Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Вініри і люмініри

-1680 (4)

Вініри і люмініри – справжня знахідка для людей, що стежать за зовнішністю. Це сучасний і надійний спосіб відновлення естетики зубного ряду. По суті, вініри – це більш економічний аналог модних нині люмінірів. І ті, і інші представляють собою надтонкі керамічні накладки, які фіксуються на зовнішній стороні зуба спеціальним клеєм. Дозволяють приховати від ока відколи, плями, змінений колір емалі, щербинки між зубами тощо. Завдяки особливостям технології виготовлення і кріплення, виглядають максимально природно.

 

Зубні вкладки і накладки

 

Вкладки і накладки можна порівняти з великими пломбами. Відмінність в тому, що вони створюються не в порожнині рота, а в зуботехнічній лабораторії по попередньо знятим зліпкам. Використовуються у випадках, коли пломбу ніде зафіксувати зважаючи на велику порожнину в ушкодженому зубі, а коронку встановлювати рано – зуб не зруйновано аж до такої міри. Саме в таких ситуаціях накладки і вкладки дуже до речі. Як і вініри, вони дуже міцні і виглядають привабливо-естетично.

 

Відновлення зубів за допомогою вкладок і накладок відноситься до середньо-цінового сегменту таких послуг. Загальна вартість складається з якості кераміки і ступеня ураженості зуба.

 

Щоб зрозуміти, скільки мікропротезів може знадобитися для створення ідеального зубного ряду з правильним прикусом, варто проконсультуватися зі стоматологом-ортопедом. Фахівці IDENTICO dental clinic з радістю підкажуть оптимальний шлях до зоряної усмішки і втілять вашу давню мрію про красиві зубки в кращому вигляді.

Вагітність та лактація: ТОП-5 порад по догляду за зубами

Вагітність та лактація: ТОП-5 порад по догляду за зубами Народження дитини — найбажаніша мить для жінки. Перша посмішка малюка, перше зворушливе мугикання. Здається ось-ось і у матусі виростуть крила. Чи ні?…   Будьмо реалістами: разом з ейфорійними емоціями у перші місяці життя разом з новонародженим мама відчуває колосальний стрес. Її життя ніколи не буде як […]

Лікування кісти

Лікування кісти “У вас на зубі кіста” – мов грім серед ясного неба можете почути і ви. Так-так, можна жити з цією небезпечною штукою і навіть не підозрювати. В “мовчанні” полягає підступність кісти, а про причини за яких відкладати її лікування дуже не варто – розказуємо в сьогоднішньому матеріалі. Що таке кіста і як її […]

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic