановлюємо зубні імплантати, щоб наші пацієнти могли відновити впевненість у собі, покращити своє здоров’я та сміливо підходити до життя.

Установка імплантатів – це складна процедура, яка вимагає, щоб ми замінили відсутні зуби безпечним та природним способом. Ми знаємо, що існує безліч постачальників стоматологічних послуг на вибір, тому команда IDENTICO dental clinic постійно шукає способи покращити загальний стан наших пацієнтів. Наша стоматологія розташована в Солом’янському районі Києва, і ми пропонуємо пацієнтам можливість відновити зуби, що бракують, таким чином, щоб вони виглядали природно і красиво.

Процес встановлення імплантатів

Якщо у вас випаде один або кілька зубів, ви можете претендувати на імплантацію зубів як спосіб постійної заміни відсутніх зубів. Щоб дізнатися про це, запишіться на прийом до нашого стоматолога за телефоном 044-222-56-70. Ми оглянемо ваш рот та щелепи, щоб визначити, чи підходить вам ця процедура. Перш ніж ми почнемо процедуру, ваші ясна повинні бути здоровими, а щелепної кістки має бути достатньо для можливості проведення процедури. Якщо ми виявимо якісь порожнини або ознаки захворювання ясен, нам необхідно буде вилікувати їх до процедури імплантації зубів.

Як тільки ви пройдете процедуру, співробітники IDENTICO dental clinic зроблять відбиток зубів, щоб створити новий зуб під ваш прикус. Кожен штучний зуб буде відповідати розміру і формі навколишніх зубів, а також мати ідеальну відповідність кольору. Таким чином, ваша усмішка виглядатиме цілком природно, як тільки ми завершимо процедуру. Багато пацієнтів задоволені результатами, оскільки ніхто не може сказати, які справжні зуби, а які штучні.

Зуби, відновлені за допомогою імплантатів, не отримають карієсу. Штучний зуб, чи коронка, не руйнується як природний зуб. Однак, вам все одно потрібно чистити, чистити зубною ниткою і доглядати за ним і навколишніми природними зубами так само, як за природними зубами. Також необхідні регулярні професійні чищення та огляди зубів.

Зубні імплантати

Наступним кроком у процедурі є імплантація титанового стрижня під лінію ясен. Цей аспект процедури відрізняє імплантат з інших форм стоматологічної хірургії. Металевий стрижень інтегрується в щелепних кістках, щоб створити міцну синтетичну кореневу систему, що суперничає за міцністю з природним корінням; за одним винятком метал не може протистояти інфекції. Протягом кількох місяців металевий стрижень та щелепна кістка зіллються воєдино. Це створює рівень довговічності, який може бути відтворений в інших типах процедур.

Після цього ми встановимо коронку. Новий зуб прикріплений настільки надійно, що пацієнти можуть їсти свою улюблену їжу, вести активний спосіб життя, займатися спортом та багато іншого, не побоюючись, що їхній зуб розхитається або випаде. Пацієнти можуть насолоджуватись перевагами, які дає те, що їм більше ніколи не доведеться турбуватися про свій зуб.

Команда IDENTICO dental clinic надає зубні імплантати різних виробників. Ми приділяємо час тому, щоби переконатися, що кожен аспект процедури виконаний правильно – з першого разу.

Догляд за зубними імплантами

Після встановлення імплантатів їх дуже легко доглядати. Ми часто чуємо, як пацієнти ставлять питання, які варіюються від “Чи виходять імплантати” до “Як мені чистити зуби”. На щастя, відповіді не такі складні, як можуть подумати деякі люди. Оскільки ми встановлюємо зубні імплантати, створюючи кореневу систему, вони довговічні та безпечні. Зубні імплантати не випадуть і не розхитуються. Це означає, що ви можете піти пограти в баскетбол, пробігти марафон на 10 км і битися зі своїми дітьми – не турбуючись про те, що у вас випаде зуб.

Щоб доглядати за вашими імплантатами, ми рекомендуємо пацієнтам чистити зуби та чистити зуби ниткою протягом дня, як завжди. Крім того, важливо планувати огляди та чищення зубів у лікаря не рідше двох разів на рік. Співробітники IDENTICO допоможуть почистити ваші зуби та подбають про те, щоб вони залишалися здоровими. У той час як зубні імплантати самі по собі не можуть заразитися, можуть заразитися зуби, що оточують їх. Якщо в майбутньому ви страждаєте на тяжке захворювання ясен або абсцес зубів, інфекція може поширитися на вашу щелепу. Це ставить ваші імплантати під загрозу, тому що для того, щоб залишатися в безпеці, щелепна кістка має бути в хорошому стані. Якщо він заразиться, ваші зубні імплантати та всі зуби виявляться під загрозою.
Якщо зараз у вас є імплантати і ваші зуби починають хворіти, зателефонуйте 044-222-56-70, щоб негайно записатися на прийом. Таким чином, ми можемо ідентифікувати будь-яку інфекцію і лікувати її до того, як вона пошириться. До тих пір, поки ви дотримуватиметеся цих простих кроків з профілактики, ваші імплантати і природні зуби повинні залишатися в доброму здоров’ї.

Консультація в IDENTICO dental clinic

Щоб дізнатися, чи підходять вам імплантати, зателефонуйте за номером 044-222-56-70. Команда стоматологічної групи IDENTICO доброзичлива, гостинна та не пошкодує часу, щоб поінформувати вас про всі ваші варіанти. Ми дамо докладну рекомендацію про найкращий вибір для вашого здоров’я ротової порожнини, налаштувавши його відповідно до ваших потреб. Просто пам’ятайте, що ви можете мати гарну та природну посмішку, працюючи з професійним імплантологом-стоматологом. Якщо ви страждаєте від відсутності зубів, ми можемо допомогти вам, змінивши вашу посмішку. Запишіться на прийом, і дозвольте нам перетворити вашу усмішку на щось таке прекрасне, як і ви самі.

Важливо додати, що в нашій клініці широко застосовується процедура лікування зубів під час сну (медичний сон або його ще називають седація). Ви засинаєте, а лікар “чарує”. Протягом лікування за вами стежить анестезіолог, він потім вас пробуджує. За півгодини ви можете їхати додому відпочивати.

Скільки коштує Імплантація зубів

  • Спеціальна ціна на імплантат ТМ Osstem 9000 грн.
  • Встановлення імплантату системи Osstem, Корея  від 12 800 грн.
  • Встановлення імплантату системи Straumann, Швейцарія  від 19 800 грн.
  • Встановлення імплантату системи Nobel Biocare, США  від 27 900 грн.
  • Синус ліфтинг закритий (нарощування кісткової тканини)   від 5 900 грн.

Лікарі котрі проводять Імплантація зубів

Очеретний Ігор Григорович
переглянути профіль
Красновид Владислав Петрович
переглянути профіль
Глущенко Олександр Петрович
переглянути профіль
Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям