Центр імплантації зубів
Графік роботи: понеділок-неділя, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
Ru
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic


Тотальне протезування

Тотальне протезування - це повне відновлення жувальної та естетичної функції зубів. Зазвичай, воно використовується в разі повної відсутності зубів, чи такого стану зубів, коли окрім як видалити їх залишки більш нічого не зостається.
Якщо ви зайшли в цей розділ і читаєте його, то або ви або ваші рідні втратили зуби і ви знаєте, що через це маєте проблеми з вживанням їжі, з кишково-шлунковим трактом тощо. Бо відсутність зубів призводить до банально фізичної неможливості вживати їжу, або якість такого вживання недостатня для нормального функціонування шлунку. Ми вже мовчимо про естетичний вигляд та психологічний стан людини, в якої відсутні зуби.

Повна втрата всіх зубів призводить до деформації щелеп, черепу, овалу обличчя, з'являються додаткові зморшки, "зникають" губи, щоки.
Ситуації, коли потрібне тотальне протезування виникають внаслідок:
● втрати всіх зубів внаслідок їх вчасного нелікування;
● травми зубів, коли неможливо відновити поодинокі зуби;
● рідко, але бувають вроджені ситуації відсутності зубів.

Існує декілька методів повного відновлення зубного ряду і повернення до нормального звичного життя:

Знімний протез
Локальна імплантація
Балкова фіксація
Знімний протез
Так, це та сама вставна щелепа. Вона частково вирішує ситуацію і на перший погляд, зовнішній вигляд людини відновлюється. Але є ряд певних недоліків: це кріплення такого протезу. Часто вони можуть випасти навіть під час розмови, тож ви щоразу будете думати про це і невпевнено почуватися. Через це і є обмеження і у вживанні певних видів продуктів. І щовечора знімати протез і щоранку одягати теж не зручно. Але все ж таки для більшості людей такі протези є тимчасовим виходом з ситуації. Це відносно дешевий спосіб відновлення зубів, але ніхто чомусь не рахує дискомфорт при використанні протезів і необхідність його заміни.
Локальна імплантація
Це той випадок, коли відновлюється кожен зуб через встановлення імплантатів. Окрім фінансової частини є і недоліки такого методу: всередині рота навантаження не рівномірне, тож пацієнт час від часу буде відчувати дискомфорт.
Балкова фіксація
Цей метод тотального протезування полягає в тому, що зуби відновлюються на спеціальній балці, яка за допомогою 4 або 6 імплантів кріпиться до щелепи. Такий метод ще називають all-on-4 або all-on-6 (дослівно: всі на 4, всі на 6 - від кількості імплантатів, на які кріпиться балка). Такий метод тотального протезування на сьогодні вважається найбільш оптимальним для пацієнта з точки зору комфорту: відновлюється жувальна та естетична функції, людина повністю повертається до нормального життя, вживає ті продукти, які бажає, відновлюється психологічний стан. І, доречі, декілька десятків років точно "зникають".
Контакти:
Адреса: м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2020, IDENTICO dental clinic