замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Стоматологічна ортодонтія

Ортодонтія – це термін, що позначає рух кістки, але він не визначає напрямок цього руху.

Деякі ортодонти та стоматологи віддають перевагу більш комплексно поглянути на проблему кривих зубів і вважає, що навколишнє середовище впливає на те, як ми ростемо і функціонуємо. Вони вірять в раннє втручання, щоб виявити причинні фактори, і прагнуть поглянути на пацієнтів в більш ранньому віці, оскільки вони обґрунтовано вірять в те, що на зростання можна вплинути і змінити. Лікувати криві зуби і прикус показано в будь-якому віці. У дитячому можна запобігти проблемі, в підлітковому легко лікується через те, що зуби легше рухаються, але і в дорослому треба лікувати, якщо є показання.

Ці лікарі розглядають такі фактори, як шепелявість, дихання ротом, неправильне ковтання і інші звички, такі як смоктання великого пальця, як причину аномального росту щелепи і зубів. Вони починають оглядати цих пацієнтів приблизно у віці чотирьох років і прописують вправи і громіздкі пристосування, щоб обмежити цю звичку. Вправи складні, і їх потрібно строго дотримуватися. У нашому повсякденному житті, за нашим досвідом, переважна більшість пацієнтів тільки говорять, що роблять вправи.

Однак це дуже привабливий шлях, оскільки лікування починають рано, і зміна деяких звичок матиме позитивний ефект, і батьки помітять зміни в обличчі і розвиток своєї дитини.

Пряма стоматологічна ортопедія, на відміну від ортодонтії, фокусується на всьому обличчі, а також на шиї, положенні голови і дихальних шляхах. Він прагне поліпшити всі ці методи і, в більшості випадків, може зробити це якомога ближче до досконалості.

Як і в традиційній ортодонтії, нас теж хвилює розташування зубів. Але ми подивимося глибше на взаємне розташування зубів і хребта, і перш за все на дихальні шляхи. Це іноді ставить нас в протиріччя з бажаннями наших пацієнтів (просто вирівняти зуби) по спектру потреб-бажань, оскільки ми знаємо ефект від того, що робимо в довгостроковій перспективі, і хочемо спочатку не нашкодити.

У деяких випадках естетичні потреби наших пацієнтів важко задовольнити, оскільки деякі пацієнти з виступаючою верхньою щелепою намагаються побачити відносне відношення тільки вперед через те, що нижня щелепа знаходиться значно далі назад. Щоб створити ідеальну ситуацію, нам потрібно відрегулювати цю верхню щелепу ще далі вперед до її генетичного нормального положення, а потім дозволити нижньої щелепи виступити вперед і приєднатися до верхньої щелепи. Іншими словами, іноді потрібно ставати гірше, перш ніж стане краще. Однак все стає краще, і це чудово. Майже всі пацієнти потребують такого розвитку особи, так як дихання ротом є серйозною проблемою, а верхня щелепа не розвинена належним чином, хоча й виглядає відносно вперед.

Ортодонтія 21 століття

Передова стоматологічна ортодонтія дійсно вірить в управління з раннього розвитку, і ми також навчаємо вправ, які допоможуть виправити звички. Однак ми сподіваємося, але ніколи не обіцяємо, що пацієнтові не потрібно будь-яке втручання в розвиток постійного зубного ряду.

Ми можемо втрутитися в разі недостатнього зростання щелеп і, отже, недостатньою постави і розвитку дихальних шляхів в будь-якому віці, а не тільки в період вашого дорослішання. Причина цього в тому, що ми прийшли до розуміння того, що ми зберігаємо здатність вирощувати кістку і після того, як ми дорослішаємо, так само, як коли ви ламаєте кістка, вона заживає в процесі росту. Для цього просто потрібна правильна мотивація, і ця мотивація просто швидше і легше, коли ви все ще перебуваєте в період вашого дорослішання. Іншими словами, кістка не статична і не відлита в бетон, а рухається протягом всього нашого життя.

Наша найбільша мета в лікуванні – це лікування від проблеми, а не просто її придушення. Ось чому ми приділяємо так багато уваги усуненню причини і можемо сказати, що поки ви дотримуєтеся 3 правила, ваше лікування повинно бути повністю стабільним. Існує генетична схильність нижніх зубів до невеликого скупчення, тому ми назавжди зберігаємо нижні передні зуби і верхні зуби в одному специфічному рідкісному неправильному прикусі, який також є генетичним за своєю природою.

 Інші варіанти лікування

Ми сподіваємося, що тепер ви усвідомили цінність і важливість ортодонтії в IDENTICO dental clinic.

Якщо ваша унікальна ситуація призводить вас до вибору чисто естетичного або косметичного лікування, доступні варіанти варіюються від прозорих брекетів до керамічних брекетів. Ми будемо раді обговорити з вами ці варіанти лікування і будемо раді, якщо ви зробите свій вибір щодо лікування, яке ви хочете.

Скільки коштує Стоматологічна ортодонтія

  • Консультація ортодонта  850 грн.
  • Контрольний огляд  500 грн.
  • Виготовлення пластинчастого апарату  від 4 950 грн.
  • Виготовлення капи при бруксизмі  від 3 900 грн.
  • Виготовлення спортивної капи  від 3 900 грн.
  • Встановлення металевої брекет системи  від 15 500 грн.
  • Елайнери від 3900 грн/1 шт

Лікарі котрі проводять Стоматологічна ортодонтія

Станішевський Олег Андрійович
переглянути профіль
Сліпачук Катерина Віталіївна
переглянути профіль
Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям