Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic
IDENTICO dental clinic

Ендодонтичне лікування зубів під мікроскопом

Зубний біль – основна причина, по якій більшість пацієнтів звертаються за лікуванням. Наш стоматолог загального профілю направить вас на ендодонтичного процедуру, якщо діагноз виявиться складним або якщо лікування виявиться більш складним, ніж зазвичай.

 

Крім надання лікування, роль ендодонта IDENTICO dental clinic також є роллю педагога. Пацієнту вкрай важливо розуміти, чому йому потрібне лікування, що в нього входить і що можна зробити для забезпечення найкращого результату. Команда IDENTICO dental clinic вважає, що у правильно поінформованого пацієнта більше шансів досягти оптимального результату.

 

IDENTICO dental clinic – це спеціалізована клініка, що надає стоматологічні послуги включаючи ендодонтії. Наші стоматологи пройшли курси підвищення кваліфікації по терапії кореневих каналів і супутнім процедурам. У нашій клініці встановлено найсучасніше обладнання, включаючи стоматологічні операційні мікроскопи, ультразвукове обладнання та цифрову рентгенографію. Це дозволяє нам пропонувати краще стоматологічне лікування з ефективністю та професіоналізмом.

 

Мікроскоп

 

У IDENTICO dental clinic лікування вашого кореневого каналу буде проводитися під мікроскопом. У клінічній практиці стоматології хороший зір важливо навіть при виконанні найпростіших процедур. Факт в тому, що «якщо ми не бачимо цього, ми не можемо лікувати». Патології зуба усуваються швидше і ефективніше, якщо лікування проводиться під мікроскопом. Візуальні переваги мікроскопа і пов’язаного з ним освітлення сприяють поліпшенню результатів лікування.

 

Мікроскоп Leica

 

Жоден із брендів виробників оптики за престижністю, широті лінійок обладнання з високою функціональністю не здатний зрівнятися з Leica. Для фахівців-стоматологів це топова марка. За допомогою оптики Leica фахівці клініки IDENTICO отримують фотографічні знімки високої якості, які дуже часто просто незамінні для якісного рівня надання стоматологічних послуг.

 

Кореневий канал – це процедура, яка проводиться всередині зуба. Це форма лікування, яка стає необхідною, коли виникає інфекція або запалення пульпи зуба. Цей стан може бути викликано декількома причинами: глибокий карієс, минулі реставрації, тріснутий або сколений зуб або повторні процедури на одному і тому ж зубі. У деяких випадках пульпа може бути пошкоджена травмою, але пошкоджень не видно. Якщо не лікувати, ці стани викликають біль або абсцес.

 

Повторне лікування

 

Деякі зуби, які зазнали ендодонтичного лікування, які не заживають належним чином або не викликають тривалу біль після лікування. Це трапляється рідко, але іноді через місяці або роки реакція зуба на терапію кореневих каналів стає болючою або навіть розвивається захворювання. Коли виникає така ситуація, зуб часто можна зберегти за допомогою другого ендодонтичного лікування (повторного лікування). Наша процедура повторного лікування кореневих каналів працює з вашим стоматологом, щоб запропонувати вам постійний догляд протягом усього процесу.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic