Центр імплантації зубів
Графік роботи: пн-нд, 9:00-21:00
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07, 073-555-76-07, 044-222-56-70
info@identico.com.ua
●●
м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
066-555-76-07
073-555-76-07
044-222-56-70
info@identico.com.ua
IDENTICO dental clinic

Карієс зуба

-1680 (2)

Дитяча загадка: “І не їсть, і не п’є, а живе веселим і цікавим життям”. Ні, відповідь “Вигаданий мультяшний персонаж” не вірна. 98% людей на планеті в тій чи іншій мірі мають карієс і саме про нього йдеться в нашій нехитрій задачі та сьогоднішньому матеріалі.

 

Звідки береться ця напасть і як забути про це неприємне явище? Давайте з’ясовувати разом.

 

Карієс і з чим його їдять

 

Карієс займає високі позиції в списку поширених захворювань людства. “Ой, та що там тої дрібної плямки?” – можете заперечити ви. Але вчені Ізраїлю довели, що каріозні утворення в його складних формах можуть нести в собі не тільки загрозу втрати красивої посмішки. Летальні випадки до яких призвело недбале ставлення до зубів – на жаль, не поодинокі.

 

Наявність карієсу є наслідком розмноження великої кількості шкідливих бактерій, які разом зі слиною потрапляють в організм і погіршують роботу травної, серцево-судинної системи.

 

Карієс – це складний патологічний процес, що виникає на твердих тканинах зуба. На ранніх стадіях має вигляд пігментної плями і може не викликати дискомфорту. Але далі більше. Він руйнує емаль – захисну оболонку зуба, викликає її гниття і утворення запальних процесів пульпи. На цьому етапі людина відчуває повний спектр гострих відчуттів при контакті частинок їжі з хворим зубом. Цей біль не сплутати з жодним іншим.

 

Причини виникнення карієсу і його профілактика

 

Не вистачить пальців лікарів Identico, щоб перерахувати на них всі можливі причини утворення карієсу. Тому виділимо ключові:

 

● Джерелом розвитку карієсу є все, що призводить до пошкодження емалі. Шкідливі мікроорганізми, “прописуються” в ротовій порожнині через недостатню гігієну рота.

 

● Режим харчування – дефіцит вітамінів і корисних мікроелементів для зміцнення і правильного функціонування зубів.

 

● Кількість слиновиділення.

 

● Загальний стан організму – а саме наявність хронічних захворювань, авітаміноз, ослаблений імунітет.

 

● Кількість фтору, що надходить в організм і здійснює захисну функцію перед розвитком бактерій.

 

Щоб попередити виникнення серйозних невідворотних запальних процесів в ротовій порожнині,не втомлюємося згадувати про профілактику карієсу. Тим більше, заходи досить доступні і очевидні.

 

1. НЕ невілюйте правилами щоденного чищення зубів. Чистка і ополіскування повинні відбуватися щодня по дві хвилини вранці і ввечері.

 

2. Користуйтеся електричними щітками або замінюйте звичайну кожні 3 місяці.

 

3. Використовуйте пасту в складі якої є фтор.

 

4. Мінімізуйте кількість споживання цукру.

 

5. Користуйтеся додатковими засобами для чищення: іригатором і зубною ниткою.

 

6. Здійснює профілактичний огляд у стоматолога мінімум раз на півроку.

 

Дотримуючись цих простих порад ви знизите ризик розвитку карієсу і надовго забудете про тривале, іноді хворобливе і дороге лікування зубів. Дбайте про стан порожнини рота, адже красива, здорова усмішка – один з атрибутів щасливої ​​людини.

Основні види імплантації зубів

Імплантація проводиться при відсутності зуба або коли його вже не можна врятувати. Типи імплантації та їх основні особливості.

Клиновидний дефект

Клиновидний дефект Відчуваєте пронизливий біль на поверхні зубів, смакуючи улюбленою гарячою кавою? Не поспішайте закрити очі на це відчуття. Можливо це перший дзвіночок небезпечного ураження зубної емалі – клиновидного дефекту.   Мало хто знає, проте порушення, що донедавна вважалось паталогією “обраних”, сьогодні турбує все більшу кількість як дорослої, так і дитячої частини населення країни. Тож, […]

Відбілююча система Beyond

Основні особливості і переваги відбілюючої системи Beyond. Чому дана система відбілювання лідирує?

Контакти:
Адреса : м. Київ, вул. Солом'янська, 20-В
Графік роботи: понеділок-неділя з 9:00 до 21:00
Copyright © 2019-2021, IDENTICO dental clinic