замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Імпланти Nobel Biocare

Одні з найвідоміших в сфері імплантації зубів імпланти Nobel Biocare, які частіше називають просто імпланти Нобель.

Імпланти Nobel Biocare

Вперше з’явилися більше 40 років тому, але на сьогоднішній день до сих пір успішно використовуються в більшості стоматологічних клінік по всьому світу, завдяки перевіреному роками якості і надійності. Важливо також і те, що імпланти Nobel Biocare, завдяки своїй унікальній технології, можуть бути встановлені відразу ж після видалення зуба і максимально швидко приживаються.

Імпланти Nobel Biocare забезпечують надійне відновлення жувальної функції на кілька десятків років. Варто розуміти, що вартість імпланта Нобель під ключ буде трохи вище, ніж вартість установки імплантів менш іменитих фірм, але з огляду на той момент, що імпланти Нобель мають найбільший відсоток приживлюваності (більше 98%), багато пацієнтів вибирають саме їх.

Крім цього, варто згадати, що кожен імплант Nobel Biocare має свій власний серійний номер, що гарантує якість і виключає можливість підробки.

Переваги Nobel Biocare

Всі ці, а також інші переваги, котрі мають імпланти Nobel Biocare ціна на які в нашій клініці завжди знаходиться на виправданому рівні, впливають на те, що, не дивлячись на можливість установки більш дешевих імплантів, імпланти Нобель вибирає дійсно велика кількість пацієнтів, які не бажають економити на власному здоров’ї і обирають справжню якість, перевірену часом.

Професіонали, що працюють в нашій клініці, встановлять імпланти Nobel Biocare (імпланти Нобель) за мінімально короткий термін і з максимальним показником комфорту, тому чекаємо вас в нашій клініці, і ми вас не розчаруємо!

Імплант Nobel Biocare – ціна за надійність і довговічність

Переваги:
Переваги:

● Якісний матеріал імплантів (натуральний титан, без сторонніх домішок).

● Унікальна поверхню “TiUnite”, що забезпечує мінімальний час приживлення.

● Чудові естетичні складові.

● Мінімальна травматичність підготовки кісткового ложа перед установкою.

Найчастіше показанням використовувати саме імпланти Нобель, буває випадок, коли необхідно встановити імплант при мінімальному обсязі кісткової тканини і відсутності бажання або можливості її нарощувати, але, тим не менш, на імпланти Нобель ціна трохи вище, ніж на інші імпланти, які не мають таких переваг при встановленні.

Скільки коштує Імпланти Nobel Biocare

  • Спеціальна ціна на імплантат ТМ Osstem 9000 грн.
  • Встановлення імплантату системи Osstem, Корея  від 12 800 грн.
  • Встановлення імплантату системи Straumann, Швейцарія  від 19 800 грн.
  • Встановлення імплантату системи Nobel Biocare, США  від 27 900 грн.
  • Синус ліфтинг закритий (нарощування кісткової тканини)   від 5 900 грн.

Лікарі котрі проводять Імпланти Nobel Biocare

Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям