Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Імплантація буває різною

__-1680 (1)

Коли для порятунку зуба не залишається шансів, на допомогу приходить затребувана і ефективна стоматологічна процедура – імплантація. Які види імплантації пропонує стоматологічний ритейл і за яким принципом лікар вибирає стратегію відновлення зубного ряду? Розбираємо ці питання разом з фахівцями Identico.

 

Що таке імплантація і коли час скористатися нею?

 

Процедура імплантації зубів передбачає вживлення спеціального титанового імплантату в щелепну порожнину. Далі в нього вставляється абатмент і при необхідності формувач ясен. І вуаля – останній штрих: коронка і оновлена ​​посмішка.

 

Імплантат досконало імітує натуральний зуб. Але це не єдина його перевага. Довговічність виробу, адаптивність до решти зубів, естетика і різноманітність методів впровадження конструкцій – ось чому пацієнти вибирають імплантацію серед інших можливих способів відновлення втрачених зубів.

 

Показанням до імплантації можуть бути:

 

● відсутність одного зуба при наявності сусідніх зубів;

 

● відсутність кількох зубів, розташованих поруч;

 

● відсутність останніх зубів в ряду;

 

● повна відсутність зубів або непереносимість знімних протезів.

 

В останньому випадку до імплантації вдаються як до альтернативного методу протезування, коли використання знімних протезів протипоказані або сам пацієнт не бажає щодня витрачати час на зняття та установку знімного протезу.

 

Види імплантатів і способів встановлення

 

Як і в будь-якій справі:щораніше звернеш увагу на проблему, тим дешевше і з меншими втратами вона буде усунена. Імплантати не виняток. Відразу після втрати зуба кісткова тканина починає стоншуватись і з часом може виключити установку імплантату. Тому, зволікати – не краще ідея.

 

Розрізняють такі типи імплантатів:

 

● прикореневі – встановлюються при відсутності патологій і при наявності хорошого стану кісткової тканини;

 

● пластинчасті – якщо потрібно відновити передні зуби;

 

● комбіновані – для реставрації зубів після травми;

 

● субперіостальні – при незадовільному стані кістки;

 

● міні-імпланти – для відновлення малофункціональних зубів або для ортодонтичного лікування.

 
Основною відмінністю імплантаційних процедур виступає тривалість втручання і загоєння. Операція може бути одноетапною – з використанням цілісних нерозбірних конструкцій. Класичною багатоетапною – з імплантацією кореневого стержня і подальшим встановленням в нього абатмента. А також довготривалою – з видаленням кореня і відстроченим проведенням операції через тривале лікування. Термін виконання такої імплантації може досягати 9 місяців +.

 

Відверто кажучи, естетична стоматологія досягла неймовірного прориву в розвитку. Ще якихось 10-15 років тому про технології за якими сьогодні встановлюють імплантати можна було тільки мріяти. Сьогодні ж, незважаючи на відносну молодість напрямку, імплантація може похвалитися різноманіттям способів відновлення зубів. А саме:

 

1. Внутрішньослизовий– суть технології у вшивані металевої основи в м’які тканини ясен в яку згодом кріпиться друга частина конструкції. Такий метод характеризується надійністю і високим рівнем зручності.

 

2. Субперіостальний – передбачає введення імплантатів під окістя. Використовується досить рідко.

 

3. Ендодонтендоосальний – метод, що дозволяє обійтися без розрізу ясна, оскільки штифт встановлюється на збережений зубний корінь. Успіх процедури залежить від високого професіоналізму фахівця і ретельної підготовки зубного кореня.

 

4. Ендооссальний – найпрогресивніший спосіб імплантації. Імплантат з цирконію або титану імплантується безпосередньо в кістку. Цей підхід вважається кращою пропозицією сучасної стоматології, адже відрізняється надійністю і практичністю.

 

Звичайно, завданням кожного стоматолога є збереження власних зубів пацієнта. Однак часто самі пацієнти не залишають фахівцям такої можливості. Відкладений на завтра похід до стоматолога часто закінчується втратою зубів, в той час як своєчасне звернення до клініки забезпечує легкий хід лікування. Не втрачайте часу дарма – запишіться на огляд або імплантацію зубів відразу після закінчення карантину.

10 фактів про вініри

10 фактів про вініри Можна нескінченно сперечатися про ідеали краси. Однак здорова, білосніжна посмішка завжди залишатиметься поза сумнівами – вона завжди викликає захоплення. І якщо ще кілька років тому розкішна посмішка з вінірами вважалася лише прерогативою голлівудських зірок, сьогодні білі зуби може дозволити собі практично кожен. Ми підібрали 10 цікавих фактів про вінірінг, щоб пролити […]

Мікрофлора в ротовій порожнині

Основні симптоми порушення мікрофлори в ротовій порожнині, коли потрібне лікування. Основні правила гігієни ротової порожнини.

Закис азоту при лікуванні зубів

Основні переваги і протипоказання лікування зубів уві сні за допомогою закису азоту (ЗАКС). Популярність лікування уві сні в Україні набирає обертів.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic