Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Неприємний запах з ротової порожнини

-

Чи помічали, як друзі усуваються подалі під час розмови з вами? Чи замислювалися чому улюблений уникає поцілунків, а колеги не поспішають кликати на посиденьки після роботи? Однією з причин може бути досить делікатна, але поширена біда – неприємний запах з рота.

 

Звідки він виникає і чи можливо подолати цю напасть? Пропонуємо розібратися разом з фахівцями IDENTICO, які вказують відразу на кілька причин. Серед них:

 

  • Некоректна гігієна порожнини рота. Мало хто знає, але чистки зубів два рази в тиждень недостатньо для повноцінного догляду. Наприклад, на язиці також збирається велика кількість бактерій, які можуть бути причиною неприємного “запаху”. Що вже говорити про недолікований карієс або наявний пародонтоз ?!
  • Стрес. Гормони стресу кортизол, адреналін, норадреналін – головні прискорювачі росту патогенної мікрофлори. У тому числі в роті.
  • Недостатня кількість споживання води. Про користь двох літрів води для здоров’я організму розповідає мало не кожен фітнес-тренер і дієтолог. Приємним бонусом в даному випадку, буде і додатковий бар’єр для розвитку бактерій, що викликають неприємний запах у ротовій порожнині.
  • Дієти. Організм людини, обмежує себе в їжі, спалює жир. Зате виділяються речовини з токсичною запахом, який і відчувають ваші опоненти під час розмови.
  • Куріння. Крім пожовтіння кольору зубної емалі, ризику виникнення захворювань легенів і судин, ця шкідлива звичка погіршує запах з рота.
  • Хвороби мигдалин і пазух носа. Ці недуги часто супроводжуються утворенням гною в слизових шляхах, безпосередньо пов’язаних з ротовою порожниною.
  • Шлункові захворювання. Дисбактеріоз, гастрит, виразка і т.д. – порушують мікрофлору кишечника. І якщо біль в животі або нудоту відчуваєте тільки ви, кислий запах з ротової порожнини приховати не вдасться.

Так, за наявностю або особливостю запаху з рота можна виявити і наявність певних серйозних порушень в роботі організму. Наприклад, гіркуватий запах може бути ознакою захворювань нирок або викликаний збоєм у функціонуванні підшлункової залози. Поява білого або жовтуватого нальоту на язиці, в супроводі токсичного запаху – говорить про поразку слизової грибком.

 

Щоб назавжди позбутися незручних моментів під час розмови, пов’язаних з неприємним запахом з рота, радимо наступне. Чистіть не тільки зуби, але і регулярно очищайте язик. Використовуйте флос для догляду за міжзубними проміжками. Пийте більше води, однак обмежте споживання цибулі, часнику, алкоголю, сигарет і навіть кави. Користуйтеся спеціальним спреєм для освіження дихання, жувальною гумкою після їжі.

 

Відзначимо, що будь-яку неприємність краще попереджати, ніж боротися потім з наслідками. Регулярні профілактичні огляди у дільничного терапевта і стоматолога підтримають здоров’я і зроблять життя комфортним.

Відбілююча система Beyond

Основні особливості і переваги відбілюючої системи Beyond. Чому дана система відбілювання лідирує?

Зубний біль при ГРВІ

Зубний біль часто з'являється при простудних захворюваннях. Як правильно доглядати за зубами під час застуди.

Зубний протез: що це таке?

Виявляється, не лише коханню підкорюється будь-який вік. На жаль, і втрата зубів у людей не прив’язується до біологічного віку.

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic