Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Відбілювання зубів вдома

_-1680 (1)

Вугілля, перекис водню, рослинні масла … Коли мова заходить про відбілюючі засоби зубів в домашніх умовах, цей перелік можна продовжувати нескінченно. Щось має місце бути, а деякі варіанти відверто шокують. Ми вирішили дослідити питання і висвітлити всі ЗА і ПРОТИ домашнього відбілювання і ось чому …

 

Людей, які мріють про білосніжну усмішку, як у Джорджа Клуні зрозуміти можна. Бажання отримати ідеальний результат без зусиль і з найменшими витратами теж виправдано. Втім, як відомо, надмірна економія часто коштує вдвічі більше. Так чи варто довіряти сумнівним рецептами і піддавати зуби зайвим ризикам?

 

Домашнє відбілювання: ЗА і ПРОТИ

 

Почнемо з переваг. Звичайно, народні засоби дешевше, ніж професійні препарати і процедури в стоматології. Бюджетність і широкий вибір варіантів з Гугла дають можливість чи не кожному експериментувати над кольором власних зубів. Також, не потрібно шукати час на візити в стоматологію. Все швидко і “не відходячи від каси”. На цьому з плюсами, мабуть, і закінчимо.

 

Тепер серйозно.

 

1. Вагомим мінусом самостійного відбілювання є його невисока ефективність. Професійне відбілювання здатне освітлити колір зубів на 10-12 відтінків. У той час як методи “з бабусиної блокнота” в кращому випадку лише наблизять до вашого природного кольору емалі.

 

2. Народні засоби можуть мати побічні дії про які ніхто не попередить: порушення емалі, алергія, підвищення чутливості зубів, отруєння і так далі.

 

Щоб уберегтися від подібних неприємностей, наполягаємо: порадьтеся спочатку з лікарем. Він оцінить ситуацію і порадить як безпечніше і ефективніше здійснити процедуру домашнього відбілювання саме у вашому випадку. Так, стоматолог не проти такої практики. Головне, до всього підійти з розумом.

 

ТОП видів домашнього відбілювання

 

Знайти і вибрати дійсно дієву методику серед купи дурниць – справа не з простих. Серед популярних видів домашнього відбілювання ми б виділили: аптечні препарати, ряд народних рецептів і професійне домашнє відбілювання.

 

Аптечні препарати передбачають: відбілюючі смужки, олівці, спеціальні зубні щітки, зубні пасти з ефектом відбілювання. Правда в тому, що зубні пасти не відбілюють жовтизну зубів. Її роль у видаленні нальоту. До того ж, регулярне використання таких паст протипоказано.

 

Серед популярних народних засобів з просторів Інтернету нас найбільше вразило відбілювання перекисом водню. Розчин перекису дійсно є важливим компонентом більшості речовин для відбілювання. Втім, концентрації рідини в звичайному флаконі не вистачить, щоб зробити зуби світлішими. А ось для отримання хімічних опіків – цілком.

 

Професійне домашнє відбілювання. Тут йдеться про спеціальні відбілюючі капи. Така методика дійсно ефективна і скористатися нею можна без допомоги стоматолога. Все що потрібно – отримати у дантиста ваші особисті капи з відбілюючим гелем, одягнути і виконати всі вказівки лікаря.

 

Якщо ваша мета – дійсно розкішна білосніжна посмішка з тривалим ефектом,  не витрачайтесь на сумнівні засоби. Результату від них мало, а біди не оберете. Звертайтеся за кваліфікованими порадами, адже ваше здоров’я має високу цінність.

ТОП-7 міфів про вініри

ТОП-7 міфів про вініри Про стандарти краси, як і про смаки — не сперечаються. Один не вийде з дому без ідеально підстриженої борідки, іншому й в піжамі спуститись в магазин цілком норм. Втім, як би не було, про білосніжну, здорову посмішку мріє кожен. Адже вона (ідеальна посмішка) — то показник успішності, вагомий аргумент у суперечці […]

Мікрофлора в ротовій порожнині

Основні симптоми порушення мікрофлори в ротовій порожнині, коли потрібне лікування. Основні правила гігієни ротової порожнини.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic