Центр імплантації зубів
Графік роботи: понеділок-неділя, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
DC.identico@gmail.com
Ru
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
DC.identico@gmail.com
IDENTICO dental clinic


Нарощування кісткової тканини

Налаштувались на дентальну імплантацію, але лікар має сумніви?... Одним з обмежень до відновлення втраченого зубу таким шляхом є нестача об'єму кісткової тканини чи її атрофія. І гарна новина в тому, що її можна відновити, чи то наростити! В чому суть процедури нарощування кісткової тканини і як доглядати за ротовою порожниною після пластики - діляться експерти Identico.

Чому виникає атрофія і як допомагає нарощування кісткової тканини

Цікава і разом з тим сумна закономірність: у 95% випадках, атрофія щелепної кістки, а разом з нею неможливість імплантації зубів, виникає внаслідок тривалої відсутності останньої. Іншими словами - чим довше місце видаленого зуба з коренем лишається порожнім - тим швидше і невідворотніше зменшується об'єм кістки, втрачаючи первісну щільність.

В більшій мірі атрофія унеможливлює процедуру імплантації, бо ж імплантат має бути кудись інтегрований, і це має бути кістка. Та разом з тим, тривала відсутність зубів тягне за собою ряд інших неприємностей для пацієнта. А саме:

● спотворюються контури обличчя, з'являються "несанкціоновані" зморшки;

● ускладнюється процес пережовування їжі, що викликає захворювання ШКТ;

● змінюється міміка, артикуляція, дикція;

● порушується цілісність зубного ряду, відбувається зміщення, розшатування та навіть втрата сусідніх зубів.

Чи залишилися ще сумніви, що зуби потрібно протезувати, а кісткову тканину відновлювати? Ні? Відмінно. Значить рухаємось в сторону ̶а̶л̶ь̶в̶е̶о̶л̶ь̶н̶о̶г̶о̶ ̶г̶р̶е̶б̶і̶н̶ю̶ (ой, це вам не потрібно) задач та суті процедури.

Збільшити об'єм губчастої кістки, щоб всередину закріпити імплантат - основна місія нарощування. Лікар може запропонувати кілька варіантів пластики, що відрізняються за технікою виконання та матеріалами - як правило це синтетична кіста, взята у самого пацієнта чи спеціальна штучна сировина, що добре приживлюється та не викликає алергічної реакції.

Переваги та недоліки процедури

Нарощування кісткової тканини - не панацея. В деяких випадках стоматолог радить обійтись без цієї процедури, замінивши на установку базальних систем. Та не вдаючись у тонкощі, відмітимо, що надійність подібних конструкцій вкрай сумнівна.

Операція по нарощуванню кісткової тканини - більш раціональний підхід до відновлення зубів та їх функціональності. Пластика займає близько години. Щоб кістка стала повноцінною і могла витримувати повноцінні навантаження під час жування - знадобиться від 4 до 6 місяців. Та гра варта свічок, адже методика має ряд однозначних переваг:

1. Низька травматичність.

2. Стабільність та тривалий термін служби імплантата.

3. Одночасне встановлення зубних імплантатів та проведення процедури нарощування кісткової тканини.

4. Проводиться під місцевої анестезією і цілком безболісна.


Як і після будь-якого оперативного втручання, пластика кісткової тканини може викликати набряк. Не хвилюйтесь завчасно - за 2-4 дні він зійде. Щоб уникнути можливих ускладнень та прискорити відновлення радимо певний час не жувати їжу на прооперованій стороні, дотримуватись правил гігієни порожнини роту, на перші два тижні відмовитись від відвідування саун, басейнів, фізичних навантажень та, за можливості, від паління та алкоголю.

Нарощування кісткової тканини - важлива і відповідальна процедура. З усією серйозністю справи підійдіть до вибору лікаря і будьте здорові :)
Контакти:
Адреса: м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2020, IDENTICO dental clinic