замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Хірургічні операції

Стоматологія – це не лише про лікування зубів і створення ідеальної посмішки, це ще й лікування різних захворювань на слизовій порожнині рота.

Хірургічні операції

Хірургічні операції на слизовій ротової порожнини:

● синус ліфтинг;

● підрізання вуздечки;

● лікування афт, фарингіту, стоматиту, гінгівіту;

● видалення доброякісних утворень.

У клініці IDENTICO dental clinic більшість з таких втручань лікується за допомогою лазера. Це безпечний і малотравматичні метод лікування.

Видалення доброякісних новоутворень

Лікування доброякісних новоутворень, таких як кісти, гранульоми.

Підрізання вуздечки язика, верхньої і нижньої губ

Досить розповсюджена операція серед дітей. Навіщо робити пластику вуздечки і на що вона впливає?

Зазвичай, цю процедуру робили дітям ще у пологовому будинку для ефективного грудного вигодовування – замала вуздечка язика чи верхньої губи заважає дитині правильно смоктати груди. Доречі, в такому віці діткам навіть не робили анестезії, а от коли дитині кілька місяців – анестезія вже потрібна.

Коротка вуздечка верхньої губи, наприклад, викликає напруження губ і внаслідок цього виникають постійні запальні процеси, що в більш зрілому віці можуть перерости в гінгівіт і пародонтит. А це серйозна загроза здоров’ю зубів. Коротка вуздечка нижньої губи впливає на правильне формування прикусу.

У всіх випадках можливі дефекти мовлення, дитина просто за рахунок короткої вуздечки не може вимовляти певні звуки, чи вимовляє їх погано. Проблема може виявитися в досить ранньому віці, коли дитина погано розмовляє, чи не розмовляє взагалі. В більш старшому віці проблему може діагностувати пародонтолог чи ортодонт перед початком ортодонтичного лікування.

Процедура виконується під анестезією лазером. Не займає багато часу і швидко загоюється рана.

Синус ліфтинг

Це операція по відновленню кісткової тканини, зазвичай, для подальшої імплантації зубів.

Сам детальний імплантат вживлюється в кістку і для його успішного приживлення кісткової тканини має бути достатньо. З часом, кісткової тканини стає менше, інколи через похилий вік пацієнта, часто через задавнену проблему відсутності зубів, запалення, доброякісні новоутворення. В будь-якому випадку, коли кісткової тканини недостатньо – її відновлюють саме за допомогою операції синус ліфтингу.

Сама операція полягає у вживленні в потрібне місце кісткового матеріалу, що штучно вирощений в лабораторних умовах. Він добре приживається і кісткова тканина швидко відновлюється чим і забезпечує ефективне подальше лікування за допомогою імплантації зубів.

Варто додати, що в залежності від кількості необхідного матеріалу синус ліфтинг буває відкритим і закритим. Необхідність в операції визначає хірург імплантолог за допомогою аналізу комп’ютерної томографії.

Лікування інфекційно-запальних процесів за допомогою лазеру

За допомогою лазеру лікуємо гінгівіти, стоматити, афти, глоссити, фарінгіти.

Скільки коштує Хірургічні операції

  • Видалення кістогранульоми  від 1 600 грн.
  • Підрізання вуздечки  від 3 800 грн.
  • Відкритий кюретаж  від 7 400 грн.

Лікарі котрі проводять Хірургічні операції

Очеретний Ігор Григорович
переглянути профіль
Глущенко Олександр Петрович
переглянути профіль
Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям