Реставрація зубів, коронки, вініри

Реставрація зубів, мабуть, найбільш затребувана процедура по відновленню зуба до свого природного стану. Про реставрацію говорять, зазвичай, при пошкодженнях передніх зубів, як таких, що беруть участь у посмішці пацієнта і більш видимої частини ротової порожнини.

Реставрація зубів, коронки, вініри

Зуби реставрують, коли є незначні їх пошкодження внаслідок карієсу, травм, руйнування коронкової частини зуба.

При реставрації, лікар-стоматолог повністю відновлює форму і колір зуба. Варто додати, що в наш час реставрацію зубів використовують не тільки з медичних показань, але і з естетичною метою, коли пацієнта не влаштовує форма зуба, колір або просто є незначні фізичні недосконалості і пацієнт бажає мати ідеальну посмішку.

 

Коли у зуба є фізичний недолік – скол, відколовся шматок або зламалася частина зуба, то таку реставрацію називають нарощуванням зуба.

Реставрація зубів має декілька видів:

Пряма реставрація зубів

Коли стоматолог працює безпосередньо у роті на поверхні зуба, то кажуть про пряму реставрацію зубів. По суті, це те ж саме пломбування зуба, але з більш ювелірною і чіткою роботою, і обов’язковим урахуванням естетичного аспекту. Звичайно, лікар у будь-якому випадку прагне досконалості в своїй роботі, але коли мова йде про передні видимі для всіх зуби, то досконале виконання реставрації виходить на перший план. Зазвичай, пряму реставрацію зубів використовують при незначних за об’ємом роботах.

Непрямі методи реставрації

Коли об’єм реставрації зуба досить великий, то процес роботи змінюється і для відновлення форми втраченого зуба використовують непрямі методи реставрації. Тобто лікар виготовляє відновлювальну частину зуба окремо поза ротовою порожниною, а потім приклеює її до зуба пацієнта.

На сьогоднішній день використовують три види непрямої реставрації зубів:

Вініри
Вініри

Вініри – це надтонкі пластини для фронтальної групи зубів. Для їх встановлення стоматолог спилює мілімікрони зуба і приклеює пластину на місце. Вінір – це той самий магічний інструмент, за допомогою якого майже всі зірки Голівуду, сучасного шоу-бізу мають надзвичайно гарні посмішки. Вінір може прикрити фізичні вади зуба, його недостатньо білий колір, надто великі щілини між зубами чи зкоригувати не зовсім ідеальну форму самого зуба. І найголовніше, що він непомітний на зубах, виглядає природно і слугує своєму господареві довгі роки, а також не потребує спеціального догляду. Але пам’ятайте, що коли вирішите ставити вініри – назад дороги немає.

Детальніше
Коронки
Коронки

Коронки використовуються при потребі відновити частину зуба, що пошкоджений більше ніж на половину. Коронка фактично відтворює форму зуба і “одягається” на спеціально підготовлені залишки власних зубів. Коронка, окрім естетичної функції, захищає зуб від подальшого пошкодження. Також, коронки використовується у разі встановлення штучних коренів – імплантатів для відновлення втраченого зуба. Коронка – це незнімний протез. Коронки виготовляються з різних видів матеріалів, бувають металеві, металокерамічні, безметалеві або з оксиду цирконію.

Вкладки
Вкладки

Цей вид реставрації зубів використовується для відновлення або ж зміни форми кутніх чи як їх ще називають жувальних зубів. Фактично, вкладка – це відновлена частина пошкодженого зуба. Так, пошкоджений зуб можна відновити і за допомогою пломби. Але, пломба не використовується при завеликих ушкодженнях і з часом пломба за кольором починає відрізнятися від зуба, і стає більш помітною. Вкладка стає частиною зуба не лише фізично, а й за кольором і міцністю. Тож вона на порядок краще відновлює зуб ніж пломба.

Те, як будуть виглядати ваші зуби після реставрації залежить від майстерності стоматолога і зубного техніка, що безпосередньо займається виготовленням конструкцій в лабораторних умовах. Ми впевнені, що досвід та вміння наших стоматологів та їх тандем з найкращими лабораторіями міста дадуть вам результат, що задовольнить найвибагливіших пацієнтів!

Скільки коштує Реставрація зубів, коронки, вініри

  • Художня реставрація зуба  від 7 850 грн.
  • Металокерамічна коронка  від 9 250 грн.
  • Керамічна коронка із прес-кераміки E-MAX   від 15 850 грн.
  • Безметалова коронка з оксиду цирконію  від 14 950 грн.
  • Вінір  від 16 250 грн.

Лікарі котрі проводять Реставрація зубів, коронки, вініри

Очеретний Ігор Григорович
переглянути профіль
Сєдих Дмитро Володимирович
переглянути профіль
Сподобалося у нас? - Порадь сторінку друзьям