Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Лікування зубів

Лікування зубів найбільш розповсюджена та затребувана послуга стоматологічної клініки

Причинами звернення в клініку є:

 

● темні або світлі плями на зубі;

 

● зуб раптово починає реагувати на холодне, гаряче, солодке або кисле;

 

● зуб кришиться;

 

● зуб починає хворіти або короткостроково при подразненні ви відчуваєте гострий біль.

 

Все це симптоми карієсу. Карієс – це поразка твердих тканин зуба, що приводить до руйнування дентину і емалі зуба.

Зазвичай, карієс має три стадії розвитку:

 
1
 
Стадія плями

Пляма може бути світлого або темного кольору і свідчить про те, що процес вже почався. Зубна емаль слабшає, сам зуб починає реагувати на різні подразники, але вони часто не помітні, тому цю стадію легко пропустити. Окрім того, якщо пляма знаходиться між зубами чи на задній стінці зуба – її вкрай важко помітити. Але саме в цьому випадку ще можливо зупинити карієс і лікування може бути максимально комфортним.

Діагностувати стоматолог стадію плями може візуально, або за допомогою знімків. Ми радимо раз на півроку робити панорамний знімок – ортопантомографію, щоб виключити можливість розвитку прихованого карієсу.

 
2
 
Поверхневий карієс

Поверхневий карієс розвивається з плями. Зуб вже реагує короткостроковій болем на термічні подразники: холодна, гаряча їжа, холодне повітря, солодощі. Біль – вже стовідсотковий критерій того, що зуб хворий і потрібно не зволікаючи звертатися до стоматолога.

 

Візуально хворий зуб теж добре видно, іноді емаль настільки пошкоджена, що зуб починає кришитися. І якщо вчасно карієс не зупинити, то він поширюється далі.

 

Ніколи не потрібно орієнтуватися на візуальні фактори оцінки ураження зуба, тому що карієс досить підступний і за маленьким плямою може ховатися великої поразки всередині самого зуба, тому легко пропустити стадію глибокого карієсу.

 
3
 
Глибокий карієс

Ураження при глибокому карієсі мають обширний характер, пацієнт відчуває біль не лише при термічних подразниках, а і при механічному впливі на зуб. Лікування на цій стадії має бути терміновим. Розвиток глибокого карієсу загрожує пацієнтові пульпітом – запаленням нерву зуба. А це досить неприємна річ, бо супроводжується гострим болем. І якщо вчасно не пролікувати пульпіт, то можна втратити зуба.

Методи лікування зубів

Artboard 2 copy 6

Пломбування - полягає у вилученні з зуба уражених тканин і заміщення порожнини, що утворилася пломбувальних матеріалів. Сучасні матеріали повністю відновлюють форму зуба, його колір і можуть служити своєму господареві довгі роки. На стадії плями ми також рекомендуємо зміцнюють процедури - мінералізацію зубів, фторування або сріблення або герметизацію фісур, якщо мова йде про молочні або тільки прорізалися зубах.Читати більше

Artboard 2 copy 10 копия 8

При глибокому карієсітеж застосовується пломбування зуба. При пошкодженні зуба більш ніж на третину ми будемо рекомендувати реставрацію зубів(Читати більше) або протезування, щоб повністю відновити пошкоджений зуб. На жаль, пломби не в змозі виконати свої функції при великому обсязі поразок, їм просто нема за що триматися.

Artboard 2 copy 10 копия 2

При пульпіті лікування зуба відбувається в кілька етапів. Якщо пацієнт відчуває гострий біль - спочатку йому надається первинна допомога - зуб відкривається і накладають ліки для зняття болю. Другий етап - лікування кореневих каналів - забирається вражений нерв, в канали закладається лікувальний матеріал. Третій етап - робота в коронкової частини зуба - або пломбування або протезування в залежності від цілісності зуба ..

Варто зазначити, що для лікування кореневих каналів сучасна стоматологія використовує стоматологічний мікроскоп – це очі лікаря, що збільшують зображення в 30 разів і дозволяють ефективно і якісно лікувати канали без будь-яких додаткових наслідків і зберегти зуб на довгі роки.

Профілактика появи карієсу:

Якісна індивідуальна гігієна зубів

Якісна індивідуальна гігієна зубів хоча б два раз на день. Відсутність нальоту і зубного каменю в десятки разів зменшує появу каріозних бактерій.

Професійна гігієна зубів

Професійна гігієна зубів у стоматолога двічі на рік.

Профілактичний огляд та діагностика

Профілактичний огляд та діагностика двічі на рік попередять розвиток більшості захворювань зубів.

Вживання корисних продуктів

Постійне вживання продуктів для укріплення здоров'я зубів, зниження вживання продуктів, що негативно впливають на міцність емалі.

Вживання води

Вживання достатньої кількості води. Бо сухість у роті спричиняє розвиток бактерій, шкідливих для зубної емалі.

Наше завдання – докласти максимум зусиль, щоб ви вберегли свої зуби від карієсу та максимально ефективно пролікувати, якщо вберегти не вдалося! Бережіть себе та ваші зуби! І посміхайтеся!

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic