замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Лікування каналів зуба в Києві

Лікування кореневих каналів, також називають ендодонтичним лікуванням, є ефективним і безпечним лікуванням зубів, пульпа яких запалилася або інфікована. Він також може знадобитися в інших ситуаціях, щоб допомогти врятувати і відновити зуб.

Лікування кореневих каналів зазвичай успішно проводиться стоматологами по всій Україні. Стоматолог, який пройшов курси підвищення кваліфікації в області ендодонтичної терапії, називається ендодонтист і може бути рекомендований нашим стоматологом в більш складних випадках. Для багатьох пацієнтів лікування кореневих каналів залишається єдиним життєздатним варіантом збереження зуба, який сильно пошкоджений або інфікований.

Лікування кореневих каналів – це процес видалення інфікованої або пошкодженої тканини (пульпи) всередині коронки і коренів зуба. Після очищення канал дезінфікується, формується, заповнюється та герметизується матеріалом, схожим на натуральний каучук. Потім отвір зуба закривається тимчасовою або постійною пломбою, щоб запобігти зараженню в майбутньому. Значний прогрес в діагностиці, рентгенографії, обладнання та методи дозволяє стоматологам і ендодонтії завершити лікування кореневих каналів навіть для зубів з дуже складною анатомією з найвищим рівнем точності.

Ендодонтист IDENTICO dental clinic попереджають, що дезінформація про лікування кореневих каналів поширюється у відкритому доступі. Пацієнтам рекомендується обговорити будь-які питання або побоювання з приводу лікування кореневих каналів зі своїм стоматологом і ендодонтист, щоб зайва тривога або страх розвитку інших проблем зі здоров’ям не приводили до затримок в лікуванні, які можуть ще більше порушити цілісність зуба.

Правильний догляд за зубами і яснами – це зобов’язання на все життя. Кращий спосіб запобігти необхідність лікування кореневих каналів – це дотримуватися правил гігієни порожнини рота: чистити зуби щіткою два рази в день, користуватися зубною ниткою один раз в день і регулярно відвідувати стоматолога, а також в обов’язковому порядку лікувати карієс. Саме він дає ускладнення на пульпу.

Хто робить цю процедуру?

Наш стоматолог може провести лікування кореневих каналів або направити вас до ендодонтиста. Ендодонтист – це стоматолог, який закінчив університетську аспірантуру за спеціальністю ендодонтія. Ендодонтія – це спеціальність стоматології, пов’язана з лікуванням пульпи зуба або нерва зуба.

Якщо у вашої дитини первинний (молочний) зуб пошкоджений, ваш стоматолог може направити вас до дитячого стоматолога для цієї процедури. Дитячий стоматолог має не менше 2 років додаткової університетської підготовки з лікування дітей.

Як проводиться лікування кореневих каналів?

Що ще я повинен знати?

Лікування кореневих каналів проводиться в 1 або 2 прийоми. Після лікування кореневих каналів зуб може залишатися болючим протягом перших двох тижнів. Сильний біль або набряк – це не поширене явище – в цьому випадку обов’язково зверніться до стоматолога або ендодонтиста.

Після лікування кореневих каналів ви все ще можете отримати карієс або захворювання ясен. Обробка кореневих каналів не захищає ваш зуб від інших пошкоджень. При правильному догляді і регулярні відвідини стоматолога зуб може прослужити стільки ж, скільки й інші. У більшості випадків зуб, який піддавався лікуванню кореневих каналів, можна врятувати. Однак бувають випадки, коли для порятунку зуба було зроблено все можливе, але зуб все ж необхідно видалити (висмикнути).

Що таке повторне лікування кореневих каналів?

Більшість методів лікування кореневих каналів є успішними. Але в деяких рідкісних випадках потрібне лікування другого кореневого каналу. Це називається повторним лікуванням. При видаленні зуба матеріал для пломбування кореневого каналу віддаляється, а канал повторно очищається, змінюється форма і заповнюється заново.

Скільки коштує Лікування каналів зуба в Києві

  • Анестезія  250 грн.
  • Надання швидкої допомоги (без анестезії та діагностики)  1 000 грн.
  • Пломбування зуба  1350 грн.
  • Лікування 1 каналу зуба  від 850 грн.
  • Використання мікроскопа при лікуванні зубів, 1 година  1000 грн.

Лікарі котрі проводять Лікування каналів зуба в Києві

Агафонова Дар`я Геннадіївна
переглянути профіль
Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям