Центр імплантації зубів
Графік роботи: понеділок-неділя, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
Ru
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic


ТОП-5 міфів про відбілювання зубів

Все ще думаєте, що голлівудська посмішка доступна лише Анджеліні Джолі та Джорджу Клуні? Не треба так. Сучасні можливості стоматології зробили процедуру відбілювання більш ніж доступною. Дозволити популярну нині процедуру може собі кожен, щоправда не всі поспішають. Навколо теми досі панує безліч безглуздих міфів, які давно потрібно розвінчати. Це і зробимо :)

Міф №1: Відбілювання шкодить зубам, оскільки руйнує емаль

Подібне твердження є безпідставним. Процедура абсолютно безпечна, оскільки вплив йде лише на пігмент дентину, зовнішню оболонку емалі. Зумам це не шкодить.

Міф №2: Відбілювання не довговічне і жовтуватий колір неминуче швидко повернеться

Дотримання простих правил гігієни та рекомендацій стоматолога подовжать термін "ефекту Голлівуду". Більше того, під дією процедури змінюватиметься і природний колір зубів. "Як колись" ніколи не буде.

Міф №3: Професійна чистка перед відбілюванням – маркетингова замануха

Аж ніяк. Перш ніж працювати над кольором зубів, їх необхідно привести в ідеальний стан. Ви ж не станете фарбувати, приміром, паркан, попередньо не шліфонувши дошку. Якщо пропустити цей етап, висвітлиться лише наліт і бажаного результату, звісно, не буде.

Міф №4: Відбілювання – це дуже болісна процедура

За часів царя Івана Грозного може й так і було. Сучасні ж апарати нового покоління, як от Zoom WhiteSpeed працюють на основі лампи холодного світла, тому нагріву емалі не відбувається. Відповідно, неприємні відчуття зведено до мінімуму.

Міф №5: Якісно відбілити зуби можна і в домашніх умовах

Звісно, регулярне чищення та полоскання зможуть поліпшити зовнішній вигляд зубів. Щоправда, от прям візуально-помітного ефекту досягнути важко. Лише професійне відбілювання здатне висвітлити зуби на 8-11 тонів і гарантувати тривалий результат.

Ми згадали лише 5 найрозповсюдженіших міфів про актуальну процедуру. Впевнені, що сумнівів може бути значно більше. Радо відповімо на всі запитання в телефонному режимі або під час консультації. Звертайтесь :)
Контакти:
Адреса: м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2020, IDENTICO dental clinic