Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic
IDENTICO dental clinic

Рекомендації перед процедурою медичного сну

Рекомендації перед процедурою медичного сну IDENTICO 0

Медичний сон – це фантастичний винахід людства для комфортного і безпечного лікування пацієнтів. За допомогою шприцевого дозатора, медичний препарат, який змушує людину спати, передається через периферичну вену. Пацієнт засинає, мирно відпочиває і прокидається вже коли все зроблено. При цьому, людина дихає самостійно, а тіло не позбавлене фізіологічних рефлексів.

 

Виконання трудомістких процедур відбувається без зайвого стресу для пацієнта, а підготовка до медичного сну не вимагає істотних обмежень. Втім, є ряд правил, які варто знати про підготовку до седації і дотримуватися їх.

 

Щоб підготуватися до седації необхідно:

 

1. Консультація анестезіолога. У нашій клініці це можливо зробити в телефонному режимі: лікар подзвонить, розповість деталі процедури, дасть поради і запитає про стан здоров’я.

 

2. В першу чергу, витримати голодну паузу. За 3 години до прийому не їсти і не пити.

 

3. При необхідності, здати загальний аналіз крові і сечі, взяти виписку про перенесені захворювання (форма-1) у педіатра або терапевта, зробити ЕКГ (особам старше 40 років) і за показаннями лікаря-анестезіолога, пройти додаткову діагностику у вигляді: біохімічного дослідження крові, коагулограми і алергопроби (за добу до лікування / видалення зубів під седацией).

 

Пацієнт повинен бути повністю здоровим, без загострення хронічних хвороб.

 

Спостереження після процедури

 

Для оцінки ефективності та безпеки проводиться седації, а також повернення пацієнта до тями після стоматологічного лікування, в IDENTICO dental clinic здійснюють ряд обов’язкових маніпуляцій. А саме:

 

● Пацієнта зручно розташовують на кушетці, спостерігають за самопочуттям людини;

 

● У разі необхідності, за допомогою назальної канюлі підводять кисень;

 

● Після уважного спостереження після седації, оцінки даних спеціальних приладів і клінічних показників, пацієнта відпускають додому.

 

Рекомендуємо в день лікування зменшити рівень рухової активності і дій, що вимагають високої концентрації. Від водіння краще відмовитися. Домовтеся, щоб хтось супроводжував вас.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic