замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Ендодонтія під мікроскопом

Зубний біль – основна причина, через яку більшість пацієнтів звертаються за лікуванням. Наш стоматолог загального профілю направить вас на ендодонтичну процедуру, якщо діагноз виявиться складним або якщо лікування виявиться складнішим, ніж зазвичай.

Крім надання лікування, роль ендодонту IDENTICO dental clinic також є роллю педагога. Пацієнту дуже важливо розуміти, чому йому потрібне лікування, що до нього входить і що можна зробити для забезпечення найкращого результату. Команда IDENTICO dental clinic вважає, що у правильно поінформованого пацієнта більше шансів досягти оптимального результату.

IDENTICO dental clinic – це спеціалізована клініка, яка надає стоматологічні послуги, включаючи ендодонтію. Наші стоматологи пройшли курси підвищення кваліфікації з терапії кореневих каналів та супутніх процедур. У нашій клініці встановлено сучасне обладнання, включаючи стоматологічні операційні мікроскопи, ультразвукове обладнання та цифрову рентгенографію. Це дозволяє нам пропонувати найкраще стоматологічне лікування з ефективністю та професіоналізмом.

Мікроскоп

В IDENTICO dental clinic лікування вашого кореневого каналу буде проводитись під мікроскопом. У клінічній практиці стоматології добрий зір важливий навіть при виконанні найпростіших процедур. Факт у тому, що “якщо ми цього не бачимо, ми не можемо лікувати”. Патології зуба усуваються швидше та ефективніше, якщо лікування проводиться під мікроскопом. Візуальні переваги мікроскопа та пов’язане з ним освітлення сприяють покращенню результатів лікування.

Мікроскоп Leica

Жоден із брендів виробників оптики за престижністю, широтою лінійок обладнання з високою функціональністю не здатний зрівнятися з Leica. Для спеціалістів-стоматологів це топова марка. За допомогою оптики Leica фахівці клініки IDENTICO отримують фотографічні знімки високої якості, які найчастіше просто незамінні для якісного рівня надання стоматологічних послуг.

Кореневий канал – це процедура, що проводиться усередині зуба. Це форма лікування, яка стає необхідною, коли виникає інфекція чи запалення пульпи зуба. Цей стан може бути викликаний кількома причинами: глибокий карієс, минулі реставрації, тріснутий або сколотий зуб або повторні процедури на тому самому зубі. У деяких випадках пульпа може бути пошкоджена травмою, але пошкоджень не видно. Якщо не лікувати, ці стани викликають біль чи абсцес.

Повторне лікування

Деякі зуби, що зазнали ендодонтичного лікування, не гояться належним чином або не викликають тривалого болю після лікування. Це трапляється рідко, але іноді через місяці чи роки реакція зуба на терапію кореневих каналів стає болісною або навіть розвивається захворювання. Коли виникає така ситуація, зуб часто можна зберегти за допомогою другого ендодонтичного лікування (повторного лікування). Наша процедура повторного лікування кореневих каналів працює з вашим стоматологом, щоб запропонувати вам постійний догляд протягом усього процесу.

Скільки коштує Ендодонтія під мікроскопом

  • Анестезія  від 400 грн.
  • Надання швидкої допомоги (без анестезії та діагностики)  2 000 грн.
  • Пломбування зуба фотополімерами  1 700 грн.
  • Лікування 1 каналу зуба  від 950 грн.
  • Використання мікроскопа при лікуванні зубів  2 000 грн.

Лікарі котрі проводять Ендодонтія під мікроскопом

Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям