замовити дзвінок
пн-сб, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В

Відбілювання Beyond

Відбілювання Beyond

Зважилися зробити посмішку сяючо-білою? Холодне фотовідбілювання Beyond – процедура, яку вибирають провідні стоматологи світу і рекомендують до використання. Про основні переваги відбілювання системи Beyond говоримо в цьому матеріалі.

Будь-яка процедура фотовідбілювання передбачає використання гелю з вмістом перекису водню і взаємодія зубів зі світловим променем (гарячим або холодним). Світло лампи активує відбілюючу речовину, виділяючи при цьому активний кисень, який проникає в саме серце зубної емалі та дентину (тканини під нею). Внаслідок окислення темних пігментів і з’являється бажана білизна зубів.

Безпечність , щадність і ефективність – головні орієнтири компанії-виробника вибілюючої системи Beyond. Процедура з системою Beyond – це холодну відбілювання з використанням спеціальної лампи без напруження, але з галогеновим світлом, який посилює відбілюючий ефект. Головною перевагою відбілювання холодним світлом є відсутність нагріву емалі, а значить абсолютне здоров’я ротової порожнини і відсутність неприємних відчуттів під час процедури.

Серед інших безумовних плюсів інноваційної технології також виділимо:

● можливість освітлення зубів до 12 відтінків;

● тривалість відбілювання лише 30 хвилин;

● ефективність методу на 30% вище аналогічних технології;

● довготривалий результат до 2-х років;

● точкове позиціонування дозволяє відбілювати тільки окремі потрібні ділянки;

● спеціальний фільтр мінімізує вплив апарату на внутрішні тканини, що особливо важливо при підвищеній чутливості зубів.

Американська технологія Beyond – визнаний фаворит лікарів серед апаратних методик і одна з улюблених процедур нашої клініки. З її допомогою посмішка набуває ідеальний відтінок без будь-якого шкоди для зубної емалі. Чекаємо вас за білосніжними зубками в Identico. Нам важливі ваші посмішки 🙂

Всі статті